Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

לפני 55 דקות, netanel1014 כתב:

מצד אחד בעל הדירה "מסכן" כי הריביות עלו וכך גם המשכנתא . בשביל לא להוציא כסף מהכיס הוא חייב להעלות את השכר דירה. מצד שני השוכרים בנקודה כזאת שהם במצוקה ומרגישים שהם נדפקים. 

אין שום בנאדם מוחלש או "מסכן". יש פה אנשים שעשו קטע מסריח לבעל הבית ות'כלס. לתת להם לצאת מהדירה. אומנם שורפים חודש חודשיים אבל שקט יהיה זה בטוח..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, netanel1014 כתב:

מצד אחד בעל הדירה "מסכן" כי הריביות עלו וכך גם המשכנתא . בשביל לא להוציא כסף מהכיס הוא חייב להעלות את השכר דירה.

אין קשר בין המשכנתא של בעל הבית לגובה שכר הדירה.

מחירי השכירות באיזור עלו, זכותו להעלות גם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיירים לא נשארו חייבים ורון ביידר מחזיר להם

Screenshot_20240620_003100_Facebook.thumb.jpg.d41e34ebebbc2efcae619d0d843d495d.jpg

Screenshot_20240620_003121_Facebook.thumb.jpg.b80a7c0b49f3186e47a1b69b1222e11d.jpg

Screenshot_20240620_003140_Facebook.thumb.jpg.7834caf9dd3eb804e1ddeabcb94bab26.jpg

Screenshot_20240620_003152_Facebook.thumb.jpg.72c5ca97a6667ec2c6ba24f40078876a.jpg

האשטאג עורך דין לא היה קשור לכתיבת הפוסט LOL

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש את כל הפרטים ככה אפשר להחליט מה נכון או לא נכון

מתוך הפרופיל של בעל הדירה ואפילו המחיר המקורי שדרש

Screenshot_20240620_003934_Facebook.thumb.jpg.a930589c398b15a2db308ff1704cbe3f.jpg

Screenshot_20240620_004048_Facebook.thumb.jpg.8fa57c1bd8a5e0f155d84a16c5dc7096.jpg

עליית שכר דירה דווקא אחלה לגמרי, לא חזירי מדי. תואם לשוק ולמצב.

נ.ב. בחר חודש לא משהו להתחיל שיווק להשכרה

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, om2 כתב:

בכל מחיר למשתכן הקבלן ישמח לקבל את הדירה שלך ולהחזיר לך את הכסף.

הדירה בשוק החופשי שווה יותר

שלילי

דירה של מחיר למשתכן חייבת להימכר דרך מחיר למשתכן, היא לא יכולה לעבור לשוק החופשי.

תוותר שבוע לפני קבלת מפתח - תצא להגרלה שנייה, אם גם שם יוותרו היא תעמוד על המדף כדירה ללא הגרלה. פעם היו בכמויות באיזורים כמו דימונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, taranta כתב:

מצד שני השוכר צריך להעביר לו תמונות. זה לא יכול להיות חד צדדי.

זה כתוב בחוזה? אם לא הוא לא חייב לו שום דבר. 

בעל דירה שמגיע להראות דירה עם 2 ילדים קטנים ומשאיר אותם להתרוצץ ולעשות בלאגן בבית של השוכרים שלו, נו טוב, איבד אותי כאן.
זה לא צהרון, תשאיר אותם עם אישתך בבית או שלח אותה להראות את הדירה.
גם ככה אתה נופל על אנשים באמצע היום ומפריע להם, אז גם זה? זה מלמד דבר או שניים על "בעל הבית", נראה שהוא מרגיש שהכל צריך להתנהל סביב הגחמות שלו.

לגבי החולצה - לא נפוץ אבל אני מבין אותם. להעלות שכר דירה ב-40%? זו לא דרך להתנהל מול בני אדם.
לא מאמין ששכר הדירה עלה ב-40% ביום בהיר אחד, ואם לקחת מסלול משכנתא מטומטם השוכר שלך הוא לא מי שצריך לשלם על זה, הוא בנאדם שנכנס אתך למערכת יחסים והוא מצפה לשקיפות.

• אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, DareDevil כתב:

הדיירים לא נשארו חייבים ורון ביידר מחזיר להם

Screenshot_20240620_003100_Facebook.thumb.jpg.d41e34ebebbc2efcae619d0d843d495d.jpg

שתי המילים הראשונות - "לא חשבתי" - מסכמות יפה מאוד את ההתנהלות של שני היצורים האלה. בהצלחה להם למצוא דירה להשכרה, הם יתחננו לשלם למישהו 6,500 כדי שיסכים בכלל לדבר איתם עכשיו.

לפני כשעה, farkash7 כתב:

לגבי החולצה - לא נפוץ אבל אני מבין אותם. להעלות שכר דירה ב-40%? זו לא דרך להתנהל מול בני אדם.
לא מאמין ששכר הדירה עלה ב-40% ביום בהיר אחד, ואם לקחת מסלול משכנתא מטומטם השוכר שלך הוא לא מי שצריך לשלם על זה, הוא בנאדם שנכנס אתך למערכת יחסים והוא מצפה לשקיפות.

הוא לא "העלה להם ב-40%", הוא סבסד אותם במשך 3 שנים והחליט שהוא לא יכול להרשות את זה לעצמו יותר. כאמור, יהיה להם מזל אם משכיר כלשהו באזור בכלל יסתכל לכיוונם כרגע.

לגבי הילדים חבל להתייחס לזה בכלל, תירוצים שלא הייתי מצפה לשמוע אפילו מילד בגן חובה.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבסד אותם 😂😂😂

אני חושב אולי כדאי לזמן אותו להשיא משואה.

הזייה מארץ ההזיות, לא הייתי פותח לו את הדלת בכלל כשבא עם ילדים, טעות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

הוא לא נכנס איתו לשום מערכת יחסים, והוא לא נתן לו בראש בלילה במיטה.

הוא שוכר, השני משכיר, יש להם חוזה וזהו.

אם אני ארצה לקחת מסלול מטומטם וכל שנה לשנות את המחיר לפי איך שבא לי (כל עוד אין הגבלה בחוזה) זאת החלטה שלי ותהיה חזק. אם אתה חושב שהמחיר שלי מוגזם צא מהדירה ותן לי לאכול את החרא של דירה ריקה, אל תבכה בפייסבוק בשביל לייקים.

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, MZN כתב:

סבסד אותם 😂😂😂

אני חושב אולי כדאי לזמן אותו להשיא משואה.

הזייה מארץ ההזיות, לא הייתי פותח לו את הדלת בכלל כשבא עם ילדים, טעות שלהם.

בהצלחה, פעם הבאה תצטרך לפתוח את הדלת לאנשי ההוצאה לפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

הוא לא נכנס איתו לשום מערכת יחסים, והוא לא נתן לו בראש בלילה במיטה.

הוא שוכר, השני משכיר, יש להם חוזה וזהו.

אם אני ארצה לקחת מסלול מטומטם וכל שנה לשנות את המחיר לפי איך שבא לי (כל עוד אין הגבלה בחוזה) זאת החלטה שלי ותהיה חזק. אם אתה חושב שהמחיר שלי מוגזם צא מהדירה ותן לי לאכול את החרא של דירה ריקה, אל תבכה בפייסבוק בשביל לייקים.

זכותו להשכיר באיזה מחיר שבא לו, שוק חופשי.

זכות הדייר לבקש לא להביא ילדים שיגעו בדברים שלו כשהוא עוד גר שם (!!!).

גם זכותו להעלות פוסט בפייסבוק, כן משועמם נו אז מה, זה לא באמת יפגע בסיכויי הדירה.

אם הייתי הולך לראות אותה ורואה אותם עם החולצה הזו הייתי מרחם על בעל הדירה בעיקר שהתמודד איתם..

לפני 1 דקה, MiniMiz3r כתב:

בהצלחה, פעם הבאה תצטרך לפתוח את הדלת לאנשי ההוצאה לפועל.

אני חושב שאתה טועה, בכל מקרה מעולם לא שכרתי דירה אז לא התעמקתי בזה. 

מבחינה בין אנושית ולא משפטית, זו התנהגות מגעילה של בעל הדירה. לא צריך לבוא עם פמלייה כשאתה מראה דירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...