Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרסום ראשון של המפה החדשה של המצלמות שיתחילו לפעול כבר בעוד חודשיים

mcaspi
שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה יפעלו מכמונות המהירות החדשות?

פרויקט המצלמות החדשות בכבישי הארץ משנה מיקום: בעקבות הביקורת הוחלט למקם את המכמונות בכבישים המסוכנים ולא בכבישים המהירים. פרסום ראשון של המפה החדשה של המצלמות שיתחילו לפעול כבר בעוד חודשיים

http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-ff68ca51024fb21004.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 מצלמות מהירות בכביש 4 בין חדרה לבינימינה ו 4 מצלמות מהירות בכביש 65 (ואדי ערה) באזור א.א.פחם.

בשני המקרים מדובר בכבישים מהירים, דו מסלוליים עם הפרדה פיזית בין כיווני הנסיעה אז למה לעזאזל לשים שם מצלמות.

איפה הכותרות ואיפה המציאות?

עובדים עלינו בעיניים, אומרים לנו שבעקבות הביקורת משנים מיקום לכבישים מסוכנים (אעלק), ותכלס תוקעים 8 מצלמות במיקום שהוא שום דבר אחר חוץ מאשר מסחטת כספים! :evil:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות ב-431 לא שמים מצלמות (או שגם פה עבדו עלינו ובסופו של דבר ישימו, ואז חצי מהנהגים בכביש הזה יגידו ביי ביי יפה לרישיון).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ב-431 עוד יהיו מצלמות, זה רק עניין של זמן. בדיוק כמו השרשור על העלאת מחירי הדלק ב-40 אג', אנחנו הישראלים זה הכלבים נובחים והשיירה עוברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 מצלמות מהירות בכביש 4 בין חדרה לבינימינה ו 4 מצלמות מהירות בכביש 65 (ואדי ערה) באזור א.א.פחם.

בשני המקרים מדובר בכבישים מהירים, דו מסלוליים עם הפרדה פיזית בין כיווני הנסיעה אז למה לעזאזל לשים שם מצלמות.

איפה הכותרות ואיפה המציאות?

עובדים עלינו בעיניים, אומרים לנו שבעקבות הביקורת משנים מיקום לכבישים מסוכנים (אעלק), ותכלס תוקעים 8 מצלמות במיקום שהוא שום דבר אחר חוץ מאשר מסחטת כספים! :evil:

המציאות נמצאת בכיס שלנו. המציאות זה אברכים, לשכות מפוארות, מכוניות שרד, נסיעות וכיבודים לרוב, עוזרים פרלמנטרים שכותבים עבודות סמינריוניות לח"כ ומסייעים בשיעורים לילדיו, ג'ובים אינסופיים בתנאים שאתה ואני היינו חולמים עליהם, פרוייקטים לאומיים כושלים ועוד ועוד.

הכיס שלנו, כידוע, הוא בור ללא תחתית.

ולעניין המצלמות בכביש 65, אני מניח שהאוכלוסיה המקומית תדאג להן לקבלת פנים חמה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה.

יתכן שהאינתיפאדה נגד המצלמות תגרום למחשבה מחודשת על כל הפרויקט, אבל סביר יותר להניח שזה יגרום לכך שמצלמות יותקנו רק באיזורים המתורבתים (יחסית) של המדינה. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מה שהם עשו זה פשוט החליטו להתחיל את הפיילוט במקום אחר שיגרור פחות סערה, אבל אני מעריך שהמיקומים המקוריים יישמרו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 65 אמנם כביש כפול, אבל מאוד מפותל, עם הרבה רמזורים במרחק די מצמצם זה מזה, וגם כביש 4 בקטעיו שמצפון לחדרה אינו כביש קל. אלה בהחלט לא כבישים טובים (בהניגוד, למשל, לכביש 65 בין שפיה ליוקנעם, קטע בו המשטרה נוהגת להציב מארבי לייזר).

נראה לי שגם המשטרה תכין למזיקים כמה הפתעות. יהיה משחק של חתול ועכבר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות האלו מאובטחות היטב וכל ניסיון פגיעה בהן יגרום לפוגעים לראות סורג ובריח להרבה זמן.

כפי שאמרתי 200 פעם, אל תבואו בטענות למתנ"א, תבואו בטענות למשרדי הממשלה שאחראים על הנושא - משרד התחבורה והמשרד לבטחון פנים.

בראשי שני המשרדים האלו עומדים שרים, פוליטיקאים, שצריכים אותנו על מנת לשבת היכן שהם יושבים.

הגיע העת להזכיר להם את זה.

ובנימה אישית - אני כלל לא מיתנגד לפרוייקט האכיפה, אני בעד העלאה הדרגתית של המהירות המירבית היכן שניתן, ואת זה כבר החלו לעשות, גם אם לא מספיק.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, המצלמות לא מאובטחות כנגד פגיעת טרקטור, שריפה, יריה על העדשה עם רובה צבע או כל רעיון אחר כמיטב המסורת.

תהייה בטוח שאם אני כבר יודע שמי ששורף מצלמות טוב יעשה אם יבוא עם כובע גרב וישאיר את הסלולרי שלו בבית - אז אלה ששוקלים לבצע את זה יודעים גם יודעים.

המשטרה לא תצליח לתפוס אף אחד - כמקובל בעבירות של המגזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקומים שונו והמצלמות הוסטו "בגלל הביקורת, כולל בערוץ הזה..."

נו טוב, הרי ידוע ששרי התחבורע והמשטרע פועלים אך ורק בהתאם לביקורת בעיתונות ואין לרצף התגובות ההסטריות שלהם בחודש האחרון (הקפאת תקציב המצלמות, הסטת המצלמות, הזזת מפקד משטרת התנועה אבי הפרוייקט, העלאת המהירות בכבישים המהירים), שום קשר לעובדה שבג"ץ דרש מהם לנמק את תוכנית המצלמות המקורית ואת קיומם של חוקי מהירות ארכאיים. שום קשר. וואו, איזה כוח יש כאן לעיתונות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד אחד:

גם אם אנחנו, שומרי החוק, הלפלפים, מפחדים, "המגזר" כבר ידאג להם.

**אין לראות בתגובה זו כהמלצה לפגיעה ברכוש ממשלתי או ברכוש זכיינים**

***מומלץ לראות בתגובה זו כהמלצה חמה לפגיעה ברכוש ממשלתי וברכוש זכיינים***

:twisted:.

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...