Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפניקס חברת ביטוח - שאלה בנוגע לפוליסה שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 4638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

כאשר רכשתי את הביטוח של הרכב במעמד העיסקה בטלפון שאלה אותי הנציגה היכן אני מחנה את הרכב ואיפה אני גר.

עניתי לה שיש לי חניה פרטית ואני גר בבית פרטי.

אתמול במיקרה קראתי את הכתבה בYNET על חברות הביטוח, ניסתי לחפש אותה עכשיו ולתת לכם את הלינק אבל לא מצאתי,

אני די בטוח שהרבה כאן קראו אותה, מדובר על הטריקים של חברות הביטוח איך הן מתנערות מתשלום הביטוח.

מישהו שם רשם באחד התרדים שהם שואלים אותך איפה אתה מחנה את הרכב והאם הוא נעול...ואז ברגע שנגב לך הרכב הם

אומרים שהרכב לא היה נעול ומאובטח כמו שמצויין בפוליסה.

קמתי הבוקר ופתחתי את הפוליסה שלי ובנושא תאור הכיסוי רשום כך:

"בהתאם להצהרת המבוטח שנמסרה למבטח,

מיקום דירת המגורים של המבוטח הינו:

בקומת קרקע ורמת מיגון הרכב הנדרשת כאמור לעיל נקבעה

בין היתר על פי הצהרת המבוטח לגבי מיקום דירת מגוריו."

הרמתי לביטוח הפניקס טלפון ושאלתי אותה מה פשר הדבר, היא אמר לי שזה סתם ואין לי מה להתייחס וזה

וזה די ברור שיש לי ביטוח בכל מקום והרי זה לא הגיוני אפילו שביטוח תקף גם אם נגנב לי הרכב במקום אחר...

כמובן שהקלטתי בעצמי את כל מהלך השיחה הזאת.

מישהו ידע על זה? מבין במה מדובר? ולמה הם שואלים היכן אתה גר והיכן אתה מחנה את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכניסו לתחשיב סיכון הגניבה את הסיכון ל"דאבל" - פריצה לבית וגניבת מפתחות הרכב. קומת קרקע מגדילה סיכון, אמצעי מיגון מפחיתים וכו' וכ' - וכך מחשבים לך את הפרמיה בהתאם לסיכון שחושב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק מגדילה סיכוי כשאמרתי לה שהרכב חונה תמיד בחניה הפרטית בבית, שער חשמלי מתחת לחלון חדרי.

יותר קל לגנוב רכב שנימצא ברחוב מאשר לפרוץ לבית לגנוב מפתחות ולפתוח את השער החשמלי בחניה סגורה.

אני מבין שבית פרטי יותר קל לפריצה כי זה לא כמו בקומות שיותר קשה להכנס לדירה.

אבל מצד שני יותר קל לפרוץ לרכב שנימצא רחוק מהעין כשאתה בקומה החמישי בדירה מאשר מול מטר מהחלון שלי.

לא אכפת לי כל כך מעלות הפוליסה כי היא כבר שולמה והתאימה למחיר שלי.

אני פשוט רוצה לדעת שאני מכוסה ב100% שיום יבוא ואם יגנבו לי את הרכב חס וחלילה, לא יגיד לי החוקר כי לפי מה שהצהרתי

שהרכב תמיד בחניה נעול. אז אני לא אקבל כסף כי החנתי אותו בחוץ.

ברור שזה לא נשמע הגיוני אבל אחרי מה שקראתי בYNET הבנתי שזה אפשרי בהחלט מצד החוקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, גם בעבודה או בקניות הרכב לא בחניה נעולה. ואם יעשו לך דאבל מן הסתם יקחו גם את השלט (או המפתחות) של השער. דווקא עובדה שאתה גר בקומת קרקע משפרת את הכיסוי שלך, שכן קומה זו מועדת יותר לפריצות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שלום לך ozwrx ,הנוסע הנמרץ,

קראתי את הודעתך בפורום.

אני עובדת בחב' ביטוח הפניקס ואשמח לשוחח איתך בנושא.

כיצד אני יכולה ליצור איתך קשר?

אודה להתייחסותך ושוב אשמח שנשוחח

יום מבורך:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...