Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז היום מתקשרים מצ'מפיון להציע לי מבצע מכירות...

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 5107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיד יחזור הניגון פה. יש דברים שבחיים יש ישתנו פה בפורום.אייל - אני באופן אישי לא יכול להבין את ההצדקה בלשלם כמעט 180K ש"ח עבור הגולף 160, אך יחד עם זאת לא יכול להאשים אותך. אני יודע שאם היו לי המעות, בהחלט הייתי הולך עליה כיון שהיא האופציה הטובה ביותר בקטגוריה (אין מה לעשות, פה בא ההפרש לידי ביטוי).זו בדיוק הסיבה שהחלטתי ללכת על לאון חדשה. היה חשוב לי לקבל תמורה הולמת עבור הכסף שלי ולא היה אכפת לי התדמית כמו שמישהו כאן ציין קודם, של: "הצלחתי בחיים, אני נוהג על גולף" (וכן, היתה לי גולף עד לפני 3 חודשים).

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא רוצה לפתוח כאן דיון עתיק יומין, אבל אני אעשה את זה בכל זאת, למען המשפחה: בהשוואה למכוניות קומפקטיות אחרות, הגולף, במיוחד הMK6, זה פרימיום. זה פרימיום באבזור, פרימיום בטכנולוגיה ואחושילינג פרימיום במחיר. כשאני רואה מישהו בגולף, אני בדרך כלל מניח אחד מהבאים:

1. אם זו GTI ונוהג בחור, אז אבא לא אהב מספיק בשביל לקנות S3. אם זו GTI ונוהגת בחורה, אז אבא נוסע בטוארג, אחרת הייתה לה מיני

2. כל גולף אחרת, אני מניח שמדובר בזוג פנסיונרים חביבים שלא יודעים לחשב שערי מטבע

יצא לראות סוג נוסף.

3. בחור בשנות ה-20 המאוחרות לחייו שלבוש בבגדים מטופשים (חושב שהוא ראפר) ונוהג עם כובע לבן של נייקי (מי שם כובע בתוך רכב?).

תמשיכו עם עוד סוגים, זה בטוח לא יגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לגמרי, זה אותם אלה שבכלל לא קונים את הרכב, שנובחים כשהשיירה עוברת. אני רק לא מבין למה אלה שלא קונים את הרכב, מתלוננים כל הזמן ולא מצביעים על מוצרים חלופיים זולים יותר. והונדה שלא מציעה את אותו אבזור מקורי, או את אותה תאוצה, היא לא מוצר תחליפי. עדיפות לא נקבעת באופן אבסולוטי אלא יחסי. ואם תוסיף את כל האבזור לפיג'ו למשל, תגיע למחיר דומה ועדיין לא תקבל את אותם ביצועים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לגמרי, זה אותם אלה שבכלל לא קונים את הרכב, שנובחים כשהשיירה עוברת. אני רק לא מבין למה אלה שלא קונים את הרכב, מתלוננים כל הזמן ולא מצביעים על מוצרים חלופיים זולים יותר. והונדה שלא מציעה את אותו אבזור מקורי, או את אותה תאוצה, היא לא מוצר תחליפי. מיצוב לא נקבע באופן אבסולוטי אלא יחסי. ואם תוסיף את כל האבזור לפיג'ו למשל, תגיע למחיר דומה ועדיין לא תקבל את אותם ביצועים.

בדיוק ככה. במקום להתלהם ולנבוח - שיתנו אלטרנטיבות ראויות.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי הפסקה השניה שלך, הינה תשובה: באלפא הבעיה הפוכה, לוקחים רכב כמו הפונטו, מלבישים עליו בגדים שונים, קוראים לו מיטו, ומוכרים אותו במחיר מטורף של 170 אלף למנוע 155 כ"ס, והוא קטן יותר, איטי יותר (בעשירית שניה, אבל כדוגמה), ופחות מאבזר מהגולף 160. אז למה כ"כ יקר?

א. המיטו עולה 157K.

ב. ממך לא ציפיתי שתכתוב דבר מטופש כ"כ. גם אני יכול להגיד "לקחו אוקטביה, הורידה לה את השפם, קוראים לה גולף וכו' וכו'..."

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם זו GTI ונוהג בחור, אז אבא לא אהב מספיק בשביל לקנות S3. אם זו GTI ונוהגת בחורה, אז אבא נוסע בטוארג, אחרת הייתה לה מיני

2. כל גולף אחרת, אני מניח שמדובר בזוג פנסיונרים חביבים שלא יודעים לחשב שערי מטבע

Roee, לפי זה אבא קנה לך או שלאביך יש טוארג? או אולי אתה פנסיונר עם GTI (ראיתי כאלה, אני מקווה גם להיות כזה עוד כמה עשורים ;-) ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. המיטו עולה 157K.

ב. ממך לא ציפיתי שתכתוב דבר מטופש כ"כ. גם אני יכול להגיד "לקחו אוקטביה, הורידה לה את השפם, קוראים לה גולף וכו' וכו'..."

ברור, זו הקצנה לתגובה המקורית שנעדרה כל היגיון, לפיה אפשר היה להבין שיבואן אלפא לא מרוויח בכלל ולכן עכשיו שירדו שערי המטבע סוף סוף המחיר מאפשר לו מרווח. יכולתי גם להוסיף שיש לו רק 2 דלתות ;-)

אגב, זה המחיר שראיתי לגרסה המאובזרת, אבל הוא לא ממש עקרוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבצע הפרדה בין 2 נושאים:

- הגולף אינה מכונית יוקרה , והעדר מתחרות לא הופך אותה לכזו.

- תמחור גבוהה של הגולף (על ידי היבואן) כאמצעי להפוך אותה לרכב יוקרה לא הופך אותה לכזו.

- רכב יוקרה(או מתיימר להיות במקרה הנדון) מחייב גם מערך שירות תואם, זה לא קורה במקרה של צמפיון.

שורה תחתונה, כל אחד יקנה מה בראש שלו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה המחיר עם החבילת "ספורט" למרות שעדיין נשמע לי גבוה.

בכל מקרה, אני באמת לא מבין למה כולם פה "נכנסו" בצ'מפיון.

לובינסקי מורידים מחירים? מה עם קרסו? מה עם יבואנים שמוכרים אמריקאיות? פעם הדולר היה 4.5.

כתבתי את זה ואני אכתוב את זה שוב:

צ'מפיון לא מוסד צדקה. מי שלא מתאים לו - שיקנה משהו אחר. כוחות השוק יעשו את שלהם.

לגבי הגולף 160. מי שלא נהג ובדק, עדיף שלא יגיב.

למה אתם אומרים שהיא יקרה? בגלל הסמל? אולי היא זולה בעצם? למה היא עולה הרבה פחות מאודי A3 או BMW סדרה 1 כאשר היא יותר טובה מהן כחבילה כוללת? למה להשוות לפיג'ו ולא ל BMW?

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לפתוח כאן דיון עתיק יומין, אבל אני אעשה את זה בכל זאת, למען המשפחה: בהשוואה למכוניות קומפקטיות אחרות, הגולף, במיוחד הMK6, זה פרימיום. זה פרימיום באבזור, פרימיום בטכנולוגיה ואחושילינג פרימיום במחיר. כשאני רואה מישהו בגולף, אני בדרך כלל מניח אחד מהבאים:

רועי, אתה רומז שאבא לא אוהב אותך מספיק בשביל לקנות לך S3?

:D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אתה רומז שאבא לא אוהב אותך מספיק בשביל לקנות לך S3?

:D

S3? אם זה היה תלוי באבא שלי, אולי C3...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

בקשר לתמחור זה באמת מטורף, אם זה אכן המחיר ל TDI, מה עוד שאובדן הערך הוא גדול מאוד.

הבחור שקניתי ממנו את הGTI שילם עליה בשנת 2006 משהו כמו 220 אלף ש"ח וכיום כשניגש למכור נדהם לגלות שהמחירון הוא בדיוק חצי מזה...

כנראה שהדרך הנכונה היא לתת למישהו אחר לספוג את ירידת הערך הגדולה ואז לקנות את הרכב בו אתה חושק , במחיר הגיוני הרבה יותר.

עוד משהו בקשר לתמחור : אף אחד לא עומד עם אקדח מכוון לראש ומכריח אנשים לקנות גולף,

אם התמחור גבוה מדי , אז פשוט לא לקנות , או לחכות (כמוני) שהערך ירד ולקנות משומשת.

הרכב הזה בפירוש לא מיועד למחפשי מציאות או עסקאות זולות ואני מבין למה זה מתסכל אנשים כאלה.

מזכיר לי שכשמכרתי את הרכב שלי , שאלו למה אני מבקש X כסף מעל המחירון והתחילו להתווכח.

אמרתי להם : זכותי לבקש, זכותכם לא לקנות... כנ"ל גם כאן.

גם אני הייתי מאוד רוצה שהמחירים של הגולף ירדו לרמת של יצרנים אחרים על מנת שאוכל לקנות חדשה ולא משומשת,

אבל כנראה שכל עוד יש מי שישלם את הסכומים האלו, אין סיבה להוריד מחירים.

ועוד משהו קטן: לומר שלגולף אין ערך מוסף זה לחטוא למציאות, אפילו לג'טה שמיועדת לקטגוריית הליסינג

יש גיר אוטומט בטכנולוגיה שלא קיימת בקבוצה הזו וגם איכות הרכבה כמקובל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לראות סוג נוסף.

3. בחור בשנות ה-20 המאוחרות לחייו שלבוש בבגדים מטופשים (חושב שהוא ראפר) ונוהג עם כובע לבן של נייקי (מי שם כובע בתוך רכב?).

תמשיכו עם עוד סוגים, זה בטוח לא יגמר.

נעים להכיר, איפה ראית אותי? בקשר לבגדים, כשתגיע לגובה 1.95 ותמצא בגדים נוחים שלא גורמים לאנשים שמתעסקים יותר מדי במה שאחרים לובשים לחשוב שאתה חושב שאתה ראפר, תספר, וקובע לפעמים שוכחים על הראש, במיוחד עם שמש כמו שיש פה, אנסה לזכור להוריד אותו בפעם הבאה, רק כי נראה שזה מפריע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...