Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחדש בקרוב במונו של סאן דאון אודיו SAZ-4500D

lbass
שימו לב! השרשור הזה בן 5147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם חברי פורום יקרים.

היום (אחרי הרבה תכנונים שלא ידעתי עלייהם)גיליתי שדוד שלי שגר בארצות הברית קנה לי מתנה מאוד מפתיעה

המונו החדש של סאן דאון.

הוא עוד לא קיבל אותו.ושהוא יקבל אותו אני מאמין שהוא ישלח זאת דרך UPS או משהו כזה.

עכשיו אני בבעיה.ראיתי את המפרט שלו והוא מונו פשוט מטורף!900RMS ב4 האום.

ואני ברשותי סאב קיקר CVR 12" שהוא כולה 400 RMS

עכשיו אני צריך לרכוש סאב אחד או שתיים שאני יוציא מהמונו הזה את מה שהוא יודע לעשות באמת.

מדובר ברכב טויטה קורולה החדשה בגז' 450 ליטר. (ושטח ריבועי ישר בלי הצדידים זה 400 ליטר)

אני רוצה לרכוש סאב או שתיים (תקציב לא כ''כ מוגבל,דוד שלי רוצה לשלוח לי גם כסף לסאב.וגם אבי ישלם אם צריך )

(ואני צריך לעשות שידרוג למערכת חשמל?בנתיים אני רוצה לרכוש מצבר פריקה עמוקה)

עכשיו אני לא יודע איזה סאבים יש בעוצמות האלה.

אני רוצה לשאוף ל SPL אף גם שתיהיה איכות שילוב בניהם.

אני מאמין שהתקציב יעמוד בסביבות 10 אלף מדוד שלי.ואם צריך אבא יכול להוסיף

(קומפוננט אני בנתיים נשאר אם שלי.הדוטק.או שאני יחליף לאלפהסוניק שפתחתי עלייהם שרשור

תודה חברים אשמח לעצות לאיזה סאב לקחת...

audi A3 1.8T

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! איזה כיף שיש דוד מאמריקה :-D

למרות שמדובר במגבר מדהים ויקר - אני מציע לך לבקש מהדוד להחליף אותו לאחד פחות מפלצתי.

שים לב לציטוט מאתר היצרן

This amplifier can draw HUGE amounts of current - in excess of 500 amps - you MUST have a very large high output alternator (250-300 or more amps) AND 3-4 Group-31 batteries to power this amplifier

הם גם מציינים שאתה חייב לבצע שידרוג כזה אם אתה רוצה לקבל אחריות.

תבקש במקום מגבר קצת יותר שפוי כמו ה- SAZ-1500D ואת היתרה תשקיע בשידרוג מערכת החשמל וסאב/ים.

אולי כדאי לך אפילו לבקש מהדוד לשלוח כסף ואת המגבר לקנות כאן בארץ. לדעתי ההפרש במחיר יהיה זניח ואת האחריות תקבל בצורה מקומית (ומאחלה יבואן).

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:idea: :idea:

250-300 אמפר?

למה להגיד לו לחליף?

אני רוצה משהו קצת יותר מפלצתי מה 1500

ככה שאני יהיה בטוח שאני אוכל להרים כל סאב שהרצה.

ה 3500 גם ככה? או שאני יוכל להסתדר איתו מבחינת חשמל?

ואני יודע שהם קלאס D ככה שהם צורכים פחות חשמל נכון?

ואם אני לא יוריד אותו ל 1 האום ?רק לשתיים? עדיין אני חייב שידרוג אלטרנטור וכ' ל 250-300 אמפר?

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה-4500 הוא קלאס D, אבל בעוצמות כאלה אתה צריך המון אמפרג' בכל קלאס :wink:

האמת שאם הדוד שולח מאמריקה ויש תקציב גדול, אני בטוח שאפשר למצוא מגבר חזק יותר מה-1500 ושמצריך שדרוג רגוע יחסית למערכת החשמל.

בתקציב הזה יש בודאי הרבה אפשרויות מצוינות.

חכה להמלצות מחברי פורום שמכירים קצת יותר את השוק.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה-4500 הוא קלאס D, אבל בעוצמות כאלה אתה צריך המון אמפרג' בכל קלאס :wink:

האמת שאם הדוד שולח מאמריקה ויש תקציב גדול, אני בטוח שאפשר למצוא מגבר חזק יותר מה-1500 ושמצריך שדרוג רגוע יחסית למערכת החשמל.

בתקציב הזה יש בודאי הרבה אפשרויות מצוינות.

חכה להמלצות מחברי פורום שמכירים קצת יותר את השוק.

אוקיי (אני חייב לציין שמצבר יוחלף בכל מקרה למצבר פריקה עמוקה)

אני אמתין להמלצות של חברי הפורום.

ואם אפשר המלצה על מונו+סאב\ים זה יעזור מאוד.ככה אני ידע בפירוש שהם מתאימים כמו כפפה אחד לאחד,ואת הסאבים יש אפשרות להביא מחו''ל גם.

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר אחד? איכותי?:)

אתה יודע איך נראה מצבר מקבוצה 31?

This amplifier can draw HUGE amounts of current - in excess of 500 amps - you MUST have a very large high output alternator (250-300 or more amps) AND 3-4 Group-31 batteries to power this amplifier

ועוד 3 כאלה??:D

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2 אום הוא 2000rms, אז עם מצבר חזק ואלטרנטור של 150+אמפר, 3 הגדולים וחיווט 0 גייג טוב, אני מאמין שאפשר להחזיק את המגבר הזה

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגבר לתחרויות ,מיותר לחלוטין ברכב פרטי.

אלא אם כן אתה מטורף \חולה רוח, או משהוא בסיגנון הזה.

תגיד לדוד הנחמד שלך שיבטל את ההזמנה,מדובר במגבר שעולה 1400$ בכסף הזה אפשר לעשות

דברים טובים יותר,אם אתה מחפש מערכת לכיוון SPL הייתי ממליץ לך לבקש מהדוד :

רוקפורד פוסגייט T1000-4 אפשר להביא אותו בארה"ב ב -800 דולר

ובעוד 600 דולר שיקנה לך קומפוננט קדמי עוצמתי ואיכותי {ולא חסר כאלה במחיר הזה}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה כמה שיותר חזק שאוטו יהיה מסוגל לסחוב.

אז הוחלט אם אבא שלי ודוד שלי הדברים האלה:

1)תיהיה אפשרות להחליף אלטרנטור+מצבר פריקה עמוקה,ואם צריך להוסיף עוד אחת תיהיה אפשרות.(אבא שלי מכיר מישהו שמתעסק בזה אז ככה שזה לא בעיה כ''כ)ואפשר להכין תושבת למצבר במיוחד מתחת למכסה מנוע.כי יש שמה מקום

2)עכשיו אני בהתלבטות רבה רבה של איזה מונו לקחת איזה סאב.זה בנתיים ההתלבטות שלי.קומופננט אני אחריי שאקבל את המונו והסאב וארכת חיווט של 0 ג''ג שעלה הרבה הרבה שאותו הוא כבר קנה לי.אני חשבתי לכוון שתי סטים מקדימה של קומפוננט.(לא 3 WAY לבנתיים)

3)אני שואף לעוצמות ממש גבוהות.אבל שיהיה גם איכות! מין SQ אם הבנתי נכון את המושג.

תודה לכם ואני מאמין שביחד נפתור את כל "הכאב" ראש הזה.

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

אלוהים ישמור, אתה יודע מזה מצברים מקבוצה 31? עזוב 31 נתחיל מ27 זה בערך פעמיים בגודל של המצבר שיש לך וזה עוד נחשב למצבר בינוני אז תחשוב מזה 31.

ואם אני לא טועה כל מצברי קבוצה 31 הם פריקה עמוקה, תקנו אותי בזה.

בצבא משתמשים במצברים כאלה, בנגמשים יש 4, 120AH, של שנפ אני חושב,

אז בוא נשווה רגע נגמש לקורולה שלך...:-? שלפי החברה אתה צריך 3-4 מצברים כאלה כדי להפעיל את המגבר,

לא נתחיל בכלל לדבר על כמות האלטרנטורים וההספקים שלהם.

בקיצור, תרד מהעניין של המגבר הזה תחשוב על משו אנושי יותר ובר מימוש, גם אני חולם על זה כל יום תאמין לי.

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי בצבא איך חימושניק מניח בטעות ראצ'ט גדול על מגירת מצברים של נגמ"ש והראצ'ט קיצר את ההדקים של המצבר בזמן שהחימושניק אחז בו... :-D:-P:shock::? הוא עף מטר וחצי אחורה וקיבל סימן של ראצ'ט לכל החיים בכף היד...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...