Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז היום מתקשרים מצ'מפיון להציע לי מבצע מכירות...

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 5107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל, צ'מפיון יכולים למכור בכמה שהם רוצים. להתקשר ללקוח שלהם ולהציע מבצע אטרקטיבי, בשביל לבזבז לו יום עבודה ובסוף להציע לו הנחה של 3K שבסך הכל משקפת עליה של 2K במחיר מאז שהרכב החל להמכר, בעוד ששער המטבע ירד ב15%, זה כבר להשתין לבאר ממנה אתה שותה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צודק ב100 אחוז.

אפרופו צ'מפיון ולירוק לבאר : דיברתי במקרה עם הבעלים הקודם של הרכב שלי, ומסתבר שצ'מפיון עשו להם תרגיל,

הוזמנה GTI MK6 חדשה לפני חודש חודשיים , כעת כשהרכב בארץ פתאום דורשים מהם לשלם עוד 20K מעבר לסכום שהוסכם מראש בתירוץ של התייקרות מחירים / שערי מטבע / בלה בלה בלה כאשר כולנו יודעים מה קרה ליורו בחודשים האחרונים.

מדובר בלקוח עם אאודי TT חדשה, קופרה לילדים וGTI חדשה בדרך שמחליפים אך ורק VAG ב VAG ושבעקבות התקרית הזו גם ביטל את ההזמנה וגם בטוח שיחשוב פעמיים אם לרכוש מהם שוב רכבים חדשים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק צ'מפיון. התירוץ הקבוע של היבואנים, זה שכאשר עלה שער המטבע הם "ספגו" חלק מהעליה הריאלית, ככה שזה מתקזז כרגע עם הירידה. מישהו פה אמר שלפחות צ'מפיון מציעים מבצעים והיבואנים האחרים לא, ואני אומר שהם פשוט מחפשים את הפראיירים התורנים , כאלו שכל ריח של "מבצע" מטריף אותם.

לגבי פרימיום או לא, זה כבר אפילו לא מגוחך. מילא לשמוע דברי טעם עם בעד או נגד, אבל להגדיר כל מה שנמצא מחוץ לצ'מפיון כ"מדבר שממה", נו מילא, הייתי אומר את דעתי אבל זה בטח יגרור השעיה:wink:.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ב100 אחוז.

אפרופו צ'מפיון ולירוק לבאר : דיברתי במקרה עם הבעלים הקודם של הרכב שלי, ומסתבר שצ'מפיון עשו להם תרגיל,

הוזמנה GTI MK6 חדשה לפני חודש חודשיים , כעת כשהרכב בארץ פתאום דורשים מהם לשלם עוד 20K מעבר לסכום שהוסכם מראש בתירוץ של התייקרות מחירים / שערי מטבע / בלה בלה בלה כאשר כולנו יודעים מה קרה ליורו בחודשים האחרונים.

חצופים. אם הייתי במקומו, הם לא היו רואים ממני גרוש - שישאירו את הרכב אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פרימיום או לא, זה כבר אפילו לא מגוחך. מילא לשמוע דברי טעם עם בעד או נגד, אבל להגדיר כל מה שנמצא מחוץ לצ'מפיון כ"מדבר שממה", נו מילא, הייתי אומר את דעתי אבל זה בטח יגרור השעיה:wink:.

בין 150K ל400K, רוב הדברים המעניינים שתמצא בשוק מגיעים מצ'מפיון, ספורטיבי או פרימיום. זה מצער, זה מעצבן אבל אלה החיים, לפחות עד פתיחת הייבוא המקביל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצופים. אם הייתי במקומו, הם לא היו רואים ממני גרוש - שישאירו את הרכב אצלם.

הם ביטלו את ההזמנה במקום ולאחר מאמצים גם קיבלו את המקדמה.

eransh1, דווקא אם תאמר דברים בגנות פולקסווגן יש סיכוי שתזכה בתואר משתמש החודש או אפילו מנהל פורום :)

אני לא מסכים עם העמדה שלך כי אתה כנראה לא מתמצא ביתרונות של הרכבים הללו ומבחינתך משפחתית זה משפחתית ,לא משנה מי היצרן. העיקר שיש מנוע וגיר אוטומט.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין 150K ל400K, רוב הדברים המעניינים שתמצא בשוק מגיעים מצ'מפיון, ספורטיבי או פרימיום. זה מצער, זה מעצבן אבל אלה החיים, לפחות עד פתיחת הייבוא המקביל.

סלח לי, אבל זו אמירה מה-זה לא נכונה. וממש לא חסרות לי דוגמאות בשלוף (פילוח לפי מחיר):

150-200 - מיטו, מיאטה, מונדיאו, קליאו ספורט...

200-300 - אלפא 159, פרילנדר, לקסוס IS, אאוטבק, C5...

300-400 - אינפיניטי G, וולוו XC60, ניסאן 370Z...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ?

בתחום הספורט יש לך STI ו-EVO,

בתחום היוקרה יש לך BMW, מרצדס, יגואר,

יש לה ל-VAG לא מעט רכבים נחשקים, לפחות בעיננו הואגיסטים, אבל מי שלא היה בעלים של VAG מעולם

מוצא המון מה לרכוש בחוץ, הבעיה מתחילה אחרי שאתה נחשף לאינטריור ולכל מיני פינוקים, פתאום כל דבר שהוא פחות מזה מבאס את השועלים :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון.

מה שכן ראוי לציון הוא ההיצע הנרחב של דגמים וגרסאות שצ'מפיון מציעים לעומת יבואנים אחרים.

גם אפשר לציין לטובה את מהירות היבוא של דברים חדשים- זכור לי שצ'מפיון התנפלו על משלוח של הפולו הראשונות שיוצרו עם גיר אוטו' 6 הילוכים.

ומה שמאוד מרשים הוא שצ'מפיון שכנעו את פולקסווגן לייצר גרסה של ג'טה במיוחד בשביל השוק הישראלי בעקבות המס הירוק. מדובר בג'טה 1.6 DSG שהחליפה את ה-1.6 אוטו'.

הבעיה מתחילה אחרי שאתה נחשף לאינטריור ולכל מיני פינוקים, פתאום כל דבר שהוא פחות מזה מבאס את השועלים :(

צא מהסרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה ל-VAG לא מעט רכבים נחשקים, לפחות בעיננו הואגיסטים, אבל מי שלא היה בעלים של VAG מעולם

מוצא המון מה לרכוש בחוץ, הבעיה מתחילה אחרי שאתה נחשף לאינטריור ולכל מיני פינוקים, פתאום כל דבר שהוא פחות מזה מבאס את השועלים :(

:mm_yeah:

רוני- כל הרשימה של ה150-200 לדעתי לא מתאימה לכיוון עליו דובר.

מיאטה לא מתאימה ל95 אחוז מבחינת פרקטיות, בשביל אינטריור של מזדה 3 אפשר לקנות מזדה 3.

מונדיאו זו משפחתית גדולה ובאותה נשימה ניתן להכניס את כל הקטגוריה.

קליאו ספורט זה לקהל מצומצם גם וזה לא רכב מפואר או מאובזר

מיטו זה פונטו לבנות שהאבות שלהן נוהגים באלפא 159 :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ביטלו את ההזמנה במקום ולאחר מאמצים גם קיבלו את המקדמה.

למה אחרי מאמץ? האם בחוזה הרכישה קיים סעיף בו מצויין שבעת עליית מחירים, הם רשאים לדרוש עוד כסף עבור הרכב ואין אפשרות לבטל את העסקה?

ואני לתומי חשבתי שרק אוטודיל רמאים וחצופים. מסתבר שזה תורשתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחזור רגע לעניין בו נפתח השירשור - היבואנים רק יודעים להעלות מחירים. היורו צולל, והיבואנים מתעלמים. אני זוכר היטב איך כולם הקפיצו בשניה שהדולר התחיל לרוץ לפני עשור, וגם כשהיורו המריא אחר כך. וזה למרות שכל יבואן היה אמור להיות צמוד למטבע אחד.

האירופאים אפילו קיבלו אישור בשנה שעברה להעלות כשהיורו עלה מבלי לצאת מקבוצת הרישוי. כך יצא שרכב אירופאי בקבוצה 2 עלה יותר מרכב יפני בקבוצה 2. אז יבואני היפניות צדיקים? רחוק מזה. ראו את דוחות דלק רכב (מזדה+פורד) מאתמול: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3887913,00.html

המנכ"ל לוקח הביתה 100 מיליון שקלים. כל הסודות של התעשייה נחשפים במדורים הכלכליים. ולמה הוא קיבל מתנה? כי הרווחים עלו מאד ברבעון הראשון, בזכות.... עליית מחירים !!!

פשוט ככה. אין שום תחרות. בוטלו קבוצות הרישוי, היבואנים העלו מחירים בהתאם והעם ממשיך לקנות.

ומה יהיה בעידן היבוא המקביל? שום שינוי. כמו בכל תחום אחר שנפתח לתחרות, מקסימום יבוא עוד שחקן שרוצה להתעשר כמו כולם, ואחרי מבצעי פתיחה יצטרף לעדר העושקים:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

עתיד, כל נסיונו של הבחור הנ"ל הוא ציטרואנים של ההורים שלו אז תהיה עדין איתו בתגובה שלך :)

רוני- כל הרשימה של ה150-200 לדעתי לא מתאימה לכיוון עליו דובר.

מיאטה לא מתאימה ל95 אחוז מבחינת פרקטיות, בשביל אינטריור של מזדה 3 אפשר לקנות מזדה 3.

מונדיאו זו משפחתית גדולה ובאותה נשימה ניתן להכניס את כל הקטגוריה.

קליאו ספורט זה לקהל מצומצם גם וזה לא רכב מפואר או מאובזר

מיטו זה פונטו לבנות שהאבות שלהן נוהגים באלפא 159 :)

א. אם אתה מתייחס לבחור עם ה-C5 החדשה - אז באמת מצאת לך דוגמא. C5 החדשה יכולה ללמד את פולקסווגן דבר או שניים בנוגע לתאי נוסעים. וזו רק דוגמא אחת להוכיח שמה שעתיד אמר הוא שטויות - תא הנוסעים של ה-308 ממש לא נחות משל הגולף, תא הנוסעים של מונדיאו ממש לא נחות משל הפאסאט ותא הנוסעים של הפיאסטה ממש לא נחות מזה של הפולו. אני יכול להמשיך...

ב. רועי אמר "רוב הדברים המעניינים". אני רק ציינתי בפניו שיש עוד הרבה דברים מעניינים, וזה לא משנה עבור מי.

ג. שוב, אם מיטו זה פונטו, אז גולף זה אוקטביה :-P

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...