Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריפודי עור בכל ה-4 מושבים. כמה צריך להשקיע?

marksab
שימו לב! השרשור הזה בן 7121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקאדילק הקודמת של אבא שלי (96) הוא עשה עור חדש לריפודים וזה היה נראה כמו מקורי ברמה מצוינת עלה לו בסביסות ב7 -6 וזה כלל 2 קדמיים ואת המושב האחורי והגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתם מוזמנים להעיף מבט כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=27426

כמו שרשמתי בזמנו, כשהייתי אצלם הם ביצעו עבודת עם זמש בז' עבור Jeep כלשהו.

המושבים עבורו היו מהממים ואיכות העבודה (תפרים, איכות חומר) היו מעולים.

אני משער שהוא שילם הרבה יותר מהמחיר שאני שילמתי (אך גם איכות העבודה הייתה

גבוהה יותר אצלו).

בכל אופן, תמיד מומלץ לבקש הצעת מחיר ולקפוץ אליהם כדי לראות את מבחר הבדים

שקיים אצלם. תמסרו ד"ש ל-kompy אם אתם בסביבה. :-D

דניאל

נ.ב.

הזיקפה היא לא בגללי.

מעבר הפורום היה מלווה בבאגים, עלק. :lol:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי היום לרון-קאר.

לא משנה שהמחירים שם באמת מעבר למה שציפיתי, המוכר (בחור רוסי נחמד ששכחתי את שמו) אמר לי שכדי להרכיב ריפודים למושבים ספורטיבים כמו אלו של הראלי מקדימה - הוא מפרק את הריפודים האורגינלים ושם את החדשים במקומם.

הוא אמר שזו הדרך היחידה שבה זה יוצא יפה - ומי שבונה ריפודים "מעל" המושבים הספורטיבים הקיימים הוא רמאי או לא בעל מקצוע, או ביטוי דומה :-D

מה דעתכם בנושא? הוא צודק או לא?

אני אישית די לא מעוניין שיפרקו לי את המושבים המקוריים של הראלי, הם דווקא במצב די טוב...

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי היום לרון-קאר.

לא משנה שהמחירים שם באמת מעבר למה שציפיתי, המוכר (בחור רוסי נחמד ששכחתי את שמו) אמר לי שכדי להרכיב ריפודים למושבים ספורטיבים כמו אלו של הראלי מקדימה - הוא מפרק את הריפודים האורגינלים ושם את החדשים במקומם.

הוא אמר שזו הדרך היחידה שבה זה יוצא יפה - ומי שבונה ריפודים "מעל" המושבים הספורטיבים הקיימים הוא רמאי או לא בעל מקצוע, או ביטוי דומה :-D

אני אישית די לא מעוניין שיפרקו לי את המושבים המקוריים של הראלי, הם דווקא במצב די טוב...

צודק הבחור. אין אפשרות אחרת. כדי שזה ייצא טוב, חייבים להוריד את הריפוד הקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

המושבים עצמם הגיעו אליהם בנפרד מהרכב, כמובן והבד שבחרתי חובר לשלד

המושב הקיים ונתפר על גבי הספוג הקיים.

דניאל

נ.ב.

ליאור, אני מחר מגיע ל"מקום העבודה" שלך.

דבר עם קשת.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי אותך דניאל - האם פירקו את הריפוד המקורי של ה-205 שלך, או שהרכיבו את הריפודים החדשים מעל הריפוד המקורי?

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי היום לרון-קאר.

גם אני נמצא בדיוק באותה הדילמה.

רון קאר (עם אותו בחור רוסי) רוצים ממני 5000 + מע"מ

ריפודי ראשון מבקשים 4300 כולל מע"מ.

המחיר כולל גם החלפה של הריפוד בדלתות.

אני יודע שקרן (אלפא) עשתה ריפוד אצל רון קאר בזמנו אבל אין לי ממש מידע על איכות העבודה שלהם.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי אותך דניאל - האם פירקו את הריפוד המקורי של ה-205 שלך, או שהרכיבו את הריפודים החדשים מעל הריפוד המקורי?
פירקו - הלבישו על גבי הספוג המקורי בד חדש.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...