Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרוצי סוף עונה

ניר לביא
שימו לב! השרשור הזה בן 3812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר עבודה קשה וארוכה מאחורי הקלעים, אפשר להתחיל להינות מהפירות.

החל מסוף החודש הקרוב צפויה פעילות מוטורית ענפה.

ב- 29.11.2013 ייערך הסבב השלישי באליפות ישראל בראלי ספרינט בערד.

ב- 13.12.2013 ייערך הסבב הרביעי במרכז הארץ.

וביום 26-28.11.2013 ייערך הסבב החמישי שיהווה את אירועי סוף העונה - בסופ"ש מוטורי מטורף.

מדובר באירועים מושקעים, הפנינג למשתתפים ולקהל הרחב.

במקביל לאירועים אלו תערוך ההתאחדות 2 אירועי ג'ימקאנה.

אני מצרף לכם את פנייתו של אלון חלווה, יו"ר IRDA, למתחרים.

למען הספורט המוטורי, חשוב שתצביעו ברגליים ותגיעו - בלי מחלוקות פוליטיות ובלי מלחמות מיותרות.

פנייה למתחרים - מרוצי סוף שנה 2013.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Alon Halewa

Alon Halewa

חידוש רשיון נהיגה ספורטיבי!!! לחברי התאחדות IRDA וגם לאחרים המשתתפים באליפות - חברת מסלולים וההתאחדות נרתמים לסייע לכם בתהליך לרבות הבדיקות הרפואיות וכו'. מי שמעוניין בסיוע - בסבסוד ההתאחדות ובהנחה משמעותית - מוזמן לשלוח לי מייל בהקדם - טרם שהמרוצים יוצאים לדרך.

המייל שלי ידוע לכם... (-:

שיהיה לכולנו בהצלחה,

אלון

שלום חברים הטפסים משלימים וטפסים המשלימים מצורפים מטה למרוצים !

______-_________2013.pdf

IRDA - כללים משלימים לראלי ספרינט ערד 29.11.2013.pdf

טופס הרשמה.pdf

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Alon Halewa

Alon Halewa

חידוש רשיון נהיגה ספורטיבי!!! לחברי התאחדות IRDA וגם לאחרים המשתתפים באליפות - חברת מסלולים וההתאחדות נרתמים לסייע לכם בתהליך לרבות הבדיקות הרפואיות וכו'. מי שמעוניין בסיוע - בסבסוד ההתאחדות ובהנחה משמעותית - מוזמן לשלוח לי מייל בהקדם - טרם שהמרוצים יוצאים לדרך.

המייל שלי ידוע לכם... (-:

שיהיה לכולנו בהצלחה,

אלון

שלום חברים הטפסים משלימים וטפסים המשלימים מצורפים מטה למרוצים !

______-_________2013.pdf

טופס הרשמה.pdf

IRDA - כללים משלימים לראלי ספרינט ערד 29.11.2013.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דרומה: הראלי ספרינט מגיע שוב לערד

מערכת אתר ערוץ הספורט | 18:18 | 10.11.13

מדובר בתחרות השלישית בסבב אליפות ישראל: "חוויה לצופים"

היי דרומה: הראלי ספרינט מגיע שוב לערד

למקומות...רכב שטח בראלי ספרינט

חולים על ספורט מוטורי? מכורים להגה? ובכן, ענף הספורט הזה תופס תאוצה בישראל בשנים האחרונות. סבב אליפות ישראל בראלי לשנת 2013 חוזר עם אירוע הראלי ספרינט, שהוא השלישי בסבב והשני שמתקיים בערד. 40 כלי רכב שהותאמו למרוצי ראלי וביניהם גם רכבים משפחתיים, ג'יפים, באגים ורייזרים, יקחו חלק בתחרות בדרום.

האירוע, בהפקת חברת ''מסלולים'', ייערך ב-29 בנובמבר בפארק הצפוני בערד. ''מרוץ הראלי ספרינט הוא מרוץ נגד השעון'', סיפר ראם סמואל, בעלי חברת ''מסלולים, לקראת המרוץ. ''כל רכב יוזנק למסלול לבדו והתוצאה תשקף את יכולות הנהגים, שיידרשו להפגין מיומנות נהיגה גבוהה בשטח טכני ומאתגר ובמינימום זמן. זו משימה שמבטיחה לקהל הצופים שיגיע מפגן ראווה מוטורי בלתי נשכח''.

שעת הזינוק נקבע ל-09:00, כאשר תוואי השטח יכללו מסלול כורכר, שהוכשר במיוחד למטרה הזו. הכניסה למתחם המרוץ היא חופשית. האירוע מתקיים בתמיכת משרד הספורט, התאחדות נהגי המרוצים בישראל (IRDA), הרשות לנהיגה ספורטיבית, עיריית ערד והמועדון המוטורי הישראלי.

http://m.sport5.co.il/Pages/Article.aspx?articleId=157672

404341.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורט

ראלי ערד ייצא לדרך ב-29.11

10/11/2013 7:49

מאת: מערכת וואלה! ספורט

אירוע הראלי השלישי בסבב אליפות ישראל יארח 40 כלי רכב ייעודיים שהותאמו למירוצי ראלי, כולל רכבים משפחתיים

ראלי ספרינט, אירוע הראלי השני המתקיים בערד והאירוע השלישי בסבב אליפות ישראל 2012/13, יארח 40 כלי רכב ייעודיים שהותאמו למירוצי ראלי וביניהם רכבים משפחתיים, ג'יפים, באגים ורייזרים. ראם סמואל, אלוף צרפת במרוצי מכוניות ומבעלי חברת מסלולים, מסר: "מירוץ הראלי ספרינט הוא מרוץ נגד השעון. כל רכב יוזנק אל המסלול לבדו והתוצאה תשקף את יכולות הנהגים שיידרשו להפגין מיומנות נהיגה גבוהה בשטח טכני ומאתגר ובמינימום זמן משימה המבטיחה לקהל הצופים מפגן ראווה מוטורי בלתי נשכח".

ראלי ערד

יהיה אקשן בערד

צלם: יח"צ

המירוץ יחל בשעה 9:00 וייערך במסלול כורכר שהוכשר במיוחד למטרה זו , הכניסה חופשית ולרשות קהל הצופים יוקם אזור צפייה בטוח ונוח. האירוע יתקיים בשיתוף ותמיכה של משרד התרבות והספורט, התאחדות נהגי המרוצים בישראל (IRDA), הרשות לנהיגה ספורטיבית, עיריית ערד, המועדון המוטורי הישראלי 2010 ובהפקתה של חברת "מסלולים" בע"מ.המשתתפים בראלי צריכים להיות בבעלות רכב יעודי בעל רישוי של הרשות לנהיגה ספורטיבית כמוגדר בחוק "כלי תחרותי", בין היתר הנהג צריך להיות בעל רישיון נהיגה ספורטיבית עם הכשרה ענפית לענף הראלי.

http://touch.walla.co.il/ExpandedItem.aspx?WallaId=2%2F325%2F2693480

u_msc.wcdn.co.il%5Earchive%5E1581500-18.jpg_w176_e11112013T0206.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאת: מערכת וואלה! ספורט

יום ראשון, 10 בנובמבר 2013, 7:49

פייסבוק טוויטר

אירוע הראלי השלישי בסבב אליפות ישראל יארח 40 כלי רכב ייעודיים שהותאמו למירוצי ראלי, כולל רכבים משפחתיים

תגיות: ראלי ערד

ראלי ספרינט, אירוע הראלי השני המתקיים בערד והאירוע השלישי בסבב אליפות ישראל 2012/13, יארח 40 כלי רכב ייעודיים שהותאמו למירוצי ראלי וביניהם רכבים משפחתיים, ג'יפים, באגים ורייזרים. ראם סמואל, אלוף צרפת במרוצי מכוניות ומבעלי חברת מסלולים, מסר: "מירוץ הראלי ספרינט הוא מרוץ נגד השעון. כל רכב יוזנק אל המסלול לבדו והתוצאה תשקף את יכולות הנהגים שיידרשו להפגין מיומנות נהיגה גבוהה בשטח טכני ומאתגר ובמינימום זמן – משימה המבטיחה לקהל הצופים מפגן ראווה מוטורי בלתי נשכח".

יהיה אקשן בערד

יהיה אקשן בערד

יהיה אקשן בערד

המירוץ יחל בשעה 9:00 וייערך במסלול כורכר שהוכשר במיוחד למטרה זו , הכניסה חופשית ולרשות קהל הצופים יוקם אזור צפייה בטוח ונוח. האירוע יתקיים בשיתוף ותמיכה של משרד התרבות והספורט, התאחדות נהגי המרוצים בישראל (IRDA), הרשות לנהיגה ספורטיבית, עיריית ערד, המועדון המוטורי הישראלי 2010 ובהפקתה של חברת "מסלולים" בע"מ.

המשתתפים בראלי צריכים להיות בבעלות רכב יעודי בעל רישוי של הרשות לנהיגה ספורטיבית כמוגדר בחוק "כלי תחרותי", בין היתר הנהג צריך להיות בעל רישיון נהיגה ספורטיבית עם הכשרה ענפית לענף הראלי.

http://sports.walla.co.il/?w=%2F7%2F2693480

1581500-18.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתאחדות וחברת מסלולים נרתמו לטובת סיוע, לנהגים להם דרוש חידוש רישיון

ביום חמישי, 21.11.2013, בשעות אחה"צ, יערכו בדיקות רפואיות (כולל ראייה וארגומטריה למי שצריך) בנורדיה "בבית ההתאחדות" אצל אהוד לביא – לחידוש רישיון נהיגה ספורטיבית.

מייד לאחר הבדיקות – תערך השלמה ענפית לראלי ספרינט לכל מי שמעוניין וטרם ביצע – יש להירשם בהתאחדות מראש

דגשים:

יש להירשם מראש – ככל שיהיו יותר נהגים כך יפחת המחיר.

יש להגיע לבדיקות עם שובר אינטרנט משולם של אגרת הרישיון.

כמו כן, בשעה 20:00, יערך כנס ותדרוך נהגים ונווטים שנרשמו למרוץ ערד, וכן יוצגו פרטים חשובים לגבי המשך העונה, העונה הבאה, וההתפתחויות שצפויות בענף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאלון חלווה

http://nazzima.com/view_article.php?a=2138

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ראלי ספרינט ישראל 2013 יוצא לדרך בערד

40 כלי רכב ייעודיים שהותאמו במיוחד, ישתתפו בסבב אליפות ישראל בפארק הצפוני בערד ב-29 בנובמבר. האירוע ייערך במסלול כורכר. הכניסה חופשית

http://m.one.co.il/iPhone/Articles/Article.aspx?id=225292

ראלי ספרינט: ריקוד לוהט עם המכונית

http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1019809

gg1127984.jpg

gg1127985.jpg

185068.jpg

185067.jpg

185069.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורט מוטורי: שני מרוצים בסופ"ש הקרוב - ראלי בקעת הירדן, ראלי-ספרינט ערד

מאת דובי מילר

פורסם בתאריך 25-11-13

http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=3193

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב ירון, מתחרה בליגת הראלי ספרינט, משתף אותנו רגע לפני המרוץ ביום שישי הקרוב בהכנות וגם קצת היסטוריה

http://nazzima.com/view_article.php?a=2154

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונת 2012-13 של אליפות ישראל במירוצי ראלי-ספרינט נפתחה במרוץ חגיגי בעיר קצרין ברמת-הגולן, המרוץ השני נערך בעיר ערד. רגע לפני המרוץ ביום שישי הקרוב, טבלת האליפות לאחר 2 מרוצים

http://nazzima.com//view_article.php?a=2153

ביום שישי הקרוב ה-29/11/13, יתקיים בערד מירוץ ראלי ספרינט כחלק מאליפות ישראל 2012/13. הזנקה ראשונה בשעה 9:00 בבוקר, לקהל הצופים כניסה חינם, גישה נוחה ונקודת צפיה שמראה את כל המסלול.

רגע לפני מצ"ב טבלת האליפות לאחר שני מרוצים (הנתונים באדיבות דובי מילר)

קבוצה S-8) 4X4 מעל 2000 סמ"ק)

1. חמדה עודה – 41 נק'

2. קובי כהן- 39 נק'

3. ניר בן-ארי- 28 נק'

גבי סרוגו- 28 נק'

אהוד לביא – 28 נק'

קבוצה CUP-S7 WRXGT) 4X4 עד 2000 סמ"ק)

1. רמי גדיר– 50 נק'

2. פאדי ג'אבר- 20 נק'

תומר הראל- 20 נק'

3. רון דר- 18 נק'

עידן זהבי- 18 נק'

קבוצה- S6) 2X4 עד 1600 סמ"ק)

1. אלון חלווה – 50 נק'

2. טוני בורשטיין- 38 נק'

3. עופר שוורץ- 20 נק'

קבוצה- רייד/באחה

1. דדי שפרונץ- 36 נק'

2. רז היימן- 25 נק'

שי שמעוני- 25 נק'

3. הלל סגל- 20 נק'

צביקה נפתלי– 20 נק'

קבוצה- TT

1. אייל לביא– 25 נק'

2. לירן דיכטר– 20 נק'

3. אלירן יפרח- 18 נק'

קבוצה- רכבי שטח קלים/ RZR

תום בריל ויובל שרון– 45 נק'

גד ביתן- 40 נק'

מור מגידיש– 36 נק'

ניתן להתעדכן באירועים נוספים

בלוח האירועים

http://www.nazzima.com/forum/calendar.php

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראמוטור – ספורט מוטורי ישראלי

רשימת מתחרים – ראלי ערד 2013

המספרים בסדר רץ רק לעניין הרישום והפרסום – אלו לא מספרי המרוץ ולא סדר ההזנקה

http://isramotor.tv/blog/?=123%2F%D7%A2%D7%A6%D7%91-%D7%9E%D7%AA%D7%A4%D7%95%D7%92%D7%92-%D7%9C%D7%A9%D7%9E%D7%97%D7%94-%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8-%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%A0%D7%98-%D7%A2%D7%A8%D7%93-2%2F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Alon Halewa

עוד 24 שעות זה קורה!

בכירי נהגי הראלי והראלי ספרינט בישראל יפגשו במרוץ אליפות הראלי ספרינט שיערך בערד. קרב האליפות מתחמם והכל פתוח בשלוש הקטגוריות של הרכבים. על המסלול יככבו רכבי STI, EVO, WRX וכן רכבי פז'ו 106S16, סיטרואן AX ספורט, 206 ו 106 ראלי.

מסלול מהיר עפר משולב אספלט נצפה כולו ע"י הקהל, מבטיח חוויה מיוחדת לקהל הצפוי. וכן - הכניסה ח י נ ם!!!

חוויה לכל המשפחה.

ואתם - מה את עושים בשישי בבוקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...