Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר פלא למניעת כאבים שמשווק כמכשיר פלא. מישהו ניסה בטעות?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעדכן לטובת הדורות הבאים :

- את האלפא קיור השארתי אצלי, ניסיתי כשבועיים ולא הורגש שיפור. החלטתי לשמור אותו לטובת משפחה או בעיות אחרות שהוא יכול כן לעזור איתן, מקסימום נמכור בהמשך.

אחרי עוד כמה חודשים של סבל מהברכיים, הימנית בעיקר, החלטתי לבדוק שוב אופציה של ניתוח.

לפני כ-3 שנים הלכתי לאורתופד מומחה לברכיים, הוא שלח אותי ל-MRI ולפי התוצאות אמר שיש נזק במיניסקוס שאפשר לתקן בניתוח אבל סיכויי הצלחה 50/50 (ה-50 השני זה ללא נזק אבל ללא שיפור, ועוד כמה שברירי אחוז סיכוי לנזק).

הלכתי שוב לאורתופד מומחה אחר - הבאתי לו את הדיסק מלפני 3 שנים, הוא טען שהוא לא רואה שום ממצא שמצדיק ניתוח, ובגדול אמר לי להוריד עומס מהברכיים (לך לשחות במקום לשחק כדורעף למשל). לא קיבלתי את זה, דרשתי שישלח אותי ל-MRI נוסף לוודא. עשיתי עוד MRI, חזרתי אליו, עדיין לא ראה שום ממצא שמסביר את הכאבים.

הוא הציע לעשות ניסיון עם זריקת סטרואידים לברך (הוא עושה באותו רגע, תמורת 250 ש"ח), ולפי התוצאות נתקדם.

כמובן שהסכמתי, הזריקה הרדימה לי את הברך לכמה שעות, למחרת קצת כאב, ואז - הכל נעלם. כל הכאבים התפוגגו, התחלתי לקפוץ ולרוץ במדרגות כמו איילה, כבר שבוע שאני ככה ואין שום שמץ של כאב, אני עדיין בהלם מזה. איכשהו גם הברך השמאלית שקצת כאבה גם נרפאה (אולי זה היה בגלל עומס שהעברתי אליה באופן לא מודע).

כנראה שהבעיה הייתה דלקת (לא סגור על זה).

הוא טוען שאם זה עוזר זה לרוב לכמה חודשים עד חצי שנה ואז צריך לעשות שוב זריקה. מבחינתי זה סבבה לגמרי, השאלה אם למישהו יש ניסיון שלילי עם זה, האם יש תופעות ארוכות טווח שצריך לקחת בחשבון.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לפני מעל חצי שנה התחילו לי כאבים בזרוע שמאל. לא עברו עד היום. 

אורטופד לא מצא את הבעייה. נוירולוג לא מצא את הבעייה. אולטרה סאונד ורנטגן לא מצאו את הבעייה. בדיקה של העצבים עם חשמל מצאה שהכל תקין (יחד עם הקלה משמעותית בכאבים אחרי הבדיקה שאף אחד לא מבין איך ולמה :shock::lol: אבל אני מרוצה מזה) ו-MRI לא הצלחתי לעשות, FREAKED ME THE F OUT להיות בתוך הטיובה הזו, ראיתי קברים גדולים יותר. זיכרון טראומטי😨.

לפני כשנה בערך, נתקלתי ב"אקדח עיסוי" שעולה הון תועפות בשם THERAGUN. אחד מערוצי היוטיוב שאני מנוי עליהם בדק אותו (=פירק אותו לגורמים, דיבר על העצמה, איך זה בנוי וכו) ואח"כ עשה סרטון נוסף על חיקוי זבלון.

גיליתי מה הכח של המכשיר היקר (60W). נתקלתי במודעה בBANGGOOD על אקדח דומה, חלש יותר (50W) של Blitzwolf (=100% בטוח מותג מדבקה, אבל בסדר).

ידוע שיש קשר בין ספורט אינטנסיבי או עצמתי לבין עיסויים- יש סיבה שרוב האתלטים עוברים עיסויים בפרקי זמן קבועים. 

המדע טוען, שבשרירים מצטברות חומצות חלב והעיסוי מסייע לפרק אותן וזה מקל על הכאבים. 

בייאושי כי רב, וחמוש בהסבר המדעי, החלטתי לנסות את האקדח-עיסוי הזה

שמח לדווח שזה עובד לא רע בכלל. 

לא עושה ניסים, אבל לחלוטין עוזר! מאד!!!

אפילו הגיע לידיים שלי בתוך ב-ד-י-ו-ק שבוע אחד מהרגע שהזמנתי אותו. פה כבר הופתעתי לחלוטין.

הוא כרגע במבצע, לאחר מכן מחירו יעלה.

• מעניין 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נחמד לא יותר. 

קניתי כזה סיני כלשהוא. זה כל הזמן במבצע חד פעמי. זה כיף. הרבה יותר כיף מאלה שמצמידים עם מדבקות ונותנים לך מכות חשמל.

זה לא יפתור שום בעיה רפואית 

בדומה למכשיר עיסוי כפות רגלים.

זה ממש נעים בכפות. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ברווז כתב:

אפילו הגיע לידיים שלי בתוך ב-ד-י-ו-ק שבוע אחד מהרגע שהזמנתי אותו. פה כבר הופתעתי לחלוטין.

הזהרתי אותך, אתה תתמכר. כל עוד אתה לא מזמין בטירוף של בלאק פריידי / יום רווקים / חג מולד ההזמנות מגיעות בזריזות שלפעמים מכה את אמזון.

לגבי הקטגוריה של מכשירים מעסים/מחממים - אני לגמרי בעד כל מה שגורם להרגיש נעים, בלי קשר לפיתרון ארוך טווח

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב עם איביי הוא המתנה של מעל חודש לרוב. עם עלי, סביב שבועיים. 

בנגוד הפתיעו בענק עם השבוע הבודד הזה.

ולא, אני לא "מכור". עובד עם תקציב מוגדר כמו כל קניין טוב.

את זה קניתי כי נמאס לי מהכאבים המזורגגים האלו והסכמתי לנסות משהו חדש.

רוב ההזמנות שלי הן על "גרושים" בודדים, נדיר שאני מרשה לעצמי לקנות משהו יקר יחסית.

אם זה יפתור את הבעייה? לא יודע. אם זה עוזר לבעייה? כן. אם זה מרגיש טוב? כן. מרוצה מהקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.6.2021 בשעה 00:36, ברווז כתב:

יחד עם הקלה משמעותית בכאבים אחרי הבדיקה שאף אחד לא מבין איך ולמה

אז למה קנית מכשיר עיסוי ולא טייזר? 😉

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור כל שאר הכאבים שיש לי :lol::shock2:

image.png

עריכה אחרונה על ידי ברווז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

חשבתי שאם כבר נושא הוליסטי אז נתן כמה טיפים לאקדוחן המתחיל (אקדח מסז' כמובן)

א. יש באמת כמה שהם ליגה א' ,  theragun ודומיו .הכי קל לזהות אותם כי הם עולים 150$ וצפונה. הם באמת בנויים חזק  . אתם לא צריכים אותם (אלא אם אתם מתעמלים כל יום עם עומס). כשאני מתכוון חזק זה לא רק לגוף המכשיר זה גם כח הבלימה (stall) . כלומר אם תלחץ חזק את האקדח לקיר : באיזה כח המנוע יפסיק .

ב. ויש את כל היתר: רובם תוצרת סין, עם מגוון אביזרים , עם לוגו לבחירתכם (חלקם נותנים אפשרות לצרוב לוגו מקובץ) בטווח מחירים של 30-60$ . רמת העוצמה והאמינות משתנה מאד. יש כאלה שעל השימוש הראשוני יתפרקו לכם ביד ויש כאלה שיחזיקו יפה מאד לשימוש ביתי לשנים. שימו לב ששימוש סביר במכשיר כזה זה עד רבע שעה. גם כירופרקטים מקצועיים משתמשים בו למשך דקות בודדות .

כרגיל: נתוני המכשיר היבשים הם שאיפה בלבד לכן קראו ביקורות של קונים.

הרעיון מאד פשוט: בטריה + מוט שמחובר למנוע סיבובי שקצהו בולט מתוך נרתיק חלול.

אין צורך בבטריה ענקית. משקל כבד זה לרוב חסרון. 2500mA זה מעל ומעבר .

החומר ממנו עשוי המוט הראשי הוא קריטי: המוט עובר דרך נרתיק/גליל בקצב של 3000 סל"ד . הבעיה שאתם לא רואים אותו, גם לא בתמונות מוצר. באיזור הנרתיק הוא מתחמם מאד (לרמה של כוייה). במכשירים הזולים הוא מפלסיק. בטובים הוא מברזל. אתם יכולים לדמיין לבד מה קורה למוט כזה.

לכן העדיפו מכשיר שיש לו רשת/פתחים לפליטת החום המצטבר בנרתיק.

דבר שני: דבר שני חפשו את הגיבנת: יש מעין גיבנת מעל המנוע : בדרך כלל הגיבנת זה עוד גשר שסוגר את הציר גם מלעלה ומונעת מהמוט הראשי לברוח החוצה בזמן הלחץ.

עוצמה חזקה מדי , משקל רב מדי זה לא כיף. לא לשריר ולא למפעיל. תעדיפו לשימוש חובבני דווקא את אקדחי המיני . גם אם הם יותר "חלשים".

הם נוחים ליד, נוחים לנשיאה בתיק בריכה ועושים את העבודה (חימום וקצת עזרה לפירוק חומצת החלב).

אין יתרון ל 20 דרגות עיסוי. 3-4 עוצמות זה כל מה שצריך. מי שרגיש לרעש: אז שיוודא מראש. 40 דציבל זה מכשיר דיי שקט.

יש כאלה אם ראש עיסוי מתכתי (לא גומי) : הוא נועד לשים במקפיא. לדעתי מיותר לחלוטין .

זהו פחות או יותר. צייד נעים.

לא לכוון על עמוד שידרה, ראש או מפרק.

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי רכשה בי קיור לייזר (כמעט 3 אלף שקל) אחרי חודש + של שימוש היא אומרת שיש שיפור בכאבים (יש לה כאבים ברגליים) אבל לא 100 אחוז אולי 30 אחוז שיפור. כרגע הוא עובר במשפחה. לא יודע למה אבל יש לי תחושה שזה חרטא רצינית. אבל זאת תחושה.

בדומה לזה ראיתי מכשיר ש'מעלים' את האלרגיה לאבק . דוחפים מן 2 מנורות לאף ומפעילים את זה. יוטובר אחד פירק את הדבר הזה וגילה שזה עבודה בעיניים.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, save כתב:

לא לכוון על עמוד שידרה, ראש או מפרק

אני רק שאלה- סובל מכאבים בכתפיים בנקודת החיבור (וגם מאובחנת הסתיידות בגיד), אז מה הכוונה לא לכוון למפרק? אני מבין שהמכשיר לא רלבנטי מבחינתי אם ככה?

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מומלץ אקדח מסז' לדלקת גידית  או כל מחלה שהיא . זה יכול רק להזיק

זה יעיל במיוחד למרכז השרירים הגדולים. תלת ראשי , דו ראשי וכו . 

בין בי קיו לייזר וטיפול הוליסטי : הייתי בוחר בהוליסטי. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 דקות, save כתב:

ממש לא מומלץ אקדח מסז' לדלקת גידית .זה יכול רק להזיק. 

זה יעיל במיוחד למרכז השרירים הגדולים. תלת ראשי , דו ראשי וכו. 

בין בי קיו לייזר וטיפול הוליסטי : הייתי בוחר בהוליסטי. 

מעניין, תודה, לא ידעתי!

לפעמים אני מעסה לעצמי את הכתף כשזה כואב וזה עוזר, אז אתה אומר להפסיק עם המנהג הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מעסה ביד זה בסדר גמור. זה כח אחר לגמרי מהאקדח. תבין , כשאני מחבר אקדח לשריר העכוז כל הראש שלי רועד . עד כדי רעד בראייה. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, save כתב:

כשאני מחבר אקדח לשריר העכוז כל הראש שלי רועד . עד כדי רעד בראייה. 

מי לוקח לחתימה? 🤣

עריכה אחרונה על ידי A_lex
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...