Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי ביצוע העברת בעלות לפני 13 שנים גורם לנו לבעיות בהווה [כ"ע]

שימו לב! השרשור הזה בן 4979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, קיבלנו עיקולים על רכב מלפני 13 שנה- שבעלי (מולי) מכר אותו אך למרבה תמימותו לא העביר בעלות, ואין לו שום מסמך שמוכיח שאכן התבצעה המכירה.הדוחות הם דוחות חנייה על סך 37,000 ש"ח (!), בנוסף- למרות טענת העירייה שהם שלחו לנו מכתבים בנוגע לדוחות אנו לא נתקלנו בדוחות אלו. אך את זה יהיה קשה גם להוכיח ..

הדוחות אגב התקבלו יום אחרי יום באותו רחוב במשך שנה!

כעת עיקלו לנו את המשאית שאליה בדיוק מצאנו קונה (היא למכירה)ועוד דברים נוספים.

מה ניתן לעשות? אנחנו נעזרים בעו"ד שלנו אך האם מישהו פה יודע על אפשרות נוספת לפתרון.

אגב הרכב הורד מהכביש בשנת 2003- אך הדוחות הם מ 1997. לא ניתן להטיל התיישנות במקרה שהערייה תוכיח שהיא כן שלחה מכתבים.

בקיצור- הצילו.

תודה, מיכל המודאגת(אשתו של מולי- שמייד רואים שהוא קיבוצניק). :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך חוזה - זיכרון דברים עם צירוף של צילום תעודת זהות של הקונה יש תקווה

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבלי הוכחת של מכירה כלשהי, הרכב שייך לכם אם כל הנלווה בכך. כל העברות נרשמות על בעל הרכב הרשום במחשב.

חובות,דוחות ועבירות הם שלכם עד להוכחה אחרת.

ואך קיבינימט מגיעים למצב כזה??? אפשר לבצע חיסולים באור יום אם רכב הזה... או עוד דברים פלילים.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד טוב יוכל בד"כ להגיע להסדר כלשהו שבו יצמצמו את גובה החוב.

(גם אזרח יכול לעשות זאת לבד אבל בשביל הסבר כה מקיף, תצטרכי לחכות למסביר הפורום).

השאלה היא רק בכמה יצמצמו, אולי יצמצמו בשליש אולי ברבע ואולי בכלל לא.

לענין ההוכחה - אומנם בתי משפט מתייחסים לדו"ח המצבים כ"כזה ראה וקדש" אבל הוא רחוק מאוד מלהיות כזה. חפשי בפורום תגובות שלי בענין זה. לפחות פעמיים הסברתי למה הוא פחות מנייר טואלט. אף אחד כנראה עוד לא ניסה להוריד את הדואר על הברכיים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענין ההוכחה - אומנם בתי משפט מתייחסים לדו"ח המצבים כ"כזה ראה וקדש" אבל הוא רחוק מאוד מלהיות כזה. חפשי בפורום תגובות שלי בענין זה. לפחות פעמיים הסברתי למה הוא פחות מנייר טואלט. אף אחד כנראה עוד לא ניסה להוריד את הדואר על הברכיים.

אישור משלוח דאר רשום אינו מקים חזקה חלוטה שמהווה ראיה חותכת לזימון הנאשם.

ע"פ פס"ד זה(עפ"א) ניתן להקיש כי גם דו"ח המצבים רחוק מלהיות קדוש ובהחלט ניתן לערער עליו.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית,

:mm_yeah:, הספקתי לשכוח שהיה עירעור שקצת שפך אור.

במקרה ההוא היה צורך באישור מסירה, אך בדוחו"ת אין בד"כ אישורי מסירה.

עדיין יכול להיות מצב, שמכתב נשלח, יש הוכחת משלוח ובכל זאת המכתב לא הגיע ליעדו ולכן גם אין סיכוי שהנמען ידע על קיומו.

במצב זה גם לא תהיה הוכחת "לא נדרש" / "סירב לקבל" וכד'.

תאורטית לפחות הוא יחשב שנתקבל כי אף אחד לא בודק עד תום מה קרה למכתב ועד שבודקים כבר אין מה לבדוק.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רישומים איפה שהוא של מי שילם את הטסט לרכב, למשל, או ביטח את הרכב באותן השנים? אולי יש דרך להגיע אל המידע הזה ואז להוכיח שאין לכם שום קשר אל האדם הזה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי איך הבחור השיג את הניירת הדרושה בשביל הטסט כל שנה.

אולי הוא בכלל לא טרח להעביר את הרכב טסט ו/או לבטח אותו.

אני דווקא הייתי מתחיל את מלאכת האיתור בכתובת בה נתנו הדוחות

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתחיל את מלאת האיתור בחברות הביטוח.

רוב הסיכויים שהקונה ביטח את הרכב לפחות בביטוח מקיף. ניתן לבדוק בחברות הביטוח אם אלה מכרו ביטוח לרכב שלכם.

הבעייתיות פה היא האם החברות ביטוח יסכימו למסור את המידע הזה. אני מאמין שלא אבל פה צריך כבר להתייעץ עם עו"ד בקשר להוצאת צו בית משפט לגילוי המידע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...