Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ הסובארו שלי

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 3969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופס...

הנה:

HPIM1884.JPG

HPIM1885.JPG

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סליחה אבל מה לרכב הזה ולמדור רכבי האספנות במשותף ?

עם כל הכבוד לעבודה שהשקעתה אבל נראה לי שמקומה במדור רכב כללי ?

האמת - אם יש רכב, שאפשר לקרוא לו "הכי ישראלי שיש", אני חושב שהאוטו הזה לוקח את התואר הזה... אז, ככזה, לדעתי אכן יש לו מקום מכובד בין "רכבי האספנות"!

תתחדש וכל הכבוד על ההשקעה!

אגב, בשיא הרצינות, ואני לא רוצה חס וחלילה לפתוח ת'פה לשטן, אבל תיזהר שלא יגנבו לך אותה - לאחיה של החברה שלי גנבו לפני כמה ימים אפילו סוברו 85 מכוסכת וחלודה , לא יאומן, עד כמה נמוך אנשים מגיעים! ככה שתישמור עליה!

ולפני כמה שנים, היה לי רכב עבודה הראשון סוברו טנדר, שזה, למעשה, אותו אוטו, ומאד נהנתי לנהוג בו, עשיתי אתו מאות אלפי קילומטרים ללא אף תקלה רצינית!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת - אם יש רכב, שאפשר לקרוא לו "הכי ישראלי שיש", אני חושב שהאוטו הזה לוקח את התואר הזה... אז, ככזה, לדעתי אכן יש לו מקום מכובד בין "רכבי האספנות"!

תתחדש וכל הכבוד על ההשקעה!

אגב, בשיא הרצינות, ואני לא רוצה חס וחלילה לפתוח ת'פה לשטן, אבל תיזהר שלא יגנבו לך אותה - לאחיה של החברה שלי גנבו לפני כמה ימים אפילו סוברו 85 מכוסכת וחלודה , לא יאומן, עד כמה נמוך אנשים מגיעים! ככה שתישמור עליה!

ולפני כמה שנים, היה לי רכב עבודה הראשון סוברו טנדר, שזה, למעשה, אותו אוטו, ומאד נהנתי לנהוג בו, עשיתי אתו מאות אלפי קילומטרים ללא אף תקלה רצינית!

במקום חניה שהאוטו נראה חונה בה, אני לא חושב שהיא תיגנב כ"כ בקלות...

עם זאת אני חושב שאזעקה היא תוספת בטיחות הולמת למדיי לרכב שאתה מתכנן להשקיע בו כ"כ.

חבל על כאב הלב.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית "נקיה" (מצטער, אבל על אוטו כזה אני לא מתכוון לומר "מדהים" או "יפייפה") וסחטיין על ההשקעה, רק תעשה משהו בנוגע לטמבון האחורי, המדבקות עליו ממש מכוערות.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, שמח לדעת שמצאה חן בעיינכם.

אני נורא נהנה לנהוג בה, הרבה שואלים אם אני מוכר, גם בפורום שלחו הודעות פרטיות, וגם שאני נוסע בכביש, האוטו ממודל 82 ואני יותר אוהב אותו מהדיהוו 94 שלי.

המחירון שלו זה 1700

ברור שהוא שווה יותר מזה, אני מתכוון להחזיקו עד לאספנות ולהמשכה.

אכן הרכב במתוך גרא'ז סגור בבית של אבא שלי.

עכשיו אני יתחיל לשפץ את אחד מאופנועי ה suzuki rv 50 שאבא שלי אוסף.

תודה.

כפיר

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שבת לקחתי את הרכב לס''פ (סיבוב פוזה) בזכרון.

גם כן צילמתי אותי עם המצלמה שלי, אחרי ניקוי של יום שלם, התוצאה לפניכם.

בנוסף קניתי זוג מראות צדדיות חדשות.

נשאר רק את הגג לרפד למרות שאבא שלי לא מסכים איתי.

אתם יכולים לראות את הדיהוו שלי גם כן מאחורי הסובארו, ואני זה עם החולצה הכתומה, לרובכם שלא פגשתם בי מעולם.

נעים מאוד, כפיר:-) .

HPIM1964.JPG

HPIM1963.JPG

HPIM1965.JPG

HPIM1966.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסובארו נראית כמו חדשה.

כל הכבוד...

רק דבר אחד מטריד אותי... מה הם חשבו שם בשנות ה80 כשצבעו את הרכבים בצבעים כאלה??

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו ממודל 82 ואני יותר אוהב אותו מהדיהוו 94 שלי.

כפיר

כמעט נחנקתי מרוב צחוק כשקראתי את זה :roflmao:

אתה אוהב אותו יותר מהדייהו 94 שלך ?!? איך זה אפשרי ? :lol:

האוטו נראה מצוחצח ללא רבב, רק אל תנקה אותו יותר מידי, שלא יתקלף הצבע :-P

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה אחי יצאת מלך , האוטו נראה פשוט טוב

אני זר שלאבא שלי לפני 12 הייתה כזאת ומה זה אהבתי אותה בתור ילד בן 6 7 .

בהצלחה בהמשך הדרך

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהו רייסר Tuning (איך אפשר בלי ריגר? :wink: ) וסובארו פשע מצוחצחת וחדשה - מי צריך יותר? :wink:

הרכב נראה מצוין!

(עצה - תנסה לרכוש/להשיג טאסות של סובארו לאונה מהדור שבא אחרי הרכב שלך), אני כמעט בטוח שזה יתאים, אני מוכן לתת לך אחת (מתוך ה-3 שיש לי כבר :twisted:, סתם סתם-זה מפירוקיות ) לבדיקה

לפני כמה חודשים ראיתי דבר כזה ביפו על 83, ונגנבתי :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה הצבע השולט אז בישראל בשנות ה 80 כמו שכיום זה לבן.

אין לי מושג למה.

ואני באמת אוהב אותו יותר מהדיהוו רייסר, כי אני רוצה לראות את הדיהוו עוד 12 שנה שתגיע לשנה של הסובארו בגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר לך, ממש אבל ממש משונה לראות סובארו כזאת נקיה ובעלת צבע חדש נוסעת ממש בארצנו בשנת 2004 (הרוב נראות ישנות ומוזנחות).

הצבע אגב, מאוד מתאים לסובארו. לדעתי הצבע הכי יפה מבין הצבעים שהיו אז לסובארו פשע.

אגב, היו סובארו פשע בצבע לבן בתקופה ההיא? לא ממש יצא לי לראות....

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...