Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט החדרת יציבות לאיביזה 20VT,ובלי אף שיפור שקשור לכוח כן כן אף לא כ"ס 1

BIG Y
שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לך דודה שרוקדת רומבה? שים שים תמונות :wink:

בהזדמנות... :wink:

יריב, האיביזה שלך יפהפיה ופשוט סקרן אותי לראות אותה עם הברמבו מבצבץ לו דרך הג'אנט...

שוב כל הכבוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הברמבו הגיעו אפורים במקור. כנראה הצרפתים מודעים לבעיית המשטרה בישראל :wink:

יופי של פרויקט, כיף לראות אנשים שמשפרים את מה שבאמת חשוב, לפני שמוסיפים סתם כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יריב, תענוג לראות דברים כאלו!

תתחדש על הסט אפ, שיצא לך לעשות הקפה על מסלול תן דווח של זמן לעומת איביזה 20VT סטנדרטית.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת מענין אותי כמה יעשה היום האוטו את המסלול של מגזין אוטו בערד,יש תוצאה שלי מלפני 3 שנים שהיה באיזור 250כ"ס,ובלי שיפורי אחיזה חוץ מקוני גמורים.

מה ינצח שם?הכוח סוס?או אחיזה?:-)

נישלח להם אימיל אולי יזמינו אותי שוב לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה.

יהיה מעניין להשוות למתחרה המיתולוגית מהתקופה ההיא, קליאו ספורט דור ראשון.

לי יש אחת כזו,מקורית לגמרי,יכול להיות נחמד להשוות זמנים באותו מסלול עם אותו הנהג.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...