Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממהתקנה + בניות

sagiarye
שימו לב! השרשור הזה בן 4935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התקנה יפה,אין מילים! (כרגיל)

כמה זמן לקח להתקין הכל,כולל בניות?

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה :-)

ארזה - בתוך אחד ששמע לאחר התקנת המידים נשמע באמת יפה מאוד , צריך עוד קצת כיוונים אבל מה אני יגיד הL4 פשוט כל פעם גורם לי להזיל ריר .

יוסי :mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

Head : Alpine IXA - W407 + PXA H701

Spk : Mt22 | L3 | Hertz Ml 1600 | HDX 300 D

Amp : Nakamichi PA2100 | PA4100 | Audison Lrx 1.1 K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה יפה,אין מילים! (כרגיל)

כמה זמן לקח להתקין הכל,כולל בניות?

את ההתקנה עשיתי בחודש 4 והתקדמתי לאט לאט לא הכל במכה.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!, המערכת נראית מצויין.

אגב, המגבר שיש לך הRS4 הוא מגבר מעולה לסט הקדמי, אחלה של שילוב!.

עוד עבודה מדהימה של יוסי.

פשוט אין מילים.:shock:

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמה גבוה!

אני מקווה לשמוע בקרוב! תבוא לבקר בקרית גת.

מעניין איך הקרוס עובד שם פאסיבית [=

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, סחטן על הסבלנות עם ההתקנה. אני שמח שפתחתי ת'שער להגברה חצי אקטיבית....

יוסי כרגיל ..תענוף

אל תשכח מי זרק לך את הרעיון :)

זה רכב שני שהולך על L4 באוף אקסיס,

למען האמת תומר ברכב שלך אחרי ששמעתי לא מעט, זה נשמע שונה מאשר און אקסיס, במה יותר עמוקה ויותר פתוחה אבל המיד פחות דומיננטי מאשר באון אקסיס,

לא יודע אם זה טוב או רע אבל זה שונה בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמה גבוה!

אני מקווה לשמוע בקרוב! תבוא לבקר בקרית גת.

מעניין איך הקרוס עובד שם פאסיבית [=

בכיף , אפשר לארגן מיני מפגשון קטן כמו פעם שעברה.

התקנה יפה, כיאה ליוסי.

שגיא- תתחדש !

תודה רבה אני הרבה זמן רוצה לשמוע את הקלארוס על הבילט שלך, אני מחפש מגבר ברמה שלו.

למען האמת תומר ברכב שלך אחרי ששמעתי לא מעט, זה נשמע שונה מאשר און אקסיס, במה יותר עמוקה ויותר פתוחה אבל המיד פחות דומיננטי מאשר באון אקסיס,

אוף אקסיס הוחלט אחרי התייעצויות בפורומים בחו"ל ,סקוט בוואלה ועוד בחור מ TEAM HYBRID שזה בכמה תחרויות, שאגב גם אצלו הם גם באוף מלא.

אבל מצד שאני גם אחרים הציעו לי חצי און אקסיס ועוד כל מיני זוויות, הכל תלוי מה הדרישה שלך מהאלמנט,בסוף הוא נשמע טוב בכל מצב שתחבר, מיד פנטסטי, אין ספק שהוא שחקן חיזוק משמעותי לכל מערכת אשר תהיה.

מעניין יהיה לשמוע אותו באון..

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:beerchug:

אני חושב שבהתקנה הבאה אלך גם על אוף אבל מיקום שונה לגמרי לטוייטרים

אוף אקסיס הוחלט אחרי התייעצויות בפורומים בחו"ל ,סקוט בוואלה ועוד בחור מ TEAM HYBRID שזה בכמה תחרויות, שאגב גם אצלו הם גם באוף מלא.

אבל מצד שאני גם אחרים הציעו לי חצי און אקסיס ועוד כל מיני זוויות, הכל תלוי מה הדרישה שלך מהאלמנט,בסוף הוא נשמע טוב בכל מצב שתחבר, מיד פנטסטי, אין ספק שהוא שחקן חיזוק משמעותי לכל מערכת אשר תהיה.

כן, גם לי המליצו בהייבריד ללכת על OFF - אני חושב שבניגוד לישראל, הגישה בארה"ב יותר לכיוון תצורות התקנה של 2 SEATER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה חצי און אקסיס..

יש און אקסיס, וכל דבר אחר מזה הוא אוף אקסיס רק עם המעלות שלו(כמו לדוגמא אוף-אקסיס 60).

הסיבה שאנשים בוחרים בתחרויות באופ-אקסיס למינהם זה לא מסיבת איכות, אלא מסיבת התחרות.

לרכב שמיועד לONE SEATER הזוויות ישאפו כמה שיותר לכיוון האון-אקסיס מלא.

ברכב שמיועד לTWO SEATER עובדים באוף אקסיס.

הסיבה היא שיהיה מאוד קשה לכוון במה שתשמע טוב גם במושב של הנהג וגם במושב הנוסע באון אקסיס מלא לכיוון הנהג.

שורה תחתונה כל אלמנט על פני כדוה"א שישמע טוב יותר באון-אקסיס.

הבעיה ברכב שזה לא משהו שישים ב100 אחוז, ולרוב זוויות של אוף-אקסיס 30עד60 הם יותר נפוצות.

אבל בגלל מגבלות הרכב ולא משיקולי איכות.

ראיה לכך היא הרכב של ארל זאוסמר, אבל בניגוד אליו לא כך אחד יכול לדחוף 7 אינטש+ טוויטר על הדש בורד:):).

לכן, עבודה באון-אקסיס מלא ברכב היא פחות נפוצה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...