Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה סיבובי הגה יש בין נעילה לנעילה ברכב שלך?

עומרי
שימו לב! השרשור הזה בן 7150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי בהונדה סיויק DX יש 3.5 (שנותן תחושה של תגובת הגה איטית מדי , לטעמי לפחות...)

הייתי רוצה לדעת כמה סיבובי הגה יש במכוניות ספורטיביות יותר ?

בתודה מראש

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשמע כמו סקר מרתק :p

במכוניות ספורטיביות לרוב יש פחות מ-3 סיבובים. 2.5 כבר נחשב קצר מאוד, ויש אפילו המגזימים (כמו אלפא) ושמים 2.2 במכוניות רגילות ו-1.75 בדגמים הספורטיביים...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיאנית היא סיטרואן CX עם יחס כמעט ישיר 1.5 סיבובים מנעילה לנעילה...

(כך האגדה מספרת...)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.2 סיבובים מנעילה לנעילה!השיא שאני נהגתי היה שייך לאופל רקורד(84) 5.5 סיבובים מנעילה לנעילה!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S16 3.5 סיבובים

קורסא 3 סיבובים

מאזדה לנטיס 3.5 סיבובים

קורולה 2004 קצת יותר מ3.5 ...

ד"א אני לא ממש מאמין שיש קשר בין מספר הסיבובים , השאלה היא כמה ישיר ההגה ביחס שלו עם הגלגלים ( למרות הגה של 3 סיבובים לדוגמא הקוטר סיבוב שלו יכול ליהיות מאוד קטן או מאוד רחב , השאלה הוא יחס ההעברה )

וגם אין ממש קשר לדיוק , ההגה של הS16 בספרות המקצועית :) נחשב משמעותית יותר מדויק וטוב מה16V החד יותר בעל ה2.4 סיבובים מנעילה לנעילה.

אבל זאת ככה אנקדוטה לפותח ההודעה , האשמה היא לא מספר הסיבובים בהגה אלא הסיוויק המחוברת אליו :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באלפות מעט סיבובים בין נעילה לנעילה, אך אל לנו לשכוח, שלאלפא ממוצעת רדיוס סיבוב של סמי טרילר ממוצע, ולכן תגובת ההגה אינה כה מהירה בפועל...

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באלפות מעט סיבובים בין נעילה לנעילה, אך אל לנו לשכוח, שלאלפא ממוצעת רדיוס סיבוב של סמי טרילר ממוצע, ולכן תגובת ההגה אינה כה מהירה בפועל...

כמה שאתה צודק...

אני עושה פרסות עם רברס... :oops:

הראל. :roll:

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. רדיוס הסיבוב מושפע מכך שה"יחס הסופי" או איך שתרצה לקרוא לו, הוא גדול. כך שגם אם מספר הסיבובים קצר, יכול להיות שהפניית הגלגלים גדולה ביחס לסיבוב ההגה ורדיוס הסיבוב נורמלי. הבעיה היא שזה גורם לכך שהמכונית תהיה "עצבנית" מדי בתגובות להפניות הגה, ולכן זה לא טוב במכוניות רגילות. באלפא תגובת ההגה כן מהירה, באופן יחסי, אבל לא יותר מדי כדי שהמכונית לא תהיה עצבנית מדי - בגלל זה יש רדיוס סיבוב די גדול.

ההסבר אולי לא כל כך טוב, אבל אני מקווה שהבנת.

ולליביו - 3.5 סיבובים ב-306? בטוח שלא פחות? ודרך אגב - ההגה של ה-ZX16V מ-צ-ו-י-ן ויש הטוענים שאף עדיף על זה של ה-306 (לא אני, אבל נהגתי בשתיהן אחת אחרי השנייה ומדהים כמה ההגאים שונים לשתי מכוניות כל כך דומות - אבל שניהם באמת מעולים)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אין ממש קשר לדיוק , ההגה של הS16 בספרות המקצועית נחשב משמעותית יותר מדויק וטוב מה16V החד יותר בעל ה2.4 סיבובים מנעילה לנעילה.

אז מה עושה את ההיגוי מדוייק וטוב יותר???

אבל זאת ככה אנקדוטה לפותח ההודעה , האשמה היא לא מספר הסיבובים בהגה אלא הסיוויק המחוברת אליו

מה אשמה הסיויק המסכנה שלי? :cry::cry:

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...