Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

קודם כל, אני לא צריך לראות ממנו שום דבר.

יש לו עסק עם חברת הליסינג.

שיתמודד מולם.

את האמת? יש לך - כי ההיסטוריה הביטוחית של רכב הליסינג במידה ומדובר ברכב צמוד מהעבודה משפיעה עליך(תמיד אפשר להעלים) ואם יש לך רכב לא-חברה שתרצה לבטח אתה תצטרך לדווח על התביעה הבטיחות הזאת(שחברת הליסינג תרשום לך בהיסטוריה).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה בכלל מגיב להזיות האלה...

אם בטעות שופט יאשים אותך בעשירית מהתאונה הזו, אפשר לסגור את המדינה.

ממליץ לך להתחיל ללמוד את לשון החוק, תאוריה מחדש ולקרוא פסקי דין.

לצערי, לפי התגובה שלך אין לך ולו הבנה בסיסית במה שנעשה בכבישים, צר לי - כן זה קשוח אבל זו המציאות.

החוקים רשומים שחור על גבי לבן, פסקי הדין יבהירו לך באמת מה הולך במשפטים ותתפלא עד כמה שאתה טועה ומטעה, על בסיס מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב - אני עוקב אחרי הסרטונים שלך ואני חושב שלא פעם אתה לא נותן מספיק מרחב לאלה שמנסים להידחף ובמקום פשוט לעמוד במקום ולתת להם להידחף, אתה לשניה או שתיים משחק איתם במשחק דחיפות ולעיתים גם צופר להם.

יותר מזה - אנ ירושלמי כמוך! ואני אומר לך שזו ח*% של עיר לנהוג בה. יש לך פה שני מגזרים של בני מיעוטים ושל ציבור חרדי שחלקם נוהגים במקרה הטוב כאילו הם מעל החוק במקרה הרע כמו עבריינים גמורים. כמובן גם מגזר נוסף של עבריינים בפועל או עבריינים מבחינת ההתנהגות שלהם בכביש:

צפרת להם, יבלמו בפתאומיות.

נסעת לאט, יצמדו אלייך מאחור מילימטר ואז יעקפו אותך בפרעות ואז יבלמו בפתאומיות.

עשית משהו שלא מוצא חן בעיניהם - יחתכו, יחסמו אותך ויצאו לסגור חשבון במובן של לפגוע ברכב שלך או מכות (לך). קרה לי, קרה למכרים שלי, ראיתי יותר מפעם אחת חיסולי חשבונות מעין אלו בכבישים כאן.

שלא לדבר על כמה מהם נוסעים בלי ביטוח או רישיון בתוקף. גם בי פגע עבריין כזה שחשב שהכביש שלו והיה בלי ביטוח צד ג' בתוקף.

תגידו אני גזעני. תחסמו אותי. תמחקו ההודעה. איך שתרצו!. בתור ירושלמי זו עובדה קיימת ומוגמרת.

לא מאמינים?!, מזמין את כולם ליסוע באזור הכניסה לעיר ובאזור השכונות החרדיות, חצי שעה לפני כניסת שבת ותהיו המומים ממה שקורה בכבישים בשם 'להגיע הביתה לפני שבת' (אדום ותמרורים הם המלצה בלבד. מהירות?!, כמה שיותר מהר שאפשר). סעו באיזור שכונות לא יהודיות וחכו שאיזה טנדר ישן ינסה לחתוך אתכם ולא תיתנו לו יחד עם איזו צפירה טובה. קיימת סבירות שהביקור הבא שלכם יהיה אצל הפחח.

האם זה ייחודי לירושלים, ברור שלא!. אבל זה פחות נפוץ מבתל אביב, לדוגמה.

אני חושב שנדב היה צריך לתת לו להיכנס כי ברגע שהוא נדחף לפניו כבר אין מה לעשות. שלא לדבר על זה שאולי זה פשוט נהג שבאמת טעה ואמנם עושה עבירה אבל זה מה יש.

מרגע שצפרת לו או רק נראה שלא נתת לו להיכנס, היית צריך לשמור ממנו מרחק של פי 3 מהרגיל, כי ככה זה כאן. זה היה כל כך ברור לי שהוא הולך לבלום לך.

שלא תבין לא נכון - הנהג הזה עבריין גמור ומקומו בכלא לכמה חודשים עם שלילה לכל החיים, לדעתי. אבל - בכביש אל תהיה צודק אלא תהיה חכם. בסופו של דבר הטעות לדעתי הייתה שלך והכאב ראש הוא עלייך, גם אם זה אוטו ליסינג.

עריכה - מהסתכלות חוזרת בסרטון נראה שייתכן! ונבהל מהטיוטה פריוס הלבנה שבאה מולו ופנתה שמאלה, בלם ואז פגעת בו והוא ברח כי אין לו ביטוח. עדיין, נופל מבחינתי בקטגוריה של העבריינים המקומיים שנוסעים בלי ביטוח או מפגינים כישורי נהיגה מזעזעים מסיבות שונות.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמזור אדום

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

סיגריה מרכב

אם זה אפשרי, העדיפות להכניס את הסרטון כלינק לצפיה ישירה דרך הדפדפן.

בנוסף, תכתוב בבקשה זמנים, אף אחד לא רוצה לצפות בסרטונים של חצי דקה-45 שניות ולהמתין לדבר שיקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור למצמץ אחרת מפספסים, רואים בקושי רב את תנועת היד בזמן 0:19-0:20.

בסיגריה עצמה בכלל לא הבחנתי.

למישהו שאין לו משכפיים ויש רק מסך 6 inch.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה ייחודי לירושלים, ברור שלא!. אבל זה פחות נפוץ מבתל אביב, לדוגמה.

אני ירושלמי מלידה - לפני 4 שנים עזבתי את ירושלים והיום אני גר בתל אביב, מה אני אגיד לך כירושלמי לשעבר נהיגה בירושלים עדיפה ונעימה בעשרות מונים על תל אביב(אני מדבר על תל אביב עצמה - מרכז ת"א,דרום ויפו, לא הערים\השכונות מסביב) בכל יום.

פה בנוסף לכבישים וסימטאות צרות יותר, אין חנייה קבוע ואנשים שמשתמשים בדאבל פארקינג ברחוב חד סיטרי בתור דרך חיים והידחפויות לצמתים - רוכבי דו"ג שפשוט מאחלים לעצמם למות בכמויות לא נורמאליות(לחתוך, נגד כיוון התנועה, רמזורים אדומים, תמרורי עצור - רק תבחר), ממש כמו נמלים בין הגלגלים שלך.

וזה לפני שאנחנו מדברים על הבעיה הענקית של תל-אביב - האופניים החשמליות, שפשוט הורידו אותן מהמדרכה לכביש והכניסו לנו בין הגלגלים ילדים בני 14 בלי רישיון שיושבים על הכביש ביחד איתך, כמובן שלהם אין אלוהים בשום צורה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמזור אדום

נו, באר שבע. מה חדש? אני יכול להכין אחלה סרט מכל העבירות שאני מצלם כאן בחצי שעה שאני נוהג ביום.

כמות האנשים שעוברים באדום כאן עולה משמעותית בזמן האחרון.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תאונה קלה - חוסר ריכוז של הנהג שחשב שיש לו ירוק.

2. תאונה בין רכב למשאית - מחולק לשני חלקים משתי זוויות, בכל מקרה חשבתי שיראו יותר טוב, זה היה נראה ממש רע.

3. משאית שהתהפכה במסמיה הבוקר. מאוחר יותר חסמו את כביש 40 לדרום לגמרי.

Ford Fiesta 2001 --> 2011 VW Polo 1.4 manual

ובין היתר:

Škoda Superb 2015 1.8TSI DSG7 I 2016 Škoda Fabia 1.2TSI DSG7 Style

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא צריך לראות ממנו שום דבר.

יש לו עסק עם חברת הליסינג.

שיתמודד מולם.

סוף סוף הבנתי למה אתה נוהג במצב מלחמתי.

לא היית נוהג כך ברכב שלך.

אתה משום מה מעדיף תמיד לראות אשמה בצד הנפגע.

הגישה שלך ילדותית. תאונות דרכים הן לא משוואה בינארית.

בד"כ יש אשמה לשני הצדדים.

אם היית מגיע לבימ"ש עם הסרטון הזה, השופט היה קובע לך אשם תורם, והיית נאלץ לשאת לפחות בחלק מהנזק, אבל כאמור מדובר ברכב ליסינג, אז על הז&ן שלך.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...