Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

של מי השורה הזו?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

[h=3]בידוד זול לרכב - אטמי אזניים.[/h]

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

האם גולן תמחק? -אם אובמה לקראת סוף כהונתו יוציא לפועל עוד תוכנית גאונית לשלום במזרח התיכון - תימחק גם לבנון, סוריה, ישראל, וחלק מירדן. אם פוטין ישתף פעולה איתו - אז גם הים התיכון יתאדה.

[h=3][/h]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

פולקסווגן לוקחת את ה TSI דרגה אחת נוספת למעלה עם מגדש בעל גאומטריה משתנה - יפה, זה יזייף גם תוצאות זיהום אוויר, גם יתפגר פעמים בשנה, וגם יזייף תוצאות צריכת דלק

מינימיינוריטיס אובססיביס קומפולסיטיס - וואו, אתה עוד יותר גרוע מאלה שכותבים בפייסבוק בעברית באותיות אנגליות

ריח של שתן מפתחי אוורור לאון 2012. - כנראה שהשכנים לא אוהבים אותך

אירוע סיטרואן - בדיקת היתכנות - אם מדובר באירוע מוחי, אז ייתכן שכן

מנוע 1000 או 1200 מה עדיף? - הייתי אומר no replacement for displacement, אבל זה פשוט עצוב מדי

עגלת תינוק + מערכת לא הולכות יחד - כמו כל עצה שלי בנושא הזוגיות: אם יש ספק, אז אין ספק, תתגרש

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=3]היכן אתם שומרים את התמונות שלכם? בקופסת נעליים, בארון.[/h]

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

13,784 בדיחות גסות.

23 בדיחות על מלגזה (קדימה, אחורה, קדימה, אחורה).

17 בדיחות על צה"ל (קדימה, אחריי ל...).

3 בדיחות על מזון (הנקניקיות מקדימה, ה...טוב, בעצם 13787 בדיחות גסות כשחושבים על זה).

ורק שאלה אחת:

גם אתה נוהג על קטנוע מהמושב האחורי? (אמיתי לגמרי. כך הוצאתי את הרישיון שלי. אני ארוך!)

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנית זה לא נכון.

אלה שני יורו (או בשמם התקין, אירו, יורו זאת אנגליזציה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שירותי דרך וגרירה שגריר - לברוח מהם כמו מאש ! - להתחיל לרוץ עכשיו, או שאני יכול לסיים את הגלידה שלי קודם?

ריח של ביוב בחדר האמבטיה - אתה מעדיף ריח של חדר באמבטיית ביוב? בעצם כן, זה עדיף

מה קורה שלוחצים על הגז ? מדוע המכונית אינה מגיבה ? - תסגור את כל החלונות, תצא, ותיכנס שוב. אם לא עזר, תתקין מחדש

חדשות רכב - מתיחת פנים לטויוטה קורולה - זה כמו לפרסם "הגיע מקרר תדיראן חדש - עכשיו עם מקום לעוד שני ביצים "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

[h=3]מגפי עבודה? - תנו יד :) - מגפי עבודה שמים על רגל[/h]

latest?cb=20070526081820

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

[h=3]אימוץ חבר קטן למשפחה [רמז: לא חמוס ויכול לנבוח] - קרוקודיל?[/h]

[h=3]אז איך סוחבים קניות מהסופר? - עם חיוך מאוזן לאוזן, מתחת לקופה, ובלי שהשומר יראה[/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

עצירות בדרך לאילת מיבנה - תגיד תודה, עדיף על שלשול בדרך לאילת מיבנה

לא מצליח למצוא יישום ראוי לאוטופוסטינג בפייסבוק - לא צריך שום יישום, רק ג'ארה של וואזלין וקצת גמישות. אה רגע, קראתי את זה לא נכון 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...