Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך יעוץ לגבי רכישת רכב עד 25K(במקום האונו...)

DaMN
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן כן הגיעה זמנה של האונו...

אני מחפש רכב חדש, בהתחלה חשבתי על ספורטיבית אבל כרגע לפי מה שנראה (עלויות אחזקה) כנראה זה לא יקרה...

יש לי תקציב של 30 שזה מחולק 25 לרכישת הרכב ו 5 לטיפולים

אני מחפש רכב חזק יותר מהאונו (משהו כמו מנוע 1400 או 1600) שהרכב יהי גדול... אמין (מאוד חשוב, נמאס לי מטיפולים נקודה) שלא יעשה לי בעיות בעליות (כמו האונו בטבריה) שתיהיה מאובזרת לגמרי.

חשבתי על כל מיני מכוניות כמו קורולה אבל בתקציב שלי אני יכול להרשות לעצמי רק 93 ואני חייב להתקדם בשנים (האונו היא 93)

חשבתי על אקסנט אבל שי (כפרה עליו) פשוט צעק "לאאאאאאאאא" ברגע ששאלתי אותו....

חשבתי על איביזה (שהייתי חם עליה גם לפני שקניתי את האונו) אבל היא לא יפנית ואני מאוד מפחד מהקטע של האמינות...

דייהטסו שללתי לגמרי כי פשוט אין מצב...

בקיצור אני תקוע !!!!! :cry:

המלצות... בבקשה !!! :?

תודה.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר - הבעיה עם הקורולה היא שאני יכול להרשות לעצמי רק שנת 93 וזה לא עוזר לי מכוון שאני רוצה להתקדם בשנתון לא רק להחליף לרכב טוב יותר. כמו כן אותו כנ"ל לגבי המאזדה.

ואופיר אני מת לאיביזה אבל אני מפחד מהקטע של האמינות, פשוט נמאס לי ללכת לטיפולים לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר - הבעיה עם הקורולה היא שאני יכול להרשות לעצמי רק שנת 93 וזה לא עוזר לי מכוון שאני רוצה להתקדם בשנתון לא רק להחליף לרכב טוב יותר. כמו כן אותו כנ"ל לגבי המאזדה.

ואופיר אני מת לאיביזה אבל אני מפחד מהקטע של האמינות, פשוט נמאס לי ללכת לטיפולים לרכב.

קודם כל קורולה ידנית משנת 93 יכולה להשאיר הרבה רכבים חדשים מאחור. מדובר ברכב חזק מאוד, אבל הספק גבוה יותר מהמנוע כיום בקורולה הוא גם פחות גמיש מהמנוע שיש כיום בקורולה.

מדובר ברכב אמין בצורה מדהימה, תעשה סיבוב על כל קורולה שתמצא ותראה שאין דפיקות בהעברת הילוכים גם אחרי 10 שנים על הכביש (דבר נפוץ מאוד בגירים אוטומטים מהשנים האלו), אף דשבורד לא מפוצץ (דבר מאוד נפוץ בצרפתיות עגלות ואירופאיות מהשנים האלו). בשורה תחתונה מדובר ברכב אמין בצורה מדהימה, חסכוני וחזק (בגיר ידני).

אם אתה רוצה לעלות קצת בשנתון אז אימפרזה או מאזדה 323 ידניות יהיו אופציה טובה.

אני ממליץ לך גם לחפש סטארלט או מאזדה 121 ידניות, הבעיה במאזדה זה שהגרסא הידנית מגיעה בלי הגה כח.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי אז לגבי הקורולה יש לי עוד שאלה, אם נניח ואני אקנה קורולה 93 ידנית, לא תיהיה לי בעיה במכירה ? שהרי היום כל ישראלי מחפש 1600 אוט'

וחוץ מזה אני יוצא מטומטם אבל איזה רכב זה סטארלט ? של איזה חברה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה אונו... לפני כחודש מכרתי אותה במזל"ט...

וחיפשתי בדיוק לפי הדרישות האלו...

בסופו של דבר מצאתי קורולה, 94, אוטומטית (דרישת המשפחה) - הגברת עלתה לי 31 אלף ש"ח... והיא באמת רכב מצויין.

חוו"ד של אנשים שעלו עליה היו טובות מאוד... כי הרכב באמת מרגיש כמו 2000 \ 99...

אם אני אישית הייתי מחפש רכב הייתי מחפש אחת ידנית... כי אוט' לא עושה לי את זה.

אני במקומך הייתי חושב על ניסן, אני לא זוכר אם זו האלמרה או הסאני... או עוד דגם שפרח מזכרוני... אבל לפי חוו"ד של אנשים, הרכב מאוד אמין והמחיר שלו ממש לא מעיד על יכולותיו (אוקצור - לויצחק עשה לו עוול :-) )

בתקווה שעזרתי.

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

תינסא לבדוק במחירון רכב ב אתר COLBOCAR שם תוחל לרעות כול ה רכבים המתאימים לך שנימקרו אי פעם ב ארץ

http://www.colbocar.co.il/searchVehicleAdv.aspx

http://www.colbocar.co.il/searchvehicle.aspx

סליחה אל האיברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...