Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צנרת דלק לאסטרה GSI

סבא ג'פטו
שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני במקומך נוסע רק למוסך "השחרור" בבני ברק תלך לאיתן וכמה שהוא יגיד לך אז ככה זה עולה...מוסך של אלופים!!! וההמלצה הזאת היא לכל בעלי האופל באשר הם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים אך כישראלי מצוי מצאתי תחליף אפילו טוב יותר מהמקורי...:beerchug:

כל מי שיש לו בעיה בצנרת דלק , שמן... ברכב שיפנה ל"גמיש" (כשמו כן הוא...)

בחולון רח' המלאכה 15 03-5590251

אנשים זהב ושירות עוד יותר - תוך 5 דקות יצאתי משם עם צינור ! ובאנדים והכל...

ובמחיר של 90 ש"ח , צינור משוריין :grin: .

חתכתי את המקורי מרוב עצבים והראתי להם כדוגמא.

כמו כן זה אותה סדנא שמייצרת ל UMI צינרות תחליפיים... ככה שמבחינת אמינות -יש.

גרשון ... אולי התבלבלת? רמואל?! תחליף את ה-מ...:rofl:

שוב תודה .

:wink: .

:screwy:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח בשבילך. מאז שקנינו את הרכב אנחנו תמיד מטפלים בUMI, הטיפול האחרון שנעשה עלה כמעט 4K!(ושתבינו זה היה טיפול די רגיל, ז"א לא באנו למוסך כי משהו לא עבד, אלא כי הגיע הזמן)

הייתי שמח להחליף למוסך אחר, זול יותר, אך אין לי מושג על שום מוסך שאני מכיר/יכול לבטוח בו. אני יודע שUMI עושים את העבודה(טפו טפו טפו), אבל יקרנים!

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...