Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יגואר F-Pace נחתה בישראל, ומה אפשר לצפות מבחינת המיצוב...

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 2904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור אחד שעוד שנייה הזמין כזאת, גם בחו"ל בכל המקומות שבדקנו כולל גרמניה, בריטניה, ארצות הברית, קנדה וחמוצים, הרכב לא ירד מה360 עם התוספות הכי בסיסיות שיש, ואל ה400 אלף אחרי 4-5 תוספות מרכזיות,

(:

אין לי מושג על מה אתה מדבר.

בו ניקח כמה דוגמאות מאנגליה, ונעזוב רגע את הדגמים הידניים בעלי ההנעה האחורית.

2.0 דיזל אוטומטית מתחילה ב£34,000 לגרסה הבסיסית ועד £40,000 לגרסה הכי מאובזרת, כלומר כ185,000 עד 220,000 ש״ח.

ה3.0 בנזין עולה £50,000 ותתקשה להגיע ל£60,000/£65,000 עם תוספות מטורפות, כלומר 270,000 עד 350,000 ש״ח.

המחירים האלא הם המחירים הרשמיים ״על הכביש״. אף אחד לא באמת משלם אותם שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעוד שנייה הזמין כזאת, גם בחו"ל בכל המקומות שבדקנו כולל גרמניה, בריטניה, ארצות הברית, קנדה וחמוצים, הרכב לא ירד מה360 עם התוספות הכי בסיסיות שיש, ואל ה400 אלף אחרי 4-5 תוספות מרכזיות,

התמחור בארץ צפוי לנשוק אל כיוון ה-450 בקלות אחרי מיסים, אלא אם יגואר יחליטו לעשות מהפך כמו שקופיקס עשו וירצו לקחת את הסיכון ולתמחר אותו באיזור ה350/360 אלף ש"ח אחרי תוספות בסיסיות ולספוג עליהם את המיסים כדי למכור הרבה יותר..

בכל מקרה, למי מכם שלא נכנס לעומק, הרכב הזה מדהים ביותר, הגרסה החזקה ביותר שלו בעלת V6 380 כוחות סוס (הנעה אחורית ובכפתור אחד 4X4), עבירות שטח גבוה יחסית לקרוסאוברים. גם גרסת ההתחלה שלו שהינה מנוע דיזל 2.2 ליטר טורבו, מציעה 180 כוחות סוס וגם היא מטוס קרב לא קטן. הפנים של הרכב לפי דעתי אוכל כל מרצדס באשר היא (להוציא S קלאס ומייבאך למינהן), בואו נראה איך יתמחרו את הרכב ואז יהיה על מה לדבר (:

ראית את הפנים של E-class החדשה?

לא הייתי קורא ל-180 כ"ס דיזל על 1.8 טון מטוס קרב, נתון בסיסי בלבד לקטגוריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר תמיד ממצבים את יגואר במחיר גבוה יותר מהמתחרות.

אני מאמין שהמחיר יהיה איפשהו בין xc60 ל-xc90.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגואר STYPE משנת 2003 נמכרת ביד-2 ב - 20 אלף ש"ח. זה נותן פרספקטיבה על השוק של המותג ותפיסת הצרכנים את עלויות האחזקה והאמינות של הרכב כשהוא מזדקן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את הפנים של E-class החדשה?

לא הייתי קורא ל-180 כ"ס דיזל על 1.8 טון מטוס קרב, נתון בסיסי בלבד לקטגוריה

בדיוק, זה עניין של נקודת מבט.

בשבילי גם עם 380 כ"ס הרכב לא מצטייר כמפלצת.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי הם נראים דומים?

[ATTACH=CONFIG]458909[/ATTACH]

יגואר - ריינג' רובר

יגואר ולנד רובר הן בעצם אותו היצרן.

המחיר יהיה גבוה יותר מה-x3 ושות׳.

במציאות היא נראית יותר גדולה ממה שהנתונים היבשים מראים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה F PACE אמור להתחרה ב X4 ובמקאן וגם ב Q5, לא ב X3,,, אגב אם היו מציעים לי את ארבעתם, הייתם לוקח את היגואר,

הוא נראה מד הי ם במיוחד בכחול מים הזה :wink:

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה F PACE אמור להתחרה ב X4 ובמקאן וגם ב Q5, לא ב X3,,, אגב אם היו מציעים לי את ארבעתם, הייתם לוקח את היגואר,

מילא שאתה אומר שהיא אמורה להתחרות במקאן ובX4, מה שגם לא לגמרי מדויק, אבל גם אם כן, מה הקשר לQ5? [emoji15]

הQ5 מתחרה ישירה של הX3 והן יושבות בדיוק על אותה משבצת.

כמות השטויות שאני קורא פה בפורום הזה מדהים אותי כל פעם מחדש....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגואר ולנד רובר הן בעצם אותו היצרן.

המחיר יהיה גבוה יותר מה-x3 ושות׳.

במציאות היא נראית יותר גדולה ממה שהנתונים היבשים מראים.

כמו שניוטון אמר: " זמן זה עניין של טיימינג" :lol::drinking:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001124221#fromelement=hp_morearticles

"זיכיונות היבוא של לנדרובר ויגואר בישראל בדרך למיזוג"

בתכלס, משני היבואנים אי אפשר לצפות למחיר טוב על הרכב.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...