Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למסעדה בשוק הפשפשים ת"א

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ד"ר שקשוקה. (המציג אינו רופא, אבל האוכל סבבה).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר שקשוקה. (המציג אינו רופא, אבל האוכל סבבה).

ראוי לציין שהמקום שנוי במחלוקת. אישית מאוד התחברתי אליו, אשתי אינה מוכנה אפילו בצחוק לשבת שם, עקב תנאי תברואה בעייתיים לדעתה ושירות מחפיר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם עם משפחתי ביום שישי (בדוקטור שקשוקה),

רצינו לתאום את השקשוקה של הדוקטור, כמו שרציתי לתאום כך התבאסתי.

לשקשוקות היו טעם של שקשוקות תעשיות זולות מאוד, טעם של רסק לא טעים,לא של עגבניות רגילות.

היה לזה טעם שזה בושל,התקרר וחיממו עוד פעם, לחבר של אחותי הביאו ביצה שלא לגמרי התבשלה בלשון המעטה.

הביאו לנו חתיכות תפוחי אדמה עם טעם של צ'ילי זול מקופסא.

אני מאוד אוהב לאכול, אבל לא הצלחתי לסיים מה שהיה במחבת, לא היה לנו טעים+השקשוקה הייתה מלאת שמן.

אבל יכול להיות שזו הייתה תקלה חד פעמית.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך השקשוקה שלו, אבל שמעתי שהשווארמה שלו מעולה! עוד לא יצא לי לבקר. מישהו יודע לאשש?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווארמה מופלאה.

גם הבקר, גם ההודו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו הרחוב של ד"ר שקשוקה יש גם את ד"ר חומוס, קצת יותר פנימה לכיוון הקופיקס. אני לא יודע עד כמה הוא ד"ר בחומוס, אבל היה שם אוכל ביתי פשוט וטעים לאללה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...