Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האירו את עיני בדבר קיום מועדון לרנו בכלל או מגאן בפרט, או פשוט לבעלי מרכב קופה

אוהד_מ
שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני זוכר עוד לפני שהיה לי את האוטו, במהלך שלב קנייתו, במפגשים בר"ג היו די הרבה מגאן קופה 2.0, בשלל צבעים והשקעות בשיפורי יופי או שיפורים מכאניים.

עכשיו שכבר יש לי את האוטו, זה המפגש השלישי ברציפות שאני אפילו לא רואה אחת! ובמפגש האחרון לא הייתה אפילו את גרסת ה1.6! אני מרגיש בודד....

אולי מישהו מכיר/יודע/שמע על איזה מועדון או מפגשים יעודיים לרכב?

אולי יש פה קבוצה או אנשים שמכירים אנשים שהם בעלי האוטו ומעוניינים להרכיב כזו קבוצה.

תשמעו, אני יודע שלדעתכם זה לא אוטו עם נשמה כמו אלפא או לנצ'יה, אשר בצדק בעלי מועדונים מפותחים, ולצערי גם רב המגאנים נפלו לידי ערסים למיניהם בגלל הפוזה שלה, אבל, אני חולה על האוטו שלי! וכל הזמן אני מקנה בחברי מועדונים כמו של לנצ'יה, ב.מ.וו, וגם מועדון הרודסטרים (למרות שלפי מה שהבנתי לא פועל הרבה זמן...), שיוצאים לטיולים למיניהם, או סתם נפגשים ומחליפים חוויות ומלמדים על דברים ספציפיים באוטו, או פשוט סתם עושים על האש :)

אני יודע לפחות שככה זה יותר בקבוצות רבות ומגובשות של בעלי אופנועים, אז למה רק בדו גלגלי?

מועדון הקופה הישראלי יפתח! (לא אמרתי מתי, רק אמרתי שהוא יפתח....)

תגובות, הארות, ותמיכות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ערס עם גולף\פייאסטה\סוויפט\לאונה דור 2 קופה נא להגיע.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. מועדון קופה זה יותר מידי הכללה.

אבל באמת לא שמעתי על מועדון של רנו ספורט בארץ :\

ואני בעד מועדון כזה. :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי לציין כי למעט הרכב האחרון שציינת (סובארו לאונה קופה) כל השלישיה שרשמת הם רכבי האצ'בק וכל קשר בינן לבין קופה הוא מקרי בהחלט ומתרחש ברמזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים נתקלתי באתר של ''מועדון מגאן קופה בישראל''

בחלק של ''MEMBERS'' יש 5 אנשים בלבד ואין דרך באתר שדרכה ניתן להצטרף ל''מועדון'', גם חלק הMEETINGS בבנייה...

אולי שווה לברר עם מקים האתר אם הוא מעוניין להרחיב את מועדון החברים ולקיים מפגשים רק של מגאן...

אני בכיף מוכן להצטרף! עוד חודש שייגמר לי המלווה :roll:

לאתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי לציין כי למעט הרכב האחרון שציינת (סובארו לאונה קופה) כל השלישיה שרשמת הם רכבי האצ'בק וכל קשר בינן לבין קופה הוא מקרי בהחלט ומתרחש ברמזור.
האצ'בק - 3 או 5 דלתות' date=' ללא תא מטען בולט מאחורה.[/b']

קופה - כמו האצבק רק עם 2 דלתות בלבד.

פיאסטה - יש דגמי פיאסטה קופה

גולף - בהחלט יש גולף 2 דלתות כלומר קופה.

סוויפט - אני לא בטוח שהסוויפט האצבק הוא גם קופה ..

מכאן שהקשר הוא בחלט לא רק מקרי.

ובקשר לנושא -

מה עם מועדון רנו ספורט ?? קיים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כמה בירורים, אלה הם באמת החברה שהיו במפגשים אך כבר לא מגיעים למפגשים יותר עם המכוניות.

בכל מקרה שלחתי להם מייל ונראה מה קורה עם זה.

ובקשר לקופה- לא יודע הגדרה מילונית, אבל בשבילי זה כל אוטו עם שתי דלתות ובגאז' ולא חלון מאחור. אני לא חושב שאם יפתח מועדון יבואו ערסים ואנשים לא איכותיים, גם כי אני לא חחושב שידעו, גם כי האנשים במועדון יהיו יותר איכותיים ולא יתנו להם להצטרף ויקבעו דברים ביניהם ללא פרסומים מיותרים, וגם כי לאנשים כמו ערסים אין כוח להשקיע במועדון רציני וייחודי כזה (לדעתי מפגשים סטייל ר"ג זה מקסימום השקעה בשבילם וגם נוחים מאד, כשבאים לשם כוסיות וחברה אחרים ולא עושים שם כלום חוץ מסיבובי פשע בחניון מסכן או עמידה ודיבורים), אני לא חושב שתמצאו ממש ערסים שיהיו מוכנים להשקיע מזמנם ומבנזינם ולבוא לטיולים לדוגמא בנס הרים (אלא אם הם ממש משוגעים על האוטו).

לשאלתך- אני עדיין בחיפושים, אבל לצערי לא מצאתי כלום על מועדון ספורט רנו וחבל, הקליאו על שלל דגמיה הספורטיביים (כמו הויליאמס, הטרופי למיניהם, הV6 למיניהם והסופר 1600 שחבל שלא רואים בארצנו בנוסף לקליאו ספורט דור 1 2 וגם RSI) הם ממש יצירות למופת, וגם המגאן בדגם ה2.0 אולי נופל מהם בהרבה מבחינת התנהגות כביש אבל מייצג שילוב נפלא של מראה והתנהגות, ונגיש לשכבת העם שאינו צריך להיות עשיר כדי לתחזק אותו. בקיצור- יש לרנו מה להציע!

"ואני עדיין עם סוזוקי בתור סמלון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...