Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי לזוג ותינוק רנו פלואנס 2011 2.0L

BrAvE_27
שימו לב! השרשור הזה בן 3244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מחפש רכב משפחתי לזוג ותינוק לבנתיים, אולי יהיה שני בדרך :)

אחרי סקירה באינטרנט על מספר לא מבוטל של כתבות, שרשורים ביקורות והמלצות החלטתי לבקש כאן את עזרכתם בקניית רכב מתאים.

דרישות ומגבלות:

1. תקציב של 60 אלף ש"ח פלוס מינוס.

2. רכב מרווח יחיסית עם תא מטען שיכול להכיל עגלת תינוק בקלות וגם קניות.

3. בטיחות.

4. אמינות מכאנית.

5. עלות אחזקה.

6. התנהגות על הכביש.

7. צריכת דלק.

מכיוון שאישתי לא ממש אוהבת את הגרסאות של ה-5 דלתות והסטיישן אנחנו מעדיפים רכב בגרסאת סדאן.

רוב הנסיעות יהיו מהקריות למגדל העמק(כ- 70ק"מ ביום) בכבישים מחוץ לעיר אבל עם עליות.

בסופשים ובבקרים נסיעות קצרות בעיר, סה"כ בשנה בסביבות 20K-16K ק"מ.

אני משאר שהרכב יהיה אצלנו לתקופה של 4-5 שנים...

קיבלנו הצעה משתלמת למדי(לפי דעתי) על רנו פלואנס 2011 2.0L עם 85K ק"מ, עליה לכביש 11/2011, יד 1 מפרטי, היסטורית טיפולים מלאה בקרסו, רמת גמיור EX, אחריות כוללת לשנה + שנתיים נוספות לגיר ומנוע דרך הטרייד אין של קרסו.

המחיר שהציעו לנו הוא 60,000 שקל.

לפי מה שקראתי בפורום ובאינטרנת גרסאת ה-2.0L מהווה שיפור משמעותי ל-1.6 ואני משאר שגם מבחינת אמינות בכול מה שקשור לגיר ולמנוע שהם תוצרת של ניסאן גם אין בעיות מיוחדות.

עוד רכבים שחשבנו עליהם בקטגוריה הם: יונדאי I35(קצת חורגת מהתקציב), קיה פורטה, טויטה קורולה, מאזדה 3, אופל אסטרה ברלינה, פורד פוקוס. שנתונים של 2011-2012, כמובן שרכבים יד 2 מליסינג באים בחשבון :lol:

ראינו את הרכב וממש אהבנו אותו אפילו שחיצונית הוא הכי גדול בקטגוריה!

אני מבין שאולי זה קצת OVER-KILL אבל בכול זאת די אהבנו את הרכב.

יש המלצות יותר טובות/הגיוניות מההצעה הנ"ל?

תודה רבה לכול המגיבים.

עריכה אחרונה על ידי BrAvE_27
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הפלואנס משמעותית נוחה מהאופל,תא מטען גדול,והרכב עם מנוע הבכיר בהחלט עדיף מה 1.6.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס הנ"ל ברמת גימור הבכירה (כוללת מיזוג לאחור, בקרת אקלים מפוצלת ובקרת שיוט עם מגביל מהירות ) עדיפה על כל שאר המשפחתיות כאן. היחידה שמתקרבת אליה במרחב היא היונדאי אבל גרסת הליסינג משמעותית פחות מאובזרת. הרנו היא הכי הרבה אוטו בהכי קצת כסף

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הפלואנס 2.0. היה לי כזה במשך שנה. רכב חזק, נוח ומרווח יחסית. וגם אמין. צריכת הדלק לא מדהימה. אצלי היה באזור 1/10 בנסיעה שרובה בינעירונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של רכב כזה אני יכול רק להמליץ בחום.

נכון שבעיר הרכב אוהב דלק ( לנו עושה 1/9 ) אבל מחוץ לעיר מגיע אפילו ל1/15 בנסיעה מהמרכב לירושלים.

נוח ונעים לנסיעה. אחד החסרונות שלו בגדול זה המזגן. מרגיש קצת חלש למרחב הפנימי שלו אבל עושה את העבודה.

מה עוד שהוא גם מפוצל ובקרת אקלים אז רק לכוון טמפ' ולשכוח.

טיפולים לא יקרים אבל כדאי במוסך שמכיר צרפתיות. אכן מנוע גיר של ניסאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע!

עד כמה המזגן חלש לפי מה שהנהג מרגיש? כי עכשיו יש לי ניסאן אלמרה 2006 בגרסת "טקנה" עם בקרת אקלים והוא עובד ממש טוב גם בשרב.

עוד דבר, גרסת הדיזל 1.5 די חסכונית וחזקה.

אז למה לא בעצם דיזל? פשוט כול פעם ששאלנו למה לא דיזל אמרו לנו שמי שנוסע 18k בשנה לא צריך דיזל... לא מבין את זה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי אבל אני נתקע עם הרגליים בהגה, גם כאשר אני מכוון את ההגה הכי גבוהה והכסא אחורה. קצת לא נוח לי כי הראש שלי כמעט מגיע לגג של הרכב מבפנים. טיוטה 2011 קורולה סאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן לא מקפיא אבל בהחלט סביר.

לי יש את ה 2 ליטר מודל 2011 שנקנתה חדשה ואני מאוד מרוצה ממנה (ובגלל זה גם לא שוקל להחליף אותה).

תבדוק טוב את הרכב כי זה רכב די מבוקש ומוזר שהגיע לטרייד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע!

עד כמה המזגן חלש לפי מה שהנהג מרגיש? כי עכשיו יש לי ניסאן אלמרה 2006 בגרסת "טקנה" עם בקרת אקלים והוא עובד ממש טוב גם בשרב.

עוד דבר, גרסת הדיזל 1.5 די חסכונית וחזקה.

אז למה לא בעצם דיזל? פשוט כול פעם ששאלנו למה לא דיזל אמרו לנו שמי שנוסע 18k בשנה לא צריך דיזל... לא מבין את זה....

הדיזל אחלה אוטו גם למי שנוסע 10 אלפים בשנה. השאלה היא כמה כסף תוסיף בשבילה, וכמה תחסוך בדלק. בגלל זה אומרים לך שאין צורך. אך אם מצאת פלואנס דיזל עם 85 אלף ק"מ, באבזור מלא ובאותו המחיר - יאללה תתחדש. (בקיצור הסיכוי כמעט אפסי שכן תמצא)

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן בפלואנס 2.0 סביר. לא זוכר שהיתה לי בעיה איתו.

אגב, באחד הטיפולים בפלואנס קיבלתי רכב חלופי מזדה 3 2.0 (דור קודם - עד 2014) ואין מה להשוות. המזדה הרגישה לי נחותה משמעותית ביחס לפלואנס.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי הגיר הרציף(CVT) של ניסאן?

קראתי עליו קצת והבנתי שהיו איתו בעיות. בארה"ב מכוניות של ניסאן עם הגיר הנ"ל קיבלו אחריות מורחבת ל-10 שנים או 200k ק"מ. מישהו נתקל בבעיות עם הגיר?

מצאתי כתבה של לקוח מתוסכל בארץ שנהרס לו הגיר בניסן קשקאי שלו לאחר 50k ברכב בן 5 שנים!

אומנם זאת כתבה אחת והדגם של הרכב משנת 2008, אבל בכול זאת אני מודאג...:-(

עריכה אחרונה על ידי BrAvE_27
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...