Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הגיע תורי: עזרה בבחירת מוצרי חשמל לבית

m_c_ofer
שימו לב! השרשור הזה בן 4141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי לפחות אין שום כוונה להשקיע מעל 1000 שקלים בכיריים גז (אלא שהמלצת נמכרים בסביבות ה-1600 שקלים לחדשים ו-990 מחודשים). אפשר להשיג מוצרים מספיק טובים במחיר נמוך משמעותית.

בכל מקרה, הכל יעבור אח"כ לאישתי ונראה מה יש לה לומר.

לגבי טלויזיה, "50 נראה לי גדול מדי ומחוץ לתקציב. לא צריך להשתולל מאחר והמכשיר באמת לא יהיה המון בשימוש מלבד שעה שעתיים צפיה בערב בשידורי עידן + וסרט/מחשב פה ושם.

לגבי הכיריים, שיקול שלך. אני קניתי את המחודשים שנראים חדשים לגמרי.

נכון, יש גם 4 להבות ב 600 שקל, אבל זה 4 להבות, ונראה אחרת. טעם וריח, אין מה לעשות.

לגבי הטלוויזיה, תאמין לי ש 50" זה לא גדול. היה לי 42", שעבר לחדר השינה,

ובמקומו קניתי 50". הסלון שלי ממש לא ענק, ובשקט יכולתי לשים 60".

מסך 50" עולה היום בין 3000-4500 שקל, ואם תתפשר על אחד מתצוגה, אז ב 3000 שקל תקבל

50" HD, כולל כל החיבורים והשטויות, וכמובן כולל ממיר מובנה עידן+.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ארמגדון – יוצאת ביריד מכירות מיוחד של תצוגות, חדשים ועודפים בשיתוף עם מיטב החברות, בינהן: מורל, ט.ר אלקטרו-סטריאו/קליר אלקטרוניקה, טופ-אודיו, סמליין ויורוקום.

http://www.hometheater.co.il/article04228.%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%93-%D7%94%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C-%D7%A9%D7%9C-2012-%D7%A2%D7%9D

אמנם זה בר"ג אבל אולי שווה את הנסיעה - שיקול שלך ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שיש מחירים בשרשור פה:

http://www.htmag.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=180165&postdays=0&postorder=asc&start=0

מחירים לטלוויזיות לדוגמא:

תצוגות מסכי סמסונג :

51e530 במחיר של3,500ש"ח

55es6200 במחיר של 7,890ש"ח

51d490 במחיר של 2,900ש"ח

51e550 במחיר של 3,990ש"ח

55eh6030 במחיר של 6,790ש"ח

55d7000 במחיר של 6,990ש"ח

46d550במחיר של 2,490ש"ח

46es6800 במחיר של 5,490ש"ח

46d6510במחיר של 6,390ש"ח

46eh5300במחיר של 3,420ש"ח

51e450 במחיר של 2,600ש"ח

32eh5000 במחיר של 1,630ש"ח

40eh5300 במחיר של 2,620ש"ח

40d6000 במחיר של 3,490ש"ח

40es5600במחיר של 2,990ש"ח

32eh5300במחיר של 1,790ש"ח

46d6000במחיר של 3,890ש"ח

40d5500במחיר של 2,320ש"ח

46d5000במחיר של 2,320ש"ח

55es8000 במחיר של 13,800ש"ח

מחירי מסכים פנסוניק חדשים :

32c5 במחיר של 1,490ש"ח

32xm5m במחיר של 1,790ש"ח

32em5m במחיר של 2,590ש"ח

42u5m במחיר של 2,640ש"ח

42e5m במחיר של 3,750ש"ח

47e5m במחיר של 4,590ש"ח

55et5m במחיר של 9,190ש"ח

50x50m במחיר של 3,750ש"ח

60ut50m במחיר של 9,990ש"ח

65st50m במחיר של 14,490ש"ח

39em5m במחיר של 2,990ש"ח

50em5m במחיר של 5,290ש"ח

המחירים הם לתקופת היריד בלבד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל אני לא אצליח להגיע למכירה. אני מחלים מניתוח לא פשוט שעברתי לא מזמן ואישתי בהריון מתקדם.

נסיעה מחיפה לרמת גן היא לא עניין פשוט בשביל שנינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מקרר - תביא בחשבון שבעת הבאתו אפשר לפרק את הדלתות, כך שמה שקובע הוא עמוק גוף המקרר ללא הדלת.

לגבי כירויים - נסיון טוב עם Sauter. יש כיריים של 5 להבות שמתאימות לפתח של כיריים 4 להבות - אם יש לך מספיק מרחב על השיש. שים לב שכיריים חשמליים מצריכים חיבור תלת פאזי כך שיש לחשב את התקנת החיבור במחיר הכיריים, ומדובר בסכום לא קטן. חיבור גאז קיים בדרך כלל בכל מטבח.

תנור אפיה - נסיון טוב עם Sauter שהחזיק מעמד כ-14 שנה, בשנתיים האחרונות יש Bosch שעושה עבודה מצויינת. הגודל סטנדרטי לכל היצרנים (למעט, כמובן, דגמים גדולים במיוחד). אשתי התעקשה על רכישת תנור פירוליטי - מה שמייקר את התנור באלפי שקלים, ומרוצה מהתוצאה.

המדיניות שלי ברכישת מכשירים חשמליים היא סיור בלפחות 5 חנויות תוך החזקת זאפ פתוח לצורך מיקוח. בפעם האחרונה זה לא עזר, ואת מכונת הכביסה שראינו בשתי חנויות הזמנו דרך האינטרנט מחנות שלישית בחסכון של כ-500 ש"ח.

עניין מרכזי נוסף הוא המותגים - נשוא מותגי המדבקה מוכר היטב, אבל, למשל, סימנס ובוש (וגם קונסטרוקטה) מגיעית מאותו קו ייצור. עם זאת החוצפה של הסוחרים חסרת גבולות, את תנור הבוש שהזכרתי רכשתי תמורת 4.000 ש"ח - תנור זהה במותג סימנס נמכר בחנות השכנה תמורת לא פחות מ-6,000 ש"ח.

מה הכוונה חיבור תלת פאזי?

צריך שקע גדול כמו של מזגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחיפה אני ממליץ על כמה דברים:

1. סיבוב יסודי בחנויות במתחם גרינברג בנשר (איזור המגה\שופרסל דיל). יש שם איזה חצי תריסר חנוניות חשמל. תוכל להכיר את הדגמים ואז להזמין ממקור יותר זול או להתמקח לפי מה שאתה מוצא בזאפ. אל תתרגש מההשמצות שלהם - יספרו לך כל מיני סיפורים על יבוא מקביל והעדר אחריות, מנסיוני אלה השמצות חסרות בסיס (ותמיד אפשר לברר ישירות עם המוכר).

2. יש לי נסיון חיובי עם "אריה" בככר פריז, אבל סיכוי טוב לקבל את המוצר במחיר הרבה יותר זול דרך אתר האינטרנט שלו "Last Price". שירות מהיר ויעיל ומקבל תשלום על ידי פייפאל.

3. ההורים שלי ואחותי המליצו לי על חנות ברחוב הרצליה, אבל איני זוכר את שמה. אולי יותר מאוחר אוכל לברר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה חיבור תלת פאזי?

צריך שקע גדול כמו של מזגן?

זה מה שהוסבר לי - כיון שמדובר במכשיר עם הספק גבוה מאוד. לדעתי אם יש לך מזגן גדול זה מצריך בדיקה אם חיבור 25X3 אמפר יספיק אם אתה מתכוון להפעיל כמה צרכנים כבדים ביחד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שהוסבר לי - כיון שמדובר במכשיר עם הספק גבוה מאוד. לדעתי אם יש לך מזגן גדול זה מצריך בדיקה אם חיבור 25X3 אמפר יספיק אם אתה מתכוון להפעיל כמה צרכנים כבדים ביחד.

אם הבנתי אותך נכון, כדי להפעיל כיריים חשמליות אני חייב שיהיה במטבח שקע של מזגן, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך שקע כוח, אבל אתה צריך שרשת החשמל הביתית תהיה מסוגלת לעמוד

בדרישות אותן צריכים הכיריים, וזה אומר רשת תלת-פאזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כיריים אני יכול להמליץ על כיריים של Sauter, הדגם הנוכחי הוא G7500IX

לי יש את הדגם הקודם, G6500IX משנת 2008. מעולות.

שלושה יתרונות יש להן:

1. ארבעה גדלים שונים של מבערים (לחלק מהכיריים מרובעות המבערים יש שני מבערים זהים בגודלם)

2. מבער ווק כפול עם עוצמה אדירה

3. תכנון מאוד חכם של ראשי המבערים והסביבה שלהם שמאוד מקל על הניקוי ומצמצם למינימום הצטברות פירורים ולכלוך שם באזור

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך שקע כוח, אבל אתה צריך שרשת החשמל הביתית תהיה מסוגלת לעמוד

בדרישות אותן צריכים הכיריים, וזה אומר רשת תלת-פאזית.

איך אפשר לבדוק אם הרשת שלי היא תלת -פאזית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלוח החשמל צריך להיות מפסק ראשי משולש, כלומר מורכב משלושה מפסקים מחוברים.

או לחלופין, יש כיתוב על המפסק הראשי 3x25, שזה תלת פאזי, או 1x30 וכד׳ שזה פאזה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלוח החשמל צריך להיות מפסק ראשי משולש, כלומר מורכב משלושה מפסקים מחוברים.

או לחלופין, יש כיתוב על המפסק הראשי 3x25, שזה תלת פאזי, או 1x30 וכד׳ שזה פאזה אחת.

בדקתי, יש לי שלוש מפסקים מחוברים.

לפי דעתך, עלות חודשית של כירים חשמליות הרבה יותר גבוה מכירים גז?

אנחנו לא מבשלים הרבה, החיוב האחרון עבור הגז היה 52 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...