Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן השוואתי - סובארו BRZ מול ניסאן 370Z ומאזדה MX-5

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה,היה מעניין לקרוא.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה קטע הזוי, שוכבת לי ב WORD סקירה כמעט זהה במבנה שלה לרכב אחר שאהבתי לשנוא לפני שנהגתי עליו כי הייתי נגד ההייפ ונגד הקונספט ויצאת מהמבחן מאוהב.

בצורה הזויה עוד יותר מדובר גם כן בסובארו אבל אחרת, ה XV.

בקרוב יפורסם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן אכן מעניין מאוד.

הבעיה העיקרית בהשוואה הזאת היא (כמו שכתב הכתב) שהניסן יקרה בהרבה והמיאטה איינה נמכרת כיום, דבר שמשאיר את הטיובארו בודדות במחלקת ההנעה אחורית לאיש המשפחה (לפחות בטווח המחירים הזה).

מניסיונו על הסובארו, אכן הפרונט והצמיגים עושים עוול למכונית, אני בטוח שעם מעט כיול הרכבכ יתנהג טוב בהרבה. אני מקווה להוציא לפועל מבחן שכזה בקרוב.

בינתיים, אם לא הייתה לי מיאטה משופרת בבעלותי - הייתי לוקח את הטיובארו, ולו בגלל שני המושבים שיתאימו מצויין לילדי בני השנה והשלוש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חושב שמישהו צריך להציק ליבואן יונדאי, יאללה שיביאו כבר את הג'נסיס קופה לארץ, מכונית שמציעה את המתכון של הניסאן במחיר עממי כשל הBRZ.

האם ניסאן מביאים לארץ את הZ NISMO ?

אני מאוד נהנה לקרוא מבחנים מהארץ ואני תמיד בשוק לרכב נוסף, אני מחפש את המבחן שיגרום לי לנסוע לסובארו כדי לקחת את הBRZ לנסיעת מבחן, אני לא יודע מה ברכב הזה לא עושה לי את זה?!

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חושב שמישהו צריך להציק ליבואן יונדאי, יאללה שיביאו כבר את הג'נסיס קופה לארץ, מכונית שמציעה את המתכון של הניסאן במחיר עממי כשל הBRZ.

האם ניסאן מביאים לארץ את הZ NISMO ?

קרסו לא מייבאים.

מה אומרים אצלכם על היונדאי?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו לא מייבאים.

מה אומרים אצלכם על היונדאי?

יש מבחנים השוואתיים בין הBRZ לג'נסיס, הבעיה היא שמבחינת מחיר ההבדל בין הג'נסיס V6 ל2.0T הוא מזערי ועדיין הם בוחרים להשוות את ה2.0T, הרי בשורה התחתונה התוספת במחיר לרוכש הפוטנציאלי היא ממש מינורית, במיוחד לאור העובדה שיונדאי ישמחו מאוד לתת לך מימון סופר אטרקטיבי.

היונדאי והדרך שבה היא נבחנת קצת בעייתית לי, מצד אחד מדובר על מכונית לא קטנה, שעומדת מול האינפיניטי G37, סדרה 3 קופה וכד', היא הוגדרה כמכונית הפוני הקוראנית והתמודדה מול המוסטאנג הקאמרו והצ'אלנג'ר.

אז היא קולעת לכמה קטגוריות, הטורבו מאוד קלה וזולה לשיפור ומהווה בסיס לא רע בכלל.

http://www.youtube.com/watch?v=EGVLRS2QPcE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מס' חודשים טובים ביקרתי ביונדאי ת''א,לשאלתי בנוגע לייבוא סדיר של הג'נסיס ספורט הם השיבו כי לא ייבאו אותה בשל מחיר גבוהה מדי שאיננו מתאים תדמיתית לתפיסתם.

אמנם דברים רבים השתנו מאז אך נראה לי כי הג'נסיס תעמוד ברמת מחיר של הZ היפאנית בארצנו הקטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שאוהב השוואות יבשות במיוחד:

השוואה לא טובה:

1. זה מבחן רשמי של טויוטה ולכן הגיוני שיהיה מוטה.

2. בסיום כל קטע מודגשים היתרונות של ה-GT86. ברור שהיצרן מנסה להראות אותם ולא את החסרונות.

3. בסללום ההבדלים מאוד קטנים אבל עדיין מוצגים כגדולים.

4. המבחן נראה די מוטה לטובת היפניות - הטויוטה תמיד הכי טובה, המאזדה שנייה.

5. במאזדה מתלוננים בעיקר על זווית הגלגול - השקעה קטנה במתלי מזדה ספיד וזה מתבטל.

6. בהחלפת הנתיב הכפולה די ברור שנהגי השירוקו והב.מ.וו מבצעים פעולת היגוי מוגזמת כדי לגרום לחלק האחורי לצאת, בעוד אלו במזדה ובטויוטה - לא.

7. לא קונה את זה שהקאיימן כל כך פחות טובה מה-86 בסיבוב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי קצת הטרידה אמירה שלהם במבחן אחד אחרי, בו שיתפו Reanult Megane RS 265 לבנה, בה טענו כי שמו את ידם על היחידה שיש כיום בארץ. ובכן זה לא נכון, 5 הובאו בו-זמנית ויש לי עדויות מצולמות כי יש לפחות אחת נוספת נוסעת על כבישי ארצינו...::mm_wink:

ההרצאה על מסע בזמן תחל לפני 10 דקות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שאוהב השוואות יבשות במיוחד:

[]

זה יבש? :shock:

תמונה אחת שווה 1,000 מילים! וסרטון?

השוואה לא טובה:

1. זה מבחן רשמי של טויוטה ולכן הגיוני שיהיה מוטה.

2. בסיום כל קטע מודגשים היתרונות של ה-GT86. ברור שהיצרן מנסה להראות אותם ולא את החסרונות.

3. בסללום ההבדלים מאוד קטנים אבל עדיין מוצגים כגדולים.

4. המבחן נראה די מוטה לטובת היפניות - הטויוטה תמיד הכי טובה, המאזדה שנייה.

5. במאזדה מתלוננים בעיקר על זווית הגלגול - השקעה קטנה במתלי מזדה ספיד וזה מתבטל.

6. בהחלפת הנתיב הכפולה די ברור שנהגי השירוקו והב.מ.וו מבצעים פעולת היגוי מוגזמת כדי לגרום לחלק האחורי לצאת, בעוד אלו במזדה ובטויוטה - לא.

7. לא קונה את זה שהקאיימן כל כך פחות טובה מה-86 בסיבוב.

אני חושב שזאת אחלה דרך להשוות. הכי מוחשי שאפשר. בלי מילים וסיפורי אגדות. יש פה השוואה ולא סולו, שזה יתרון מוחץ להבנת השונות.

אבל, וכאן יש אבל גדול. כמו שרוני ציין מכיוון שהמבחן בוצע ע"י בעל אינטרס שמוחץ פה את המתחרות, עולות השאלות הבאות:

- האם יש ספק שה 86 הייתה במצב מושלם?

- האם אנו יודעים מה היה מצב צמיגי המתחרות, לחצי הניפוח, עייפות וכיווני מתלים? מצב רפידות?

- האם אנו יודעים איזה צמיגים נעלה כל אחת מהמתחרות? יש ספק שה 86 נהנתה מהטובים ביותר?

- אמנם ראינו מגוון מצבים, אבל יש ספק שאילו באחד מהמבחנים ה 86 נכשלה, הסרטון לא הוצג?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לא נאמר שם כלום על הצמיגים (מישהו באמת חושב שהצמיגים הבינוניים שבהם מצוידת המכונית אמורים לתת אחיזה עדיפה על פני אלו של הקיימן למשל?) ובנוסף המקרים בהם הטויוטה "מנצחת" הם לא באמת משמעותיים (בטח שלא ביחס לרמת המסקנות). מצחיק גם שבמספר פעמים כשאמורה הייתה להיות השוואה בין המתחרות נכתב test cancelled for safety reasons. איזה סייפטי ואיזה נעליים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ובאותו נושא, סוף כל סוף הקוף הוציא מבחן השוואתי ל86GT :

JUhLXvxlQR4 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אם הקוף אומר שה86GT עדיפה על ה370Z בפרמטרים היותר חשובים, אני מאמין לו. תכלס הכתב היחיד שאני מאמין לכל מילה שיוצאת לו מהפה.

השוואה מאוד מעניינת לקאיימן S משומשת, למרות שזה לא ממש רוונלטי למדינת עולם שלישי כמונו.

אחת הביקורת היותר טובות שראיתי.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקוף אומר שה86GT עדיפה על ה370Z בפרמטרים היותר חשובים, אני מאמין לו. תכלס הכתב היחיד שאני מאמין לכל מילה שיוצאת לו מהפה.

השוואה מאוד מעניינת לקאיימן S משומשת, למרות שזה לא ממש רוונלטי למדינת עולם שלישי כמונו.

אחת הביקורת היותר טובות שראיתי.

מצחיק, במקרה לפני כמה ימים נהגתי בקיימן (אמנם אוטומטית) וגם ב-GT86 (אם כי לא במקביל). אני מסכים איתו שהקיימן טובה יותר, אבל אני מתקשה להסכים עם חלק מהטענות שלו לגבי הטויוטה. וזה עוד לפני שהתלוננתי על כמה ארוכות ומתישות כתבות הוידאו שלו...

בכל מקרה, נראה שהוא מצניע מאוד כמה מהחוסרים המשמעותיים של הטויוטה (בעיקר כוח, אבל גם תקשורת) ובמקביל מדגיש חוסרים אחרים של ה-Z, שהם לא באמת מאוד משמעותיים. הוא מצליח לנפנף באלגנטיות את העובדה שבמחיר של Z חזקה, מאובזרת ואיכותית, מקבלים טויוטה חלשה, פחות מאובזרת והרבה פחות איכותית, וטוען שהטויוטה שווה את הכסף בגלל שהיא מהנה יותר. זו אמירה בעייתית - נניח לרגע שהיא באמת מהנה יותר "על הקצה", זה עדיין לא הגיוני לשלם כל כך הרבה כסף על משהו עם חוסרים אובייקטיביים משמעותיים (כוח, איכות, אבזור).

בקיצור - אני מאמין לו שזה באמת מה שהוא חושב, אבל פשוט חושב שהוא מתלהב מהטויוטה יתר על המידה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...