Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר פלא למניעת כאבים שמשווק כמכשיר פלא. מישהו ניסה בטעות?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי שחשבתי קצת על נושא הלייזר שבגינו פתחתי את השירשור, הגעתי לתובנה מעניינת. 

אני מנחש שהאנשים שמדווחים על שיפור בכאבים, ידווחו על שיפור באותו גודל גם אם רק ישימו רטייה חמה\בקבוק חם\כרית חימום למיקרו\WHATEVER על המקום הכואב.

הרעיון של הלייזר הוא פשוט של חימום המקום וזה כל מה שהוא עושה. בעבר היו גם מנורות "מיוחדות" של אור אולטרה אדום (דומני) לחימום המקום הכואב (לפני עידן האינטרנט :lol:). אותו רעיון.

כך לפחות אני מבין.

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה , אתה ... אתה מהחמוצים ! אני שמעתי על אנשים שקמו מכסא גלגלים אחרי שני טיפולים !

שמעתי על כאלה שירד להם המספר במשקפיים אחרי אקדח מסז'. 

הערה ברצינות לאקדח : במדריך בסינית כתוב שזמן הפעולה המומלץ על אזור כלשהוא הוא כחצי דקה. לא יותר.  

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Igalz כתב:

ההספק עבודה של הביקיו לייזר נמוך מאוד, הוא לא מחמם שום דבר.. לפחות אני לא הרגשתי שום חימום.

מתחת לעור. הקרן בכל זאת חודרת קצת. יש אנשים יותר רגישים ויכולים להבדיל בחימום, הרוב לא מסוגלים.

כמו עם כל דבר, לא מומלץ להגזים- גם עם האקדח עיסוי. אני משתדל לעשות סשנים קצרים איתו בהתאם לצורך. לא מודד את עצמי עם סטופר, אבל לא מושך דקות ארוכות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...