Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הגיע תורי: עזרה בבחירת מוצרי חשמל לבית

m_c_ofer
שימו לב! השרשור הזה בן 4141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי צריכת חשמל תהיה יותר נמוכה מהתשלום לחברת הגז. אם אין מכשירים צרכני גז נוספים בבית,

אולי שווה לך לעבור לחשמליים. למרות שהבישול עליהם פחות נוח לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי טלוויזיה - ממליץ מנסיון של חודש על ה-LG 641. אני קניתי דרך המכרז באתר של טרקלין חשמל.

תוך מספר ימים הגיעו להתקין אותה. האיכות מעולה, סאונד טוב, המון פיצ'רים כולל סמארט מלא (דפדפן+אפליקציות), 3D פאסיבי, קוראת DOK ומצמידה לו את התרגום לבד ובעברית (סיומת SRT באותו השם כמו הסרט)

ומחיר סופר משתלם.

אני קניתי 42" למרחק 2-2.5 מטר, בהתחלה זה נראה ממש גדול אבל היום אני מצטער שלא לקחתי 47. ממליץ לך תמיד ללכת על מידה אחת יותר ממה שנראה לך סביר. חפש באתר של טרקלין, יש סיכוי שעדיין אפשר לקנות אותה בזול

ואל תתפשר על יבואן - רק יבואן רשמי + התקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אקנה את המסך הזה מאחר ואין לי צורך בסמארט TV וב-3D. הפיצ'רים הללו מקפיצים מאוד את המחיר ואין לי צורך בהם.

ראיתי דגם של סמסונג שעונה על הצרכים שלי בחצי מחיר בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...