Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי ארבע עונות ממוצע לרכב- נייר זכוכית בפוטנצייה. מיתוס?

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 4678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש חוט קשירה תחתון שרוב האנשים לא משתמשים בו, הוא מונע מהכיסוי להתרומם ולהתנפח מהרוח.

זה מבאס כי צריך לזרוק את החוט מתחת לרכב מצד אחד לשני ואז לקשור את זה.

כמו כן, הכיסוי עצמו מתמלא לכלוך מעצם העובדה שמגלגלים אותו ואז החלק הפנימי תופס לכלוך מהחיצוני לכן אני מריץ אותו במכונת כביסה פעם בחודש חודשיים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בכיסוי כזה כבר שנה ו-3 חודשים על גולף חדשה.

אני מכסה את הרכב רק בסופי שבוע, כי במשך השבוע הרכב בעבודה בחניה מקורה.

מה ש-Toblerone כתב לגבי הצטברות אבק/חול והחיכוך עם הכיסוי, מאוד הגיוני.

אבל - עד היום, למעט פעם אחת, אני מכסה את הרכב רק אחרי שטיפה.

גם אצלי הכיסוי עובר כביסה פעם בכמה שבועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהתועלת גדולה מהנזק (הפוטנציאלי)

אני מקפיד לכסות כל הזמן - כבר כמעט 5 שנים עם הכיסויים הכסופים והזולים ועל פניו לא רואה נזק כלשהו. מה שכן הפלסטיקה הפנימית נשמרת למופת.

אולי זה מיתוס שנגרר מהכיסויים הישנים והכבדים (כמו שאמרת הפחח בעל ניסיון של 25 שנה).

יתרון נוסף - אם מכסים את האוטו כל הזמן, הוא לא מתלכלך. עם כל הסטנדרטים הגבוהים שלי, אני לא רואה סיבה לשטוף את האוטו יותר מבתדירות של אחת ל 4 שבועות בקיץ, כי הוא כמעט ולא מתלכלך - גם פחות עבודה לי וגם יותר מים למדינת ישראל.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכסה את הרכב כבר 5 שנים, והאמת שעכשיו גרמתם לי לחשוב פעמיים אם לכסות את הרכב.

ד"א, הכיסוי של דוד פוג'ל ממש טוב.

ירדתי להוריד את הכיסוי... :|

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 שנים כיסיתי את הרכב הקודם שלי, על בסיס יומי, ולא היה שום נזק לצבע. דואגים לעשות ווקס בתדירות הגיונית וזה הכל. לא הייתה דהייה בכלל באף חלק מהרכב, גם לא בפגושים.

כיסוי של הדר-רוזן.

מה שכן, החלפתי 3 פעמים את הכיסוי מפני שהוא היה מתבלה עם הזמן.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואגים לעשות ווקס בתדירות הגיונית וזה הכל. לא הייתה דהייה בכלל באף חלק מהרכב.

זו מילת המפתח. תפקידו העיקרי של הכיסוי הוא לא מניעת הליכלוך ואפילו לא נזקי השמש, אלה הפגיעות מפתיחות הדלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...