Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר פלא למניעת כאבים שמשווק כמכשיר פלא. מישהו ניסה בטעות?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, misterb כתב:

אישור fda

אישור fda סך הכל אומר שהמכשיר לא עושה נזק לבני אדם בתצורת השימוש המומלצת על ידי היצרן, זה לא אומר שום דבר על תועלת או על סגולות רפואיות. 

ולמה שפנס אדום בהספק אפסי יעשה נזק באמת?!

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חיפשתי קצת מידע על הסוליו הזה. חוץ מפרסומות והודעות לעיתונות בכל מיני פורמטים - שום וכלום. גם אישור ה-FDA הוא בדרגה הנמוכה ביותר - clearance - המשמעות לא ברורה לי. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחד ההבדלים בין תרופה לתוסף תזונה - במקרה של תרופה צריך להוכיח שהיא באמת מועילה (ולעבור גיהנום של תהליכי רישוי בדרך, כל כמה שנים), במקרה של תוסף תזונה צריך רק להראות שזה לא רעל.

מניח שאותו המקרה עם המכשיר הזה - אישור fda רק אומר שזה לא מזיק.

אם זה באמת עוזר לך - שיהיה לבריאות. אבל לא צריך להגיד שאנטיביוטיקה זה פלסיבו וקונספירציה של ביג פארמה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע ביקרתי אצל הפיזיותרפיסטית בגלל איזה כאב בברך, נתנה תרגילים לחיזוק שרירים, הפעילה אולטראסאונד ל-5 דקות והמליצה על חימום מקומי. יש לי איזה כרית חימום קטנה שקיבלתי פעם במתנה, אני מעביר במיקרו ומחמם את המקום. כל עוד אין כוויות זה לא מזיק.

@vadim6385נמנעתי מלציין את מה שכתבת על בטיחות לעומת יעילות, לא כיוון שאני מבין משהו אחר אלא כיוון שזה לא כתוב במפורש באתר ה-FDA. כנראה של-clearance יש משמעויות נוספות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי - fda clearance אומר שהמכשיר זהה בתכונות שלו למכשיר דומה שכבר אושר או קיבל fda clearance.

https://www.cnet.com/health/fda-approved-vs-fda-cleared-whats-the-difference/

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי את ה-clearance הזה באתר ה-FDA. לא מצאתי. אז אולי אני לא יודע לחפש, אבל זה מציק לי.

קשה לי להאמין שהחברה תצהיר על אישור FDA שאינו קיים. המשמעויות המשפטיות הרבה יותר מדי חמורות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי בטרד אחר, גם המכשיר הזה מצטרף לרשימת הפלסיבו והדברים שקופת חולים מוכנה להמליץ עליהם כדי להוריד ממנה חולים

למתעניינים לעומק מומלץ לחפש טרדים בנושא המכשיר הזה בקבוצת "חשיבה חדה" בפייס https://www.facebook.com/groups/sharp.thinking

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לך להיתקל במקרה במאמר על המחקר שהוכיח את זה?
לא שואל כביקורת, נטו מסקרנות. מעולם לא שמעתי על זה פשוט. 

זה הכי טרי ורלוונטי שמצאתי :

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6830679/

Conclusion

LLLT reduces pain and disability in KOA at 4–8 J with 785–860 nm wavelength and at 1–3 J with 904 nm wavelength per treatment spot.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הסוליו אלפא, מהמר פה על 390 ש"ח (דמי התנסות לחודשיים) - סיכון מחושב שאני מוכן לספוג אם זה יתברר כ'שמן נחשים' בסוף.

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהתעצלתי לקרוא לעומק, כי חיפשתי הסבר ביולוגי ללמה קרן בטווח הזה מפחיתה כאבים (ברמת מה קורה בתא), אבל זה בכלל מאמר סקירה. לפי המאמר הזה בלבד, נראה שבאמת יש הבדל מובהק בתוצאים בין הטיפול לפסליבו ובהחלט ייתכן שיש לאור הזה השפעה על הפחתת כאבים.

לא התעמקתי ואני לא מומחה לתחום. סתם סקרנות. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה מחקר אנליטי שלקח מידע מכל המחקרים שנעשו בפועל בהקשר הזה, ספציפית לבעית סחוסים בברכיים, ניפה ממנו את כל הדאטה שלא שמיש/לא רלוונטי, ועשה חיתוכים שונים, כולל לפי עוצמת הלייזר, אורך הגל, מספר מוקדי הטיפול ומשך הטיפול.

בדקתי את הנתונים של טיפולים שהניבו תוצאות חיוביות, והמכשיר של סוליו תואם את ההספק ואורך הגל הרצוי (90mW, 808nm). זה הספיק לי כדי ללכת על ההימור הזה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון ביניים - קיבלתי את המכשיר (סוליו אלפא פלוס) לפני 6 ימים.

התחלתי שגרת טיפולים בוקר/ערב בברך שמאל בלבד, כשהתחלתי עשיתי לעצמי מבחן אינדיקטיבי - ירידה לסקוואט שאני מצליח לעשות עם כאבים בשתי הברכיים ברמה דומה (יחד עם רעשי חריקות מוזרים), הייתי מדרג רמת כאב סביב 5-6 מתוך 10. המטרה להגיע להבדל מובהק בין הכאב בשמאלית לימנית.

נכון להיום אחרי כמעט שבוע אין שיפור מורגש בברך שמאל לעומת ימין, אבל אני נותן לזה עוד שבוע, אולי שבועיים.

מה שכן - הטיפול קצת מעיק כי גם צריך להיות קרוב לשקע חשמלי, וגם צריך למרוח ג'ל שקוף על האיזור, ואז צריך לנקות את כל העסק..זה קצת דביק.

המכשיר גם גורם לחימום של אזור הטיפול, חום נסבל אבל לא נעים. 

המכשיר הגיע עם שפופרת ג'ל קטנה, שכבר עומדת להגמר, אז צריך לקנות 'ג'ל אולטרסאונד' בכמה עשרות שקלים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...