Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולמים בגרנד ויטרה

ARTHURZ
שימו לב! השרשור הזה בן 5257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

התחדשתי היום הסוזוקי גרנד ויטרה 2008

הרכב לפי דעתי בסדר גמור למחיר שלו חוץ מי דבר אחד שמפריע לי מרגישים כול גרגיר בכביש.

הבולמים קשים מאוד.

אני צריך להחליף עכשיו צמיגים המידה המקורית היא 235\65\17 אם אני יחליף ל235\70\17 אתם חושבים שזה יעזור קצת?

אם כן העם יש מספיק מקום בבית הגלגל הכוונה אם הגלגל לא ישתפשף בפניות?

האם זה יתן יותר עומס אל המשולשים או המיסבים או כול דבר אחר?

תודה מראש

ארתור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע בקשר לאם יש מקום ל70% חתך בבית הגלגל, אבל לא בטוח שזה יסדר לך את הנוחיות ברכב בכל מקרה.

אני חושב שאם תרכך(תגביהה) את הרכב הדברים יסתדרו, כפי שאמרת בעצמך - הבולמים קשים מאד.

תשקול קניה של בולמים מתאימים שאפשר להגביהה איתם והנוחות תשתפר פלאים.

יום טוב.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ומה לגבי לרדת במידה בג'אנט ולעלות מידה בצמיג

בבקשה אל תיתנו הצעות כמו להחליף בולמים כי זה לא אקטואלי ואני גם ככה צריך להחליף צמיגים

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...