Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה למפגש סובארו בצפון בתאריך 1.8.09

Simply Nuts
שימו לב! השרשור הזה בן 5381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ארז אתה מלך :lol:

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, תודה, אתם לא חייבים!

מהקצת שהיה לי זה מה שיצא.

תרגישו חופשיים לדרג ב5 כוכבים!

(תמשיכו, תמשיכו.. :oops:)

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה יפה.

רק מה זה כל התקלות האלה?

לא מובן.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו תקלות אופיניות לבעלי רכבים ישנים (סובארו בעיקר) שלא ממש מתחזקים את הרכב ולא כל כך משקיעים בדברים חשובים , מנוע רותח באממע נסיעה, ברקסים דפוקים, זה פשוט הזנחה.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלט צודק! הרכבים שלנו מאוד מוזנחים, אנחנו דוגלים בשיטה של לנסוע עד שהאוטו מתפרק, לעולם אנחנו לא ממלאים מים או שמן, לא מחליפים ברקסים, חס ושלום לא שוטפים את הרכבים (במיוחד עכשיו שאין מים) לא משפצים או מחליפים שום חלק וכשהמנוע הולך ממשיכים לנסוע עד שהאוטו עוצר, אה רגע שכחתי אי אפשר לעצור אין ברקסים מצטער.

עדיין ממורמר שנחסמת בפורום סובארו אה? :lol:

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה של אילן מוכנה: http://www.iturbo.co.il/Articles.asp?param=show&Cid=100&ArtId=258

69er1i.jpg

:-)

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון הכי מיוחד שיצא לי לראות בזמן האחרון. מבחינתי סרטון השנה. כל הכבוד לך ארז.

אלו תקלות אופיניות לבעלי רכבים ישנים (סובארו בעיקר) שלא ממש מתחזקים את הרכב ולא כל כך משקיעים בדברים חשובים , מנוע רותח באממע נסיעה, ברקסים דפוקים, זה פשוט הזנחה.

ה"פרגון" הכי חם שיצא לי לקרוא בזמן האחרון. מבחינתי "פרגון..." השנה. "כל הכבוד" לך ESTK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלט צודק! הרכבים שלנו מאוד מוזנחים, אנחנו דוגלים בשיטה של לנסוע עד שהאוטו מתפרק, לעולם אנחנו לא ממלאים מים או שמן, לא מחליפים ברקסים, חס ושלום לא שוטפים את הרכבים (במיוחד עכשיו שאין מים) לא משפצים או מחליפים שום חלק וכשהמנוע הולך ממשיכים לנסוע עד שהאוטו עוצר, אה רגע שכחתי אי אפשר לעצור אין ברקסים מצטער.

עדיין ממורמר שנחסמת בפורום סובארו אה? :lol:

ממורמר????:roflmao::roflmao::roflmao:

הצחקתני

אני רואה שאתה לא התבגרת עדיין, אתה לא מסוגל לקבל שום דיעה אחרת.

רכב שרותח באמצע הדרך , זה מראה על סוג מסויים של הזנחה, כי רכב לא סתם ירתח, לפני זה חסר מים, שאם היו בודקים היו רואים שאין, (וזה שיש מי ברז לא נחשב,:-P), אם היו פותחים את המכסה של הראדיאטור לפעמים, זה אומנם סובארו אבל עדיין רק לפעמים אז היו מגלים שיש שם סוג של ביצה, וחיש מהר קופצים למכון ראדיאטורים ועושים ניקוי , אבל מה פתאום זה סובארו,

זה מראה רק על איך שאנשים מתחזקים את הרכב שלהם , שממש חבל שזה מגיע למצב שרכב רותח באמצע נסיעה, רכב שמתוחזק היטב לא יגיע בחיים למצב כזה.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא מדויק.

לא תמיד אפשר לדעת שיש בעיה.

לפעמים הבעיה מתחילה באותו רגע והמנוע רותח תוך שניות.

אם נקרע גומי בלי שהוא מראה סימנים של קריעה לפני כן, גם הרכב הכי מתוחזק בעולם יידפק.

אתה מדבר על רמות תחזוקה של פירוק על הצינורות פעם בשבועיים כדי שזה לא יקרה, וגם אז לא תמיד אפשר לחזות הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדיאטור שלי יחסית חדש, לפני המפגש בדקתי שמן\מים היה מלא, אחרי המפגש בדקתי שמן\מים עדיין היה מלא.

אני מאוד מקווה שתמשיך לכתוב את השטויות שלך פה הרבה הרבה, אולי בסופו של דבר תחסם גם פה, על כל תגובה שלך לפחות איזה 100 אנשים מטריחים את עצמם להכנס לשרשור וזוכים לראות קישקוש, כמו טוקבקים של "כנסו כנסו" ושנכנסים כתוב "סתם עבדתי עליכם".

בסופו של דבר יבינו שלא יתכן שמישהו שאין לו שמץ של מושג במכוניות כותב כל כך הרבה דברים שגויים בהחלטיות גמורה.

תמשיך, תמשיך לכתוב.

ואגב, אתה מה זה לא ממורמר, אל תשכח שאני רואה את כל הלוגים של הפורום ורואה טוב טוב את נסיונות הכניסה החוזרים ונשנים שלך, אתה פשוט פאתטי.

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הפורום הנכבדים, ברצוני להבהיר לכם למה אני תקיף כל כך לגבי משתמש בפורום:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1322137&highlight=%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%9E%D7%9E%D7%95%D7%AA#post1322137

שלום לכולם ,

הרכב שלי מתחמם בזמן נסיעה ארוכה עם מדחס עובד , ולפעמים גם כשהוא כבוי , המים ברכב מתחילים לרתוח ולבעבע והמד טמפרטורה מתחיל לעלות יותר מידי ואז המים נשפכים החוצה , וגם אם הרכב עובד ועומד במקום וחם בחוץ

ממה הדבר נובע ? יש לי משאבת מים חדשה מלפני כמה חודשים, ורדיאטור וטרמוסטט מלפני שנה בערך , אני משתמש רק במים ירוקים ,מה שמוכרים בחנויות חלפים לא מה שמוכרים בתחנות דלק (אם זה משנה בכלל)

סובארו 87 GL 1800

אבל לפעמים בנסיעה אני כן מרגיש את המאוורר השני מתחיל להסתובב אני שומע את התיק שהוא מתחיל לעבוד ואת התיק שהוא מפסיק וזה לוקח גם כוח מהמנוע על הדרך בכל פעם שהוא עובד.

המשתמש הנכבד שלנו מתפלא שמישהו עושה עניין מבעיית התחממות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=188918&highlight=%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%9E%D7%9E%D7%95%D7%AA

בגלל כמה ארועי התחממות אתה רוצה למכור???

אם אין סימנים שמראים על בעיה עם ראש מנוע , והרכב נוסע טוב והשקעת עליו גיר מפרוק

וכמו שאמרת הרכב פצצה , למה בכל זאת אתה רוצה למכור? ,אתה רוצה לקנות רכב מתקדם יותר?

אולי יש עוד סיבות, שעלות התיקון שלהן יקרה, ולא ציינת?

אולי יש סיבה נוספת?

יאללה מחר אני מעיף את התרמוסטט, הכי טוב לטאטא בעיות מתחת לשטיח:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1383657&highlight=%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%9E%D7%9E%D7%95%D7%AA#post1383657

גם אצלי סבלתי מבעיית התחממות, הפיתרון ניקוי רדיאטור סתום, וכשזה לא עזר מי יודע מה, אז העפתי את התרמוסטט והרכב לא מתחמם, (כרגע אין לי מזגן אבל המד חום נמצא יותר נמוך ממה שהיה קודם , )

מה שאתם קוראים כאן זה רק קמצוץ.

בנוסף לזה, במהלך התקופה האחרונה, מי ששם לו בסמלון דגל סובארו ומחמיא לליאונה בחתימה שלו הספיק לקטול כמעט את כל הרכבים של היצרן, מהלגאסי, לטריבקה, ללאונה עצמה ולשאר הדגמים הישנים יותר, הינה לכם ציטוטים נבחרים מפורום סובארו (חלק מהסיבות לחסימתו):

"אני לא מבין מה חשבו לעצמם היפנים האלה לפני 25 שנה, מה הם לא יכלו לתכנן את הקופסאות טונה האלו עם חיפוי של קורות פלדה?

אחת מקדימה

אחת מאחורה,

ואחת בפנים של כל דלת,

זה היה מציל חיים.

ללא מילים.."

ואנשים העדיפו את הלאונה כרכב משפחתי פשוט עלוב וזול.

שאר ההודעות נחמקו מהפורום שלנו.

כאשר הערנו לו על אופי ההודעות שלו הוא לא קיבל זאת והתחיל פשוט לקלל אותנו, אותי ואת מנהלי מועדון סובארו קלאסי, ללא שום בושה, אין בכוונתי לעלות פה את אותם דברים.

אעצור כאן כי לדעתי הנקודה הובהרה.

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...