Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למוסך יונדאי אחרי חוויה לא נעימה (חיפה/קריות)

Naor Ben Hamo
שימו לב! השרשור הזה בן 2368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לא מזמן יונדאי I10 2014 מנוע 1.0 ידנית והגיע הזמן לטיפול תקופתי.

הרכב היה מטופל מהיום הראשון ביונדאי בעכו, אז אמרתי נלך לשם הם מכירים את הרכב. הייתי שם כמה ימים לאחר הקנייה כדי לעשות בדיקה כללית לרכב לפני שהאחריות נגמרת ולקבל הצעת מחיר על הקלאץ', ופשוט התאכזבתי מהרשלנות והזריקת **ן על הלקוחות של המוסך. המכונאי עשה איתי נסיעת מבחן ואחרי דקה שלמה של נסיעה החליט שהקלאץ' גמור וחייב להחליף (אין שום בעיה למרות ההחלטה הפזיזה כי אני יודע מראש שהוא מת, הבעיה תכף תגיע). סיימנו עם הקלאץ' והרכב עלה על הליפט, בכוונה ביקשתי לבדוק את הרכב ולא אמרתי במדויק מה הבעיה כי בנסיעה יש רעשים מאחד הכיסאות האחוריים, לדעתי המנעול של אחד הכיסאות רופף, נתתי להם לבד. במשך 45 דקות הרכב ישב על הליפט בלי שאף אדם נגע בו, ואני? ישבתי בשקט בחדר ההמתנה וחיכיתי לראות מתי יסתכלו לי על הרכב, ביקשתי בדיקה מקיפה של הרכב. הפקידה קראה לי ואמרה לי שהקלאץ' גמור וחייב להחליף אותו, נתנה לי הצעת מחיר מטורפת (3200 כולל עבודה!) ושאלתי מה לגבי הבדיקה אמרה לי שהמוסכניק בדק והרכב תקין וכמובן שלא נשארתי שקט ויצאתי לה על החיים ועל המוסכניק והם לא ידעו מה להגיד. בכל מקרה אני לשם לא אחזור וקלאץ' אני יעשה אצל מוסך אחר שאני מטפל בו שנים ברכבים שלי, כבר קיבלתי הצעת מחיר ממנו עם חלקים מקוריים ומחיר הרבה יותר טוב.

בקיצור, צריך מוסך חדש לרכב ;)

אשמח להצעות לפי ניסיון אישי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי מהיכן אתה בארץ?

אמליץ לך על מוסך הילוך שישי יונדאי רעננה

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפותש רשם שהוא הלך למוסך בעכו,אז סביר להניח שהוא מצפון הארץ.

הרבה ממליצים על מוסך יונדאי אקספרס בחיפה ברח' מאי 6.

בנוסף יש לך מוסך מרכזי של כלמוביל שגם הוא נמצא בחיפה ברח' חירם 15 בחוף שמן.

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי...אץה אומר שיש לך מוסך שאלה מטפל בו בכל הרכבים שהיו לך במשך השנים ועשה לך מחיר והכל אז למה אתה מחפש מוסך? ומה הצעת המחיר שנתן לך על הקלאצ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהפח אל הפחת- שלחת אותו ממוסך יקר למוסך הכי יקר- ממורשה למרכזי.

צריך למצוא מוסך כללי טוב שיעשה את העבודה.

בצומת קרית אתא יש את מוסך ברק,שאמנם מומחה מאזדה פורדשש אבל שווה לברר אם מטפל ברכבים אחרים- העלות שם תהיה כנראה יותר נורמלית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך ברק מתמחים גם ביונדאי והם מוסך מומחה, לך למוסך וחפש את דוד, לא תתאכזב

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך המרכזי הזה מטעם הצבא (חייל שמשרת כנהג צבאי) ולא ממש אהבתי איך שהם עובדים שם, בנוסף בלאגן שלם שם והעבודה איטית. הלכתי בבוקר למוסך יונדאי הצפון בצ'ק פוסט (מכר שיש לו יונדאי שנים המליץ לי עליהם) כדי לבדוק את הרעידות שיש לי במנוע לפעמים ואת הרעש של הכיסאות, והמנהל עבודה עשה איתי נסיעת מבחן ואחרי זה שלח את אחד המוסכניקים עם מחשב ונסע איתו וניקו לי את המצערת וכיוונו משהו בכיסא והתקלות נפתרו, אז נראה לי שמצאתי מוסך חדש ;) לקחתי מהם הצעת מחיר לקלאץ' אבל המחיר מאוד מוגזם. בכל מקרה טיפולים תקופתיים אשקול לעשות שם בזכות הרושם שהמנהל עבודה והעובדים עשו עליי.

לא הבנתי...אץה אומר שיש לך מוסך שאלה מטפל בו בכל הרכבים שהיו לך במשך השנים ועשה לך מחיר והכל אז למה אתה מחפש מוסך? ומה הצעת המחיר שנתן לך על הקלאצ?

הרכב 2014 עם 60 אלף ק"מ, האחריות מסתיימת עוד מעט ולמרות זאת בגלל שהרכב "חדש" מעדיף להמשיך ולטפל במורשה כדי שיהיה ספר כמו שצריך. זה הראש שלי כרגע אבל אולי באמת אני ימשיך במוסך שלי וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב כבר בסוף האחריות אז תתחיל לקנות את החלפים בעצמך ותעבור לתחזוקה באופן עצמאי זה אחד הרכבים הפשוטים יותר לתחזוקה וטיפולים שוטפים גם אם מדובר בקלאצ העבודה שם לא מסובכת ויהיה פה לא מעט אנשים שיכולים לעזור לך ומכירים את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב כבר בסוף האחריות אז תתחיל לקנות את החלפים בעצמך ותעבור לתחזוקה באופן עצמאי זה אחד הרכבים הפשוטים יותר לתחזוקה וטיפולים שוטפים גם אם מדובר בקלאצ העבודה שם לא מסובכת ויהיה פה לא מעט אנשים שיכולים לעזור לך ומכירים את הרכב.

לגבי טיפולים תקופתיים זה גם כן משהו שאני בעצמי יכול לעשות ברכבים קודמים הייתי עושה לבד הרבה פעמים, פשוט חשבתי בגלל שהוא "חדש" אז כדאי להישאר בחברה.

בכל מקרה אם כבר אנחנו מדברים על טיפולים אני לא מוצא תשובה חד משמעית איזה שמן מנוע יש ברכב ובכלל מה מומלץ למנוע, חלק אומרים 10w40 חצי סינטטי חלק אומרים 5w30 סינטטי מלא, אשמח לדעת איזה צמיגות יש לרכב ומה התקנים המתאימים כי לא מצאתי בגוגל, מצאתי כל מיני סוגים מחו"ל אבל זה צמיגויות שלא ממש מתאימות לאקלים שלנו.

עוד משהו שקצת עצבן אותי אבל העלה בי שאלה, בהצעת מחיר על הקלאץ' רצו שאחליף שמן גיר חדש, האם באמת ברכב עם 60 אלף קמ צריך להחליף שמן גיר או שניסו להשחיל לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגות של 5/30 הוא האידיאלי ביותר לריכבך תשים אותו ממותג איכותי. לגבי שמן הגיר כדאי לאחר 60 אלף לרענן בחדש מקורי.

איזה תקן לשמן מנוע אתה יודע?

ומה הגלון המקורי של השמן גיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...