Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות גרועה מ"איציק מצברים" (הגיע ללקוח, בדק וטען שאין צורך להחליף מצבר. ושהמצבר באחריות של ספק אחר. ביקש תשלום על הגעה ובדיקה)

bnsagi
שימו לב! השרשור הזה בן 2390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל אמרו לו שזה לא המצבר. והוא החליט להתעקש בכל זאת. נראה לך שאחרי שהיו מחליפים מצבר והאוטו היה מניע הוא היה נוסע מיד עם צאת החג למוסך כדי לטפל בבעיה האמיתית? דחילאק... אני נאיבי, אבל לא עד כדי כך. היה מושך, ומושך ומושך "כי מניע" ואחרי שבועיים שוב היה מת המצבר והוא שוב היה נתקע.

עריכה: התגובה מופנית לשוגיגמיש כמובן, לא לוולדימירמכונית.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Spire, האטימות כאן היא שלך.

אתה מסרב לקבל שהבעיה לא הייתה במצבר כמו שהוא טען!

וזכותי שיחליף לי מצבר - לשם כך הזמנתי אותו.

ורק כי ידעתי שיקום איזה חכמולוג ויגיד בוא נראה מה יקרה עוד X זמן -

שתדע שעברו 11 ימים מאז, וחיכיתי בכוונה כדי לראות שהמצבר החדש נטען כמו שצריך ולא מתפגר, ולוודא שהבעיה באמת הייתה במצבר הקודם לפני שאני פותח עץ עם חוות דעת שלילית על נותן השירות. רק אחרי שחלף פרק זמן יותר מסביר עם המצבר החדש ולאור קביעתו של חשמלאי הרכב (כבר אז) שמדובר במצבר תקול, החלטתי לפתוח את העץ.

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע. אתה מבין שיש פה חלק לא קטן שחושב שבסופו של דבר הטכנאי מצברים התנהג כמצופה ממנו?

אני חושב שעם כל הכעס, תנסה להבין שאולי ההתנהלות שלו לא הייתה כזאת נוראית.

קניתי מאיציק מצברים מעל 10 מצברים במהלך השנים, אבל תמיד הגעתי אליו ואף פעם לא השתמשתי בשירותי הניידת. על מנת למנוע מקרים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי פעמיים בשירות שלו עד הבית ( יותר נכון עד הרכב התקוע ).

היה מושלם, מהיר, לא בעיות.

המתקין נהג כמצופה ממנו ע"י בעל העסק .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את ההתנפלות על פות''ש,

הבן אדם הזמין מצבר, הספק צריך לספק לו מצבר,

בין אם הוא רוצה את זה לרכב - ובין אם הוא רוצה לעמוד יחף בשלולית ולחבר את האוזניים לקטבים,

אותו איציק לא חשמלאי רכב והוא לא יודע לאבחן כמו שהתברר אח''כ בבדיקת חשמלאי מוסמך,

גם במידה והוא חושש לפריקה לא מבוקרת הוא צריך להסביר ללקוח שאם הוא יגיע שוב בעקבות תקלה שלא קשורה למצבר,

הוא יקח -אז- תשלום על ביקור, לא עכשיו.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איצי, אבל אז הוא יצטרך להגיע ולהחליף מצבר בחינם, כי הוא יהיה באחריות. ולמה שפותש ישלם לו על ביקור? הרי יש אחריות ואין בעיה חוץ מהמצבר.

הספק לא "צריך" שום דבר. הוא הבין שהוא מכניס את עצמו למיטה חולה והעדיף לא לעשות את זה. מבין אותו. בנאדם אחר היה מבקש כבלים להנעה כדי ומודה על על האבחון ועל שלא לקח ממנו סתם ככה כסף על מצבר.

אומר שוב, אני חושב שזה מקרה חריג בו היה נכון לוותר על דמי הביקור, אבל מעבר לזה, הסירוב להחליף מצבר - מובן לי לחלוטין.

Spire, האטימות כאן היא שלך.

אתה מסרב לקבל שהבעיה לא הייתה במצבר כמו שהוא טען!

וזכותי שיחליף לי מצבר - לשם כך הזמנתי אותו.

ורק כי ידעתי שיקום איזה חכמולוג ויגיד בוא נראה מה יקרה עוד X זמן -

שתדע שעברו 11 ימים מאז, וחיכיתי בכוונה כדי לראות שהמצבר החדש נטען כמו שצריך ולא מתפגר, ולוודא שהבעיה באמת הייתה במצבר הקודם לפני שאני פותח עץ עם חוות דעת שלילית על נותן השירות. רק אחרי שחלף פרק זמן יותר מסביר עם המצבר החדש ולאור קביעתו של חשמלאי הרכב (כבר אז) שמדובר במצבר תקול, החלטתי לפתוח את העץ.

11 יום זה אחלה, אבל זה לא מעיד הרבה, במיוחד אם הרכב בשימוש יומיומי. בוא נראה מה יהיה בעוד חודש/חודשיים. למרות שאם היסטוריית המצברים של האוטו הזה (הסבר בהמשך) גם 11 יום זה נצח.

בגלל שאני מעדיף לחשוב שאני זה שטועה, הלכתי וקראתי את ההודעה הראשונה שוב.

מה היה לנו:

לקחתם את הרכב לחשמלאי אחרי שהוחלף המצבר והוא קבע שהמצבר דפוק. איך הוא עשה את זה, העלה את רוחו של המצבר הישן בסיאנס? או שהוא "לא מצא בעיה"? מה שמעיד על זה שהוא לא מצא בעיה (מה שיכול להיגרם מהרבה סיבות), לא על זה שהמצבר - שכבר לא קיים ברכב - לא תקין.

הרכב בן 3, ועכשיו נוסע עם המצבר השלישי שלו. או שיש לכם מזל ממש מחורבן עם מצברים, או שהבעיה לא במצבר. אני מאמין בגורל וזה, אבל לא עד כדי כך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני מעדיף לחשוב שאני זה שטועה, הלכתי וקראתי את ההודעה הראשונה שוב.

מה היה לנו:

לקחתם את הרכב לחשמלאי אחרי שהוחלף המצבר והוא קבע שהמצבר דפוק. איך הוא עשה את זה, העלה את רוחו של המצבר הישן בסיאנס? או שהוא "לא מצא בעיה"? מה שמעיד על זה שהוא לא מצא בעיה (מה שיכול להיגרם מהרבה סיבות), לא על זה שהמצבר - שכבר לא קיים ברכב - לא תקין.

הרכב בן 3, ועכשיו נוסע עם המצבר השלישי שלו. או שיש לכם מזל ממש מחורבן עם מצברים, או שהבעיה לא במצבר. אני מאמין בגורל וזה, אבל לא עד כדי כך.

כנראה יש לך בעיות בהבנת הנקרא. זה מה שנרשם בהודעה הראשונה:

"לאחר החג לקחנו את הרכב לחשמלאי רכב אשר קבע כי המצבר דפוק, והרי זה פלא - לאחר החלפת המצבר התקול הכל עובד כשורה."

לאחר החג הנענו עם בוסטר ונסענו לחשמלאי רכב.

החשמלאי בדק טעינה וכל מה שצריך, והגיע למסקנה שהמצבר דפוק (אותו מצבר שהבחור לא הסכים להחליף).

המצבר התקול הוחלף אצל חשמלאי הרכב לאחר הבדיקה ומאז הכל בסדר.

עכשיו הבנת?

Hyundai Kona 2023 1.6T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי. ועכשיו בוא נחכה לראות כמה זמן יחזיק המצבר הנוכחי, כי כמו שאמרתי - רכב בן 3 שזה המצבר השלישי שלו - לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפ.ש

האם לקחת את מצבר התקול שעדיין באחרוית לספק ? הרי אתה זכאי למצבר אחר שהוא אמור להיות תקין וגם שם היית מקבל בדיקה נוספת.

חיובי, החשמלאי רכב הוציא לי חדש במסגרת אחריות.

Hyundai Kona 2023 1.6T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שאני אבין,

במקום לשלם 530 שקל על מצבר, שילמתי 200 על הביקור.

אחרי זה החלפת מצבר בחינם במסגרת האחריות.

איש השירות של איציק חסך לך 330 שקל.

אתה מתלונן.

זה פחות או יותר הכיוון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמן שלי שווה הרבה מאוד כסף.

העדפתי לסגור עניין עם מישהו שמגיע עד הבית, אחרת הייתי מניע עם הבוסטר ונוסע לאוטו דיפו.

Hyundai Kona 2023 1.6T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, אבל הוא כתב שהחשמלאי "הוציא לי חדש במסגרת אחריות."

אז או שהוא לא שילם, או שאני ממש ממש סתום.

חבר, העניין פה הוא לא השווי של הזמן שלך (שכבודו במקומו מונח ואני לא מזלזל בו לרגע), אלא שרשור מתלהם שפתחת שמאשים נותן שירות. וככל שעוד פרטים מתגלים - נראה שעשית את זה לא רק על לא עוול בכפו, אלא למרות שהוא חסך לך יותר מ-300 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לו דרך מאוד מוזרה לחסוך לפות"ש, ואני מצטט:

כשהגיע הבחור לרכב, טען כי לא מדובר בבעיית מצבר וכי המצבר "בסדר גמור", ולא הסכים להחליף אותו.

מעבר לכך, הוא טען כי המצבר באחריות לחודש נוסף ולכן ניתן להחליפו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...