Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטרים בדרך גישת עפר מכפר שמריהו ודו"ח.

שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום נסעתי לעבודה כהרגלי מרעננה דרך רחוב מדינת היהודים לכיוון הרצליה פיתוח.

באמצע הדרך ומעט אחרי שדה התעופה של הרצליה יש מחסום רכבת. [ממש לפני הכניסה לכפר שמריהו].

מדי פעם כשאני נוסע עם הג'יפ אז אני מקצר מכביש כורכר [דרך לא סלולה וגם בחורף בוץ ,המון בוץ].

הדרך עוברת החל מהפארק של רעננה ועד הכניסה לכפר שמריהו [ממש לפני המפגש עם מסילת הרכבת].

היום ראיתי ניידת שפשוט מחכה ועוצרת את כל מי שמגיע מהדרך.

השאלה שלי האם חוקי לנסוע בכביש גישה ולהתחבר איתו לכביש רגיל [שוב כחוק לא להידחף וללא סימוני קו לבן או משהו בסגנון].

תודה לעונים.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

היום נסעתי לעבודה כהרגלי מרעננה דרך רחוב מדינת היהודים לכיוון הרצליה פיתוח.

באמצע הדרך ומעט אחרי שדה התעופה של הרצליה יש מחסום רכבת. [ממש לפני הכניסה לכפר שמריהו].

מדי פעם כשאני נוסע עם הג'יפ אז אני מקצר מכביש כורכר [דרך לא סלולה וגם בחורף בוץ ,המון בוץ].

הדרך עוברת החל מהפארק של רעננה ועד הכניסה לכפר שמריהו [ממש לפני המפגש עם מסילת הרכבת].

היום ראיתי ניידת שפשוט מחכה ועוצרת את כל מי שמגיע מהדרך.

השאלה שלי האם חוקי לנסוע בכביש גישה ולהתחבר איתו לכביש רגיל [שוב כחוק לא להידחף וללא סימוני קו לבן או משהו בסגנון].

תודה לעונים.

חוקי בהחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה.

האם הם סתם עומדים ומשתזפים שם או שמה מחפשים על מה להקשות על מי שמקצר ?

יש לי השערה שמיכוון שהאיזור ידוע כאיזור של אנשים בעלי כיסים גדולים ובעלי השפעה הם לא אוהבים שמקצרים להם קרוב לבית ולכן העלו איזו בקשה לכחולי המדים.

בדיוק כמו שקרה ביום בהיר אחד בו המשטרה החליטה לפטרל באיזור כפ"ש בעזרת סוסים ומבירור שעשיתי עם חבר טוב הוא הסביר לי שסוסים נראים הרבה יותר טוב לאזרחי המקום מניידות ולכן...

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה כתבו לנהגים דוחות?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלא הבנתי נכון את המקרה, אתה אומר שאתה עובר על מסילה במקום שאינו "מקום מעבר מוסדר".

עד כמה שזכור לי אם אתה עובר על מסילת ברזל, באיזור שאינו מפגש רכבת מוסדר, הינך צפוי לקנס + ניקוד, נחכה לישה שיתן את דעתו בנושא.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע,

בירכתי על מזלי הטוב שדווקא היום לא נהגתי בגיפ והמשכתי [במהירות חוקית] מהר משם.

יכל להיות שיש "מכת גנבות" בסביבה ויש מארבים כדי לתפוס גנבים (זו גם אפשרות).

"שיטת הדאבל" נכנסים לבית גונבים את תכולת הבית מעמיסים לרכב של המשפחה ונוסעים מהמקום.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כך הדבר.

קיצור הדרך עובר במקביל למסילת הרכבת ומשם הוא נפגש עם הכביש שבו מותקן מעבר מסילת ברזל מסודר [עם רמזור ומחסום].

ושם השוטרים חיכו בחיבור שבין כביש הכורכר לחיבור לכביש ,בערך 2 מטר לפני מעבר הרכבת.

פירוט מדוייק של הקיצור כפי שנלקח מכאן:

http://www.mynet.co.il/articles/1,7340,L-3857498,00.html

כך תעקפו את הפקק של שדרות ירושלים והבריגדה היהודית בין רעננה להרצליה

המסלול: כניסה סמויה מול מסעדת "אגם קפה" בפארק רעננה ונסיעה עקלקלה עד לנחלת עדה בהרצליה. בלבול קל גילה אפשרות קסומה להמשיך עם הדרך עד לצומת שפיים-רשפון ולהתחבר לכביש החוף.

למי זה טוב? לעומדים בפקק המשתרך דרך קבע מדרך ירושלים לסוף רחוב הבריגדה היהודית בהרצליה, בואכה צומת כפר שמריהו וכביש החוף.

אורך הדרך: 1.4 ק"מ בחלקה הראשון עד נחלת עדה. קצת יותר מארבעה ק"מ בחלק שעד לכביש החוף.

משך הנסיעה: חמש דקות בחלק הראשון ועוד כעשר דקות בחלק השני, בהנחה שמכירים את הדרך היטב.

מה שומעים בדרך: "איזה יום שמח" של שולה חן.

מה עושים אם נתקעים: צריך כישרון נדיר ומיוחד כדי להיתקע בדרך כזו.

תנאי הדרך: היא אמנם לא סלולה ועוברת לצדם של שדות חקלאיים, אך היא בהחלט אחת הידידותיות לכלי רכב מכל הסוגים. בהיעדר עומס או בורות ושלוליות, ניתן בקלות להגביר את קצב הנסיעה ל-65 קמ"ש ולצפות בחיוך על העומדים בפקק.

לבעלי כלי רכב: גם מיני מיינור תצליח ליהנות מתנאי השטח.

בשורה התחתונה: תהילת עולם מובטחת למי שירים את הכפפה, ויחליט להסדיר את הדרך הזו. מהצד השני, בעצם אולי לא כדאי, שתישאר פנויה רק לנו.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שעושה את הדרך הזאת גם כן כל יום, פעמיים ביום, אשמח להבהיר את מהות הניידת.

הניידת עומדת שם כחלק ממבצע אכיפה משולב של רכבת ישראל והמשטרה.

שיטת הפעולה היא פשוטה: בצד אחד עומדת הניידת בכביש הכורכר הזה ובצד השני עומדת ניידת ברחוב דרך השדות בכפר שמריהו. כשהרמזור(לא האורות של המסילה, הרמזור) מתחלף לאדום בצד אחד השוטר מודיע בקשר לצד השני וכך הם עוצרים את מי שעובר בעוד האור דולק אדום(קורה לעיתים מאוד תכופות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון,

אני נסעתי ולא ממש ראיתי ניידת נוספת באותו היום.

מה שמחזק את השאלה היא העובדה שבעוד שאני הייתי על המחסום האור התחלף לאדום [ומן הסתם אני חייב לפנות אותו],

רכב אחד מאחורי עבר גם כן ,מה שאומר שהוא נכנס כבר באדום מלא, ואותו לא עצרו.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שעושה את הדרך הזאת גם כן כל יום, פעמיים ביום, אשמח להבהיר את מהות הניידת.

הניידת עומדת שם כחלק ממבצע אכיפה משולב של רכבת ישראל והמשטרה.

שיטת הפעולה היא פשוטה: בצד אחד עומדת הניידת בכביש הכורכר הזה ובצד השני עומדת ניידת ברחוב דרך השדות בכפר שמריהו. כשהרמזור(לא האורות של המסילה, הרמזור) מתחלף לאדום בצד אחד השוטר מודיע בקשר לצד השני וכך הם עוצרים את מי שעובר בעוד האור דולק אדום(קורה לעיתים מאוד תכופות).

אכיפה מעולה.

טוב לדעת שאוכפים את אלו שחוצים כאשר הרמזור של הרכבת מתחלף.

לא רוצה לחשוב מה היה קורה (יש דוגמאות רבות לכך), כאשר רכב נעצר על הפסים

עם קרונות מלאים בנוסעים.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...