Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרטנר TV - מתחרה חדשה בשוק הטלוויזיה

Daniel.K
שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כאן מישהו שיודע את רשימת הערוצים המלאה?

מפרסומים ב"אתרים זרים" מדובר ב:

[h=3]פרטנר tv כולל 40 ערוצים, ביניהם ערוצי עידן, 7 ערוצי ילדים שונים, ערוץ Ginx לגיימרים, וחבילת ספורט5 שכוללים ליגת העל, יורוליג, NBA וחדשות הספורט ויציע העיתונות; בנוסף, יעלו ערוצי לייפסטייל כולל ערוץ קומדיה ייעודי, ערוצי National Geographic ב-HD, ערוץ האופנה וערוצי אוכל, ערוצי חדשות כמו פוקס, CNN ופוקס ביזנס.[/h][h=3][/h]

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כתבה מעניינת של כלכליסט עם השוואה בין החברות

https://www.calcalist.co.il/Ext/Comp/ArticleLayout/CdaArticlePrint1280/0,16492,3716085,00.html

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הבסיס בחברות כמו פרטנר וסלקום כוללות רק ממיר אחד.

אם נקח בית ממוצע יהיו בו כנראה ארבעה ממירים. ממיר עולה בסלקום 29 לחודש, זאת אומרת שבבית עם 4 ממירים המנוי כבר עולה ל187 שקל.

במקרה הזה, כבר עדיף להיות מחובר ליס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה, כבר עדיף להיות מחובר ליס.

גם ביס המחיר הבסיסי הוא לא המחיר שאתה משלם בסוף החודש - אצלי בחודש האחרון זה יצא 360 ש"ח:

240 חבילה בסיסית

35 ש"ח עבור שירות VOD

45 ש"ח עבור 3 חבילות ילדים (דיסני ג'וניור או משהו כזה - כל מיני תוכניות אנימציה שהילדים שלי רואים)

40 ש"ח עבור שני סרטי VOD

10 ש"ח עבור ממיר שני

בקיצור, יס הם גזלנים גדולים מאוד, והדבר היחיד שימנע ממני לחעבור לפרטנר TV זה תכני הילדים שאני לא בטוח שקיימים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה בכלל הטריפל סי ? הם חדשים ?שייכים לחברה גדולה אחרת ?

כרגע יש כבר 5 חברות שזה כבר הצלחה ‚ סלקום הולך להם יפה מאוד יס והוט מפסידים אלפי מנויים בחודש ‚ מעניין מה ההצלחה של טריפל סי ופרטנר .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם טריפל סי היא שלא נראה שיש שם משהו שווה. יש כל מיני ערוצים לא ידועים ועל הסרטים הם גובים תשלום נוסף. אז בעצם נראה לי שמשלמים שם על צפיה בערוצים 2 ו 10 שקולטים בחינם ועוד כמה ערוצים אלמוניים ועל הזכות לשלם עוד כסף על סרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ביס המחיר הבסיסי הוא לא המחיר שאתה משלם בסוף החודש - אצלי בחודש האחרון זה יצא 360 ש"ח:

240 חבילה בסיסית

35 ש"ח עבור שירות VOD

45 ש"ח עבור 3 חבילות ילדים (דיסני ג'וניור או משהו כזה - כל מיני תוכניות אנימציה שהילדים שלי רואים)

40 ש"ח עבור שני סרטי VOD

10 ש"ח עבור ממיר שני

בקיצור, יס הם גזלנים גדולים מאוד, והדבר היחיד שימנע ממני לחעבור לפרטנר TV זה תכני הילדים שאני לא בטוח שקיימים שם.

אני לפני שהתנתקתי מיס (לטובת סלקום טי וי) שילמתי להם 260 ש"ח כולל VOD וכולל כל הערוצים למעט בודדים (5+HD ועוד כמה)

היה לי 3 ממירים טוטאל+HD+רגיל.

נראה לי שאתה סתם משלם הרבה.

אהה ובשביל סרט ספציפי תראה באינטרנט לא חבל על הכסף? מה שיש בVOD יש גם באינטרנט באותה איכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מחובר ליס בתוכנית בסיסית של 199 לחודש (הצטרפתי במבצע של המחיר הקבוע ל 3 שנים)

דרכם התחברתי לבזק ב 100 ש"ח, אין קו טלפון

הנוחות של יס זה משהו מיוחד אבל האם יש דרך להוזיל משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באמת נמאס לי מקודי אך יש איתו פה ושם בעיות וצריך לרענן מפעם לפעם את הדברים וכו', כל זה לא אומר שאני מוכן לשלם הרבה כסף אך אני מוכן לשלם.

היום התשלום על אינטרנט 100 מגה בייט הוא 100 ש''ח תשתית של הוט ועוד 40 ש''ח לספק ז''א 140 ש''ח סה''כ.

פרטנר tv מבירור של חבר שגיסתו עובד שם עולה 130 לטריפל כולל נטפליקס, את האמת בטריפל אין לי עניין כי אין לי שום צורך או שימוש בטלפון ביתי ואני מעוניין רק בטלויזיה ובאינטרנט שככל הנראה יעלו לי דרכם כ 100-120 ש''ח.

מה נראה לכם? בטח יהיו דמי התקנה וציוד והשאלה מה יהיה גובהם.

נטפליקס יש לי היום בגרסת נסיון וזה סביר + לטעמי (חסרות לי סדרות שאני אוהב).

משתלם? החשיבה שארויח טלויזיה מעט נוחה יותר עם תשלום נמוך ממה שאני משלם היום.

הבעיה העיקרית בקודי היום זה הכתוביות (אשתי ואנגלית לא חברים) שצריך להתאים ולא תמיד יש או לא תמיד מתאימות. בנטפליקס דווקא לרוב הדברים יש כתוביות.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי בקשת התחברות יום ראשון לסלקום טיוי (אינטרנט 40 מגה+תשתית+טלויזיה+4 סלולאריים+טלפון בייתי+ערוצי פרמיום+ממיר 1) במחיר של 308 שקלים שמתוכם 9.90 הולכים לתשלום הוראת קבע.

עוד לא חיברו אותי וזה בתהליכים אבל קיבלתי כבר שם משתמש וסיסמא ונכנסתי מהטאבלט שלי, האמת שדיי אהבתי את התוכן. חסרים דברים כמו דיסקרבי אבל סרטים יש וסדרות יש והממשק נח+ (לא מושלם אבל עדיף בהמון על קודי), הבנתי שבממיר של סלקום הממשק יותר נח. שקלת לחבר את סלקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...