Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוויטירים (TWEETERS), כדאי?

O92
שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לדעת האם מומלץ לפי דעתכם להרכיב טוויטירים בנוסף לרמקולים הרגילים? מה זה תורם? כדאי? משפר איכות הסאונד, או סתם מעצבן?

אם כן, על איזה מוצר אתם ממליצים?

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים זה סתם מעצבן...

איזה רמקולים יש לך? מגבר? סאב?

תן יותר פרטים...

מערכת טובה יש בה ערך עליון אחד! איזון!

אם הטויטרים יפרו את האיזון ויבליטו החוצה את הצלילים הגבוהים ( מה שסביר שיקרה) אז לא עשית כלום ואפילו גרעת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים זה סתם מעצבן...

טוב לדעת.

אז לפי זה ל90% מהפורום יש טיווטרים מעצבנים.

טוב לדעת שאחנו מוכנים לשלם מאות ולפעמים אלפי שקלים על משהוא מעצבן

לפתוח השרשור.

תעשה חיפוש בפורום. ותבין לבד לאיזה הודעות להתיחס ולאיזה לא.

ותעבור על FAQ. יש שם מלא מידע בנושא.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הפורום סאונדמן הנכבד, לפני שאתה מבטל את התגובה שלי בהינף יד...

תקרא מה כתבתי מה שחשוב במערכת סאונד מכל סוג שהוא זה איזון!

ברגע שאתה מוסיף טויטרים אתה מבליט את התדרים הגבוהים, מסכים?

ואז כבר כל מקרה לגופו, אם הרמקולים שקיימים מאוד כהים בסאונד אז יש מקום להוספת טויטרים...

בגלל זה שאלתי אותו מה יש לו??

ואגב כן נתקלתי בהרבה אנשים שמוסיפים דברים לשם ההוספה!! טויטרים שגורמים למערכת לצרוח וסאבים שרק עושים רעש ולא מוזיקה... אז בלי לזלזל באף אחד אני אומר את דעתי!!! לא מתאים לך אל תקשיב... אבל אל תבטל אותה...

ותן לבחור להחליט לבד למי הוא רוצה להקשיב ולמי לא!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאלץ להסכים הפעם עם 644Ozo (למרות שגם אני נתקלתי בתגובות סתמיות שאתה זורק באוויר),

בדר"כ שעולה שאלה כזאת לגבי טוויטרים זה כשלמישהו יש סט או רמקול קוואקסלי (משמע יש לו טוויטרים) וסתם רוצה להוסיף טויטרים זולים כי זה "יישמע יותר טוב".

אז בהחלט צריך להבין למה התכוון המשורר ונחכה לתשובתו של פותח השרשור לגבי כוונתו הראשונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאלץ להסכים הפעם עם 644Ozo (למרות שגם אני נתקלתי בתגובות סתמיות שאתה זורק באוויר),

בדר"כ שעולה שאלה כזאת לגבי טוויטרים זה כשלמישהו יש סט או רמקול קוואקסלי (משמע יש לו טוויטרים) וסתם רוצה להוסיף טויטרים זולים כי זה "יישמע יותר טוב".

אז בהחלט צריך להבין למה התכוון המשורר ונחכה לתשובתו של פותח השרשור לגבי כוונתו הראשונית.

אשמח אם תסב את תשומת לבי לתגובות סתמיות שזרקתי ... זו לא כוונתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה #4:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=451969

הודעות #4+5 (שגם פרסמת בהפרש של 2 דקות אחת מהשניה):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3619040

הודעות #8+9 (גם פה, פרסום בהפרש של 2 דקות):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3619025

להמשיך? טוב, אתה חדש בפורום אז אין הרבה חומר (קצת סרקסטיות, אל תיקח את זה קשה).

ועכשיו ברצינות - תתחיל בלעבור על חוקי הפורום השונים, משום שאתה כותב פה כאילו זה צ'ט לפעמים (הקפצת הודעות, ציטוט הודעות מעליך, ריבוי נקודות בסוף משפט וכו'). חלק מההודעות שלך מכילות מידע שפשוט חסר טעם או ביסוס או שאינו מסייע לשאלה שעלתה בשרשור. אין פה משום לבטל אותך, או את נסיונך האישי שצברת בין אם כתחביב או כמקצוע, אלא נסיון להפרות תרבות של דיון.

אגב, אפשר להסתכל על מה שכתב "איש הסאונד" גם באופן כללי כאשר אמר "להבין לבד לאילו הודעות להתייחס ולאילו לא" ולא דווקא אישית נגדך.

אם לדבוק בשרשור הנוכחי, הרי שהמנעות מהמשפט הראשון שלך, היתה פותרת את רוב הדיון פה.

אם היית מסתפק בלשאול את פותח השרשור על הציוד שקיים לו, או מפנה אותו כמו שעשה "איש הסאונד" למקורות רלוונטים, ומשם מפתח דיון על איזו אפשרויות יכולות לתרום לו, הרי זה משובח.

אגב, זה שאתה דורש איזון מהמערכת שלך זה נפלא (איך? לפי סקופ? לפי האוזן שלך? לפי חבר שלך? לפי המתקין?) , אבל על העדפות אישיות והפיזיולוגיה השונה בין אוזניים של אדם זה או אחר קשה להתווכח.

פותח השרשור - כמו שיעצו לך פה החברים (בין השורות), כשתסיים לקרוא את החומרים שתמצא פה בפורום, שתף אותנו בציוד שקיים אצלך ברכב, חשוב על תקציב שבו אתה מעוניין לשדרג ואני בטוח שתקבל הצעות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תסב את תשומת לבי לתגובות סתמיות שזרקתי ... זו לא כוונתי...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=451059

הודעה 14.

לא רמזתי אפילו שכוונתך היא לגרום נזק, אל תיקח שום דבר אישית.

אבל לפעמים אם לא בטוחים במשהו עדיף שלא לדבר סתם, זה מטעה אנשים ואם לא יתקנו אותך אתה תגרום לאנשים לפזר כסף סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

644.

התשובה שלי הייתה מעוד עדינה והיא תשובה כללית בכוונה.!

וזה למה. כי באמת שאין לי כוח לפתוח דיונים ארוכים של למה / מי / ומה.

נתת תשובה שנותנת מקום מצויין להנחתה. (עליך!) וזה תאמין לי לא נתתי הנחתה!.

אני פשוט נתתי לפותח השרשור כיוון של לקרוא כדיי להבין. (את הנושא הכללי. ) ורק אחרי זה הוא יוכל לתת לנו תשובות טובות יותר לשאלות שלנו.

כי לי אין כוח לענות על שאלות שיש את התשובה לפחות 1,000 פעם בפורום!!

וגם אני שאני כן כ10 שנים (היה לי משתמש קודם)

כאשר אני צריך משהו אני מבצע חיפוש ולא של 2 דקות.

הוא יכול להיות חיפוש של 5 דקות / 5 שעות / או אפילו יומיים.

ולמה זה כי להציף את הפורום בשאלות שהיו. ותשובות טובות לא יהיו! כי הן כבר כאן. אז למה לשאול שוב?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בפירוש כתב שיש לו רמקולים רגילים. מי שיש לו רמקולים קומפוננטים סביר להניח שיודע על זה.

כבר מזמן ברוב הרכבים היצרנים מרכיבים טוויטרים כחלק מהמערכת הבסיסית שמגיעה עם הרכב. (שכמובן אין בה רמקולים קומפוננטים) וזה לא סתם.

טוויטרים מוסיפים הרבה לסאונד גם אם מוסיפים אותם לרמקולים קוואקסלים בדיוק מאותה סיבה שמוסיפים אותם לרכב םע מערכת של קומפוננטים- הטווטרים בנפרד לרוב יהיו יותר איכותיים מאשר כשהם מגיעים "בחבילה" עם רכיב אחר וייתנו גבוהים יותר מודגשים.

בקיצור, אם אתה מרגיש שחסרים לך התדרים הגבוהים, שים טוויטרים. ברוב המקרים זה רק מוסיף, ובכל מקרה זה עניין של טעם אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שלא חסר כוכבים עולים בפורום.

אם כבר אדון איתמר, אז מה שבד"כ לוקה בחסר בקוואקסאלים זה הבאסים ולאו דווקא הגבוהים.

ושוב מנסיון בלבד בד"כ ששואלים פה את השאלות בסגנון הזה זה להוסיף עוד זוג טוויטרים על הקיים (בין אם מדובר בקומפוננט או קוואקסאלי) ותמיד זה זוג מאוטודיפו ב50 שקל גג ככה שזה לא יוסיף כלום חוץ מצרחות.

עדיף להחליף סט מאשר ללכת ולהוסיף את הרכיבים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...