Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקשר למיול

ליאור1
שימו לב! השרשור הזה בן 7767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות מיול של פולריס יד 2 או 3 במצב טוב....

מישהו יודע אם כדאי... ומה המחירים של מיול כזה (מודל 96 ומעלה)?

ועוד דבר... מה החוקים לגבי מיול?

ואולי מישהו יודע בסביבות איזה מחיר עולה לי לעשות רשיון למיול(כולל כל השיעורים כולל טסט והכל)... וכמה שיעורים אני צריך?

ומשעתי שהחוקים לגבי רשיון כזה הולכים להשתנות.... מתי? ומה יהיה החוק החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי מישהו יודע בסביבות איזה מחיר עולה לי לעשות רשיון למיול(כולל כל השיעורים כולל טסט והכל)... וכמה שיעורים אני צריך?

ממה שאני זוכר רשיון למיול הוא רשיון על מכונה ניידת הניתן מגיל 16

ויפה שעה אחת קודם לבטל את החוקיות שלהם בכבישים

כמו גם לתת לילדים בני 16 מרצדס יונימוג מפלצתית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני זוכר רשיון למיול הוא רשיון על מכונה ניידת הניתן מגיל 16

ויפה שעה אחת קודם לבטל את החוקיות שלהם בכבישים

כמו גם לתת לילדים בני 16 מרצדס יונימוג מפלצתית..

לירן, מסכים אתך 100% !!!!

ליאור, בוא בבקשה תסביר לי למה בני נוער (אני בטוח שאתה לא מעל 17) חושקים בדבר המצחיק הזה ??? גם אני בערך בגילך אבל אני לא מבין את הרצון העז לקנות כזה דבר מצחיק ???

זה עושה רעש של טרקטור, הבטיחות שואפת לאפס, זה לא עולה מעל 40 קמ"ש, אז בשביל מה צריך כזה דבר ???

אתה רוצה משהו שישנע אותך אז תעשה רישיון לאופנוע, זה יהיה הרבה יותר מהיר וכייפי מהדבר המצחיק הזה (שעונה לשם מיול) . . .

אם אתה לא רוצה אופנוע (כמוני) אז תחכה שנה בסבלנות עד שתוכל לעשות רישיון לרכב . . .

אני גם חולה מכוניות ואני בדיוק כמוך מאוד רציתי להוציא רישיון כמה שיותר מהר אבל אני בחיים לא הייתי חושב לעלות על מיול (וגם על אופנוע אבל זה כבר נושא אחר) . . .

אני (בדיוק כמו רוב האנשים הנורמליים) חיכיתי בסבלנות עד שאני אוכל להוציא רישיון לאוטו ולא חיפשתי קיצורי דרך (אל תנסה לתרץ שזה לא קיצור דרך, אני בטוח שעוד שנה כשתוציא רישיון לרכב אתה תמכור את המיול ותעבור לאוטו) כמו שאתה עושה . . .

המיולים האלה זו תופעה יותר מדיי נפוצה, בביצפר שלי הם כבר נוסעים בחבורות !!!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תיקונים.

הרשיון הוא רשיון טרקטור. ואכן רצו לשנות אותו פעם ולחלק את ההגדרה טרקטור לכ-4 קטגוריות שונות.

אתה מחויב לעבור טסט ומבחן תיאורטי. לגבי מס' השיעורים הוא ממש נמוך משהו כמו 5-7 שיעורים רק כדי לתפוס את הענין. הטסט שלך הוא אגב על טרקטור בהמתי עם עגלה.

יש שם זינוק על גבעה, נסיעה ותימרון עם העגלה שכוללת נסיעה ברברס וכו'..

בכללי ממה ששמעתי מחברים כל העסק הזה הוא שטויות, ממש. זה אחד הדברים שיותר קל לעשות ואת זה אני אומר בצער. חברה שעולים על כבישים עם דבר שיכול להרוג ולגרום אף למותם וכל זה אחרי הכשרה של 5 שיעורים טסט.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, בוא בבקשה תסביר לי למה בני נוער (אני בטוח שאתה לא מעל 17) חושקים בדבר המצחיק הזה ??? גם אני בערך בגילך אבל אני לא מבין את הרצון העז לקנות כזה דבר מצחיק ???

זה עושה רעש של טרקטור, הבטיחות שואפת לאפס, זה לא עולה מעל 40 קמ"ש, אז בשביל מה צריך כזה דבר ???

תגידו לי, מה קורה לפורום הזה, מה איכפת לכם מה הוא רוצה או למה הוא רוצה?, מהכל אחד דוחף את האף שלו לרצונות של אחרים?

redroze שלבן אדם אין את הגיל הנכון לרשיון נהיגה ולא רוצה לנסוע באופנוע כי זה הרבה פחות בטיחותי ועדיין רוצה להגיע ממקום למקום בלי להעזר בדן אז זה אחלה פתרון.

לגבי רשיון לטרקטור, הרבה זמן עבר מאז שאני עשיתי אבל לדעתי זה נשאר באותו הגדרה,

לוקחים קורס באיזה בית ספר שהוא מלמד אותך לתאוריה ומלמד אותך במסלול סגור על הטרקטור הבהמתי של ראלימן, :mm_tongu:

כל הקורס מגיע לשיעור יחד ומתרגלים על הטרקטור הבהמתי אחד אחד.

שי

ועוד משהו, אני למדתי על טרקטור קטנטן בגודל של סופר מיני בקושי ולדעתי ככה מלמדים בכל בתי הספר הרי אין הגיון בלהשקיע בטרקטור שעולה 200K שקל ויותר.

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קטן בגיל... אני יקבל רשיון חודששים אחרי תחילת כיתה י"ב... נובמבר 2004... ואז יש לי חודשיים או חצי שנה מלווה... לא יודע כמה זה בסוף... יש לי חברים שכבר שנה הבאה (י"א) יהיה להם רשיון ולי שאני קטן לא יהיה רק עד כמעט שנה אחריהם ! אז אני ימצא מויל זול ובמצב טוב אז אני לא רואה סיבה למה לא לעשות לזה רשיון? זה פתרון מצויין... בוא גם נגיד שאני יכול להשתמש בו בתור מכונית גם אחרי שאני כבר ידע לנהוג על מכונית... ואז או שאני ימכור אותו או ישאיר אותו לאחותי.... אז אני לא רואה שום סיבה למה לא?

וחוץ מזה למישהו יש תגובה לשאלה שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קטן בגיל... אני יקבל רשיון חודששים אחרי תחילת כיתה י"ב... נובמבר 2004... ואז יש לי חודשיים או חצי שנה מלווה... לא יודע כמה זה בסוף... יש לי חברים שכבר שנה הבאה (י"א) יהיה להם רשיון ולי שאני קטן לא יהיה רק עד כמעט שנה אחריהם ! אז אני ימצא מויל זול ובמצב טוב אז אני לא רואה סיבה למה לא לעשות לזה רשיון? זה פתרון מצויין... בוא גם נגיד שאני יכול להשתמש בו בתור מכונית גם אחרי שאני כבר ידע לנהוג על מכונית... ואז או שאני ימכור אותו או ישאיר אותו לאחותי.... אז אני לא רואה שום סיבה למה לא?

וחוץ מזה למישהו יש תגובה לשאלה שלי?

לכל דבר יש יתרונות וחסרונות, גם אני יחסית קטן (יולי) ולמרות זאת אני השני שהוצאתי רישיון בכתה שלי !!! הכל עניין של סובלנות. אוקיי, אז חברים שלך יוציאו רישיון לפניך, אבל אל שתכח שהם מתגייסים ישר לצבא ואתה (בגלל גילך הצעיר) יכול או לשבת שנה בבית ולהתבטל או להקדים את הצבא בשנה ואז כשאתה משתחרר ביחד עם החברים שלך יש לך יתרון של שנה עליהם, זו דוגמא לזה שלקטע של הגיל יש יתרונות וחסרונות . . .

בכל מקרה, ברחוב סנדרין בר"ג יש מיול למכירה, הבחור שבעל המיול היה פעם איתי ביסודי ומאז לא דברנו, אני רואה אותו לפעמים נוסע בדבר המצחיק הזה לביצפר, הוא מנסה למכור אותו כבר איזה חצי שנה כי הוא הוציא ממזמן רישיון לאוטו . . .

עוד מודעות מכירה תוכל למצוא בלוח של מעריב אבל שם רוב המיולים הם של חקלאים (שזה בעיקרון התפקיד שלהם!!!) ולכן אני מניח שהם עברו חיים קצת יותר קשים מהנסיעות העירוניות לביצפר ובחזרה הביתה של הצפונבונים בת"א, אני בטוח שאם תעבור ליד כל ביצפר (אוהל שם, בליך, גימנסיה וכו') תמצא מלא מיולים (ואפילו למכירה) . . . .

בכל מקרה אני אמנע מלהגיב לשרשור הזה יותר כי כנראה דעתי לא מעניינת אותך . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובתך מעוד מעניינת אותי... כי גם בנתיים אני לא בטוח עושה רשיון לזה... אני רק רוצה לבדוק אם כדאי וכמה יעלה לי

בקשר למחירים, אני ממליץ לך להרים טלפון לביצפר שמלמד על טרקטורים ולשאול כי לרובנו פה אין ניסיון בתחום הזה (לפחות בשנים האחרונות שיוכלו לתת לך מחירים מדוייקים) . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין אח של חבר שלי מוכר פה אחד בשכונה,

מיול 550 (הדגם הקצת יותר קטן) אבל הוא ממש מושקע (חצי מיול הוחלף מבחינה מכנית)

וגם חיצונית + מערכת.

תפנה או פה או בפרטי.

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...