Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי מוסד ללימודי הנדסה (אריאל או מכללות)

bitoNNz
שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

נראה לי שהתשובה טמונה באיזה מקצוע בהנדסה, כל הנדסה והשטיקים שלה- תוכנה ומכונות אולי חוטפים בוגרי מכללות, חשמל- פחות.

ועדיין: כל החברים שלי מהתואר (במכללת רופין :mm_cry: ) בסופו של דבר מצאו את עצמם במשרת מהנדס "אמיתית" (לא QA ושאר תפקידי ה"כמעט פיתוח")

אבל זה לקח זמן, והרבה ממנו (אני מדבר על 5 שנים בממוצע של עבודות סטודנטיאליות, עבודות של הנדסאים שמפורסמות כעבודות למהנדסים וכולי)

אם אתה טוב, תגיע רחוק, גם אם אתה בוגר מכללה (ואם תתקל באיזה תקרת זכוכית תמיד אפשר לעשות תואר שני בטכניון, זה אפשרי ואני מכיר כמה במקום העבודה הנוכחי שלי שעשו את זה), אבל בתור בוגר מכללה יהיה לך קשה מאוד למצוא את העבודה הראשונה (במשרת מהנדס "אמיתית" ולא בערך או ליד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חשמל ואלקטרוניקה הם תחומים מאוד רחבים שאי אפשר להגיד שמכללה יהיה רק לא פיתוח ואוניברסיטה רק פיתוח.

למשל באוניברסיטה בן גוריון אין התמחות בהספקים, לעומת שבסמי שמעון יש (שאגב רוב הסטודנטים בב"ש לומדים את התמחות הזו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
חשמל ואלקטרוניקה הם תחומים מאוד רחבים שאי אפשר להגיד שמכללה יהיה רק לא פיתוח ואוניברסיטה רק פיתוח.

למשל באוניברסיטה בן גוריון אין התמחות בהספקים, לעומת שבסמי שמעון יש (שאגב רוב הסטודנטים בב"ש לומדים את התמחות הזו).

נכון, וזרם גבוה יש רק בחולון אא"לט

עריכה: כמובן שאני טועה :-P ועדיין חוץ מחולון זה רק אפקה, מכללת כנרת ובראודה.

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספקים יש גם באונירבסיטה אריאל, והבנתי ממרצה מסוים שאוניברסטאות רוצות להחזיר את התמחות הזו, כי יש צורך במהנדסים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם!

סליחה על הדילאי, היו הרבה התלבטויות.

כרגע נראה שהוא ילך לכיוון של מכינה בבן גוריון.

בכל מקרה, אשמח לדעת האם יש העדפה למוסדות האלו (בהנדסת חשמל ומכונות):

א. סמי שמעון - מכונות וחשמל

ב. רופין - חשמל

ג. אפקה - חשמל מכונות

ד.HIT חולון - חשמל

ה. שנקר - חשמל

ו. אריאל - חשמל ומכונות

ז. עזריאלי - חשמל ומכונות

* אם יש לכם מידע על אפיקי המעבר באונ' הפתוחה ובמכללת ספיר, אשמח לשמוע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...