Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מערכת אנדרואיד סיאט איביזה

Alex_Dr
שימו לב! השרשור הזה בן 3571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מעוניין ברכישת מערכת אנדרואיד לסיאט אביזיה 2011 לצערי לא מצאתי מערכת מותאמת לרכב

ואני נאלץ לקנות מערכת סטנדרטית הייתי מעוניין בלשמוע חוות דעות על המערכת הבאה

http://www.aliexpress.com/item/Android- ... 11681.html

יש לי מספר שאלות האם נדרש לקנות משהו נוסף בכדי לאפשר שליטה מהגה?

האם אני צריך לקנות מסגרת למערכת אם כן אפשר לינק?ש

האם נדרש לקנות מתאם כלשהו?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה אותה, זה מחברה בלי שם ולך תדע מה זה באמת. מניסיון הטאץ של המערכות הסיניות על הפנים ובכללי כל המערכת על הפנים. עדיף לך להשקיע עוד 500 ומשו שקל ולקנות מערכת שתהנה ממנה, אולי אפילו יד2 אם אתה קצר בתקציב. בנוגע למסגרת, אני קניתי בימר מערכות בחולון, חברה נחמדים שעשו לי גם מחיר טוב וזול. עלה לי 140 שקל למסגרת תוצרת טיוואן (לא סיני, הסיני יותר זול) ופלאג חיבורים ככה שלא צריך לחתוך חוטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה אותה, זה מחברה בלי שם ולך תדע מה זה באמת. מניסיון הטאץ של המערכות הסיניות על הפנים ובכללי כל המערכת על הפנים. עדיף לך להשקיע עוד 500 ומשו שקל ולקנות מערכת שתהנה ממנה, אולי אפילו יד2 אם אתה קצר בתקציב. בנוגע למסגרת, אני קניתי בימר מערכות בחולון, חברה נחמדים שעשו לי גם מחיר טוב וזול. עלה לי 140 שקל למסגרת תוצרת טיוואן (לא סיני, הסיני יותר זול) ופלאג חיבורים ככה שלא צריך לחתוך חוטים.

אם יש לך המלצה למערכת אחרת אשמח לקבל לינק, לגבי קנייה בארץ המחירים כפול 2.5 למוצר זהה מאשר למחיר מחו"ל

140שקל כולל פלאג?

מה לגבי שליטה מההגה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות של המכשיר הסיני הוא 383$ תוסיף לזה עוד 35 אחוז תראה כמה יצא לך לא משתלם בכלל

פיונר AVH-2650BT מכשיר מצוין

הסיבה העיקרית שאני רוצה מערכת אנדרואיד היא WIZE (ועוד מספר קטן של אפלקציות)

אפשר לעשות את זה במערכת של פיונר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית שאני רוצה מערכת אנדרואיד היא WIZE (ועוד מספר קטן של אפלקציות)

אפשר לעשות את זה במערכת של פיונר?

שמע שכחתי בערך שאת המתאם קניתי מהמקום שמוכר לחנויות מערכות, ככה שאני לא בטוח אם הם מוכרים ליחידים, תתקשר ותשאל הם חברה נחמדים וכן ה140 שקל כלל את המתאם למערכת המקורית, לגבי המתאם שליטה מההגה אתה צריך לרכוש מתאם נוסף שאני לא יודע כמה הוא עולה אבל סביר להניח שיש להם, תתקשר אליהם.

המערכת הסינית שרצית לא זולה בכלל, לדאבל דינים החדשים של פיוניר יש אפשרות APP RADIO שיתחברו למכשיר שלך ואתה תראה ותשלוט על הWAZE ועוד מלא אפליקציות מהדאבל דין עצמו, אחלה של דבר. או שאפשר ללכת על דאבל דין בלי APP RADIO אשר כולל בתוכו IGO או לרכוש יחידת GPS שמתחברת אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אצל החברה הזו , מצמן טק

הם יבואנים ויש להם קופסאות ניווט אנדרואיד לכל סוגי המכשירים כגון פיוניר,קנווד, jvc

http://www.matzman-tech.co.il

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אצל החברה הזו , מצמן טק

הם יבואנים ויש להם קופסאות ניווט אנדרואיד לכל סוגי המכשירים כגון פיוניר,קנווד, jvc

http://www.matzman-tech.co.il

כל העסק הזה יעלה הרבה מעל המצופה וללא תמורה בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...