Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלקה

or213
שימו לב! השרשור הזה בן 7218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואיך בדיוק מלמדים אותי בקורס? המדריך עושה לי Remote asisstance דרך לינק טלפאטי? לא, הוא מסביר לי, מדגים לי, ואז נותן לי לנסות לבד. לא?

לא.

למדת פעם לשחות?

אתה אולי מבין מה צריך לעשות ואיך זה אמור להראות אבל עד שמצליחים לבצע את הפעולות נכון, לבצע אותם בסדר נכון ובתזמון(!) הנכון עוברים כמה שלבים, תרגולי ביניים ולא מעט כשלונות וטעויות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, מאותה סיבה שאי אפשר ללמוד שחייה בהתכתבות.

falou, תהיה עירני :wink:

אי אפשר , כמו שאי אפשר ללמוד לשחות ממדריך .

בגלל זה עדיף לא ללמד נהיגה בכתב, אתה יכול לטבוע.

כן המורה.

סליחה המורה

המורה רוצה שאביא לו קולה מהמזנון? 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למה אני מתכוון להתאמן הרחק מהאנושות עד שאני אביא את זה לשלמות.

כי כסף לקורס לא יהיה לי, במיוחד בהתחשב בעובדה שנשבר לי היום הציר הנעה של הגלגלים..

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למה אני מתכוון להתאמן הרחק מהאנושות עד שאני אביא את זה לשלמות.כי כסף לקורס לא יהיה לי, במיוחד בהתחשב בעובדה שנשבר לי היום הציר הנעה של הגלגלים..

שומי , מאחוריך :!::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי חיים, מה עוד אני אמור לעשות? P:

להתאמן ללא הדרכה זה לא ממש עוזר.

ראית פעם איך נראה מי שלימד עצמו שחייה?

הוא אולי צף אבל לא משהו שהיית בונה עליו בשעת הצורך - נכון?

אז מה לעשות אם אין לך כסף?

סע לאט חביבי, סע לאט... 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדתי ברייקדאנס ולנגן ממדריכים יבשים. לנגן זה אולי לא כ"כ קשה ללמוד ממדריכים, אבל ברייקדאנס זה משהו שעם התנועה הכי קטנה אתה יכול לשבור את המפרקת, ומי שראה אותי עושה את זה לא האמין שלמדתי מנייר..

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למדת ברייקס דאנס מנייר

רוב הסיכויים שאתה לא ממש עושה את זה נכון (מניסיון אני אומר לך , ללמוד תנועות מנייר זה פשוט לא זה!)

מסרטון זה כבר משהו אחר , הבעיה עם סרטון של מכוניות שלא מראים לך בדיוק מה לעשות , וזה גם קצת יותר מסוכן :wink:

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...