Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס a class או פולקסווגן גולף gti (זאת השאלה)

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 4215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אפשר לדעת איזו איכות על איזה כוח?

כרגע מבחיניתי מעבר למרצדס יהיה זהה בכוח לשירוקו, מעבר לגולף יניב פוטנציאל גדול יותר בשדרוג המנוע.

ההתלבטות שלי הייתה בין FR לבין 116i, אחרי שנסעתי על הבימר ידעתי שזה זה, ממש לא מצטער על זה.

אם באותו זמן המרצדס הייתה על הפרק (לא שווקה עדיין), כנראה שהייתי בוחר בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה איכות ויופי אין ספק שהמרצדס מנצחת, בלי להכניס למשוואה את הוולבו.

מבחינה עיסקית עיסקה הכי גרועה.

אין הנחות אין טרייד אין ואין שום מבצעים.

לפי דעתי הכי טוב זה לחכות שימכרו את המשלוח הראשון למתלהבים הראשונים ואז לחכות לעיסקאות יותר טובות.

על ה C והB יש הנחות וטרייד אין.

דרך אגב ברבעייה הזאת המרצדס היא היקרה ביותר והחלשה ביותר , כך שלמרות ההתלהבות מהמראה והאיבזור הרכב די עגלה לעומת המתחרות.

אני מתכוון לחכות ולא להזמין כרגע.

היום רכב לא שומר על ערכו ומבצעים יש בכמויות ורכב קונים רק במבצע.

A180 על הכביש 189 אלף ש"ח ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן,

אני הייתי בוחר במרצדס ואני אגיד לך גם למה.

כי בסופו של יום אתה קולט שרוב הנסיעות שלך הן מנהלתיות.

אתה קולט שאתה לא שומאכר ושכבישים 20, 1, 5, 2, 6, 4 שלרוב רובנו נוהגים עליהם שלא לדבר על כבישים עירוניים - הם לא דייטונה, לא נורבורינג אלא כבישים שיש עליהם מצלמות מהירות ואחרי מאה קמ"ש אתה לרוב תהיה כבר בסכנת שלילה.

אז - בערך 95 אחוז אם לא 99 אחוז מהנהיגות שלך הן או נהיגת פקקים או נהיגת שיוט מנהלתית

המרצדס מתאימה יותר למשימה הזאת בגלל שהיא תהיה יותר נוחה, יותר מאובזרת יותר מפנקת.

אם יש לך מחסן בבית לצמיגי סמי סליקס וצמיגי אימון ואתה יוצא איזה פעם פעמיים בחודש לעשות איזו ג'ימקנה וזה הכיף שלך - אז אולי באמת תיקח את הGTI - אבל מה הסיכוי שפגעתי בנקודה? ועוד בארץ...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של שירוקו 2.0TSI לשעבר וכמישהו שיצא לו לנהוג יומיים במרצדס A החדשה כך בחשבון שאם אתה בכל זאת עדיין רוצה איזשהו קמצוץ של ספורטיביות ברכב הבא שלך, השלדה של המרצדס תהווה אכזבה לא קטנה לעומת השלדה הנהדרת של השירוקו.

גם בו נקח דברים בפרפוציה כן? מדובר ב A קלאס לא S, כך שלא צריך להגזים בשימוש במילה יוקרה...

מצד שני הרכב שקט להפליא (מבודד מאוד) ואיכותי ביותר, אולי אחד המרצדסים היותר איכותיים של השנים האחרונות שבהם הם קצת איבדו את זה, והעיצוב נהדר בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את גירסאת ה 250 AMG שמתחילה סביבה ה 265 לפני תוספות,לזאתי יש 211 כ"ס ו35 קג"מ ,

גירסאת ה 200 עם 156 כ"ס מתחילה ב225,

השבוע הייתי שם והתעניינתי.

שים לב שהאותיות AMG בדגם 250 מספרות על רמת גימור בלבד!!

לא מדובר בגרסת AMG אמיתית! זה מבלבל ומעצבן!

גרסת ה AMG האמיתית עוד לא הגיע לארץ, וכשתגיע היא תקרא A45 AMG.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...