Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב חדש - שברולט ספארק או סוזוקי אלטו

pic17
שימו לב! השרשור הזה בן 3330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, אני רוצה לקנות רכב חדש ואני מאוד מתלבט בין הספארק לאלטו, החסרון היחד שאני מוצא באלטו הוא שיש רק 4 מושבים לעומת 5 בספארק, אומנם האלטו זולה יותר ב-4000 שקלים. מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק בגירסת ה1.2 תהיה זריזה מהאלטו/פיקנטו/יונדאי.

ליונדאי מושבים תומכים יותר ולדעתי סלון נעים יותר עקב שילוב של צבעים, כמו כן תא מטען גדול יותר וגם אפשרות ל 5 אנשים.

תיבדוק את שניהם, הספארק טובה מבחינת ביצועים היונדאי מבחינת מושבים וסלון.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור ספארק 1.0 2014 שברשותי שנה !

אני יכול להגיד לך שהרכב מצויין !

ההבדל בינו לבין האלטו הוא באמת בביצועים הספאק 4 צילנדרים לעומת כל שאר הרכבים בקטגוריה שמגיעים עם 3 צילינדרים.

צריכת הדלק שלי נעה בין 1-17 ל 1-18 .

ממליץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הספארק ניתן גם לרכוש מליסינג 0 ק"מ, ואז מחירה נמוך בכמה אלפי שקלים מהאלטו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלטו עם ציון ה-NCAP הנמוך הוא דגם מעוט כרית אויר. בכל מקרה - מדובר בדגם העומד בפני החלפה (בעייתית לכשעצמה, גגל את בעית הבלמים בסלריו בעלת הגה ימני).

הפיקנטו הוא "יתר אוטו" - אבל גם יקר משמעותית (ראיתי השבוע במעדוi "הוט"הצעה לאלטו אוטומטית ב-60 אש"ח וידנית ב-50 אש"ח - ישירות מהיבואן).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ספארק 1.2 ל' מ2011, אצלי כחצי שנה.

בינתיים יש לי בעיקר דברים טובים להגיד עליה. את האלטו לא מכיר.

לגבי ה4/5 מקומות -

לספארק יש 3 מקומות מאחורה והיא מפתיעה לטובה במרווח שלה.

אבל - לא הייתי בונה על נסיעות ארוכות איתה כשלושה אנשים יושבים מאחורה, זה לא אפשרי.

נסיעות קצרות - צפוף אך אפשרי (מניסיון), ארוכות - לא מומלץ (לא מניסיון).

לעומת זאת, שני נוסעים מאחורה, זה ממש סבבה, גם בנסיעה ארוכה. הרכב גבוה יחסית, אז מרווח הראש מכפר על הארוך הקצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...