Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו הכל מסתדר לי: לבן אדם הזה היה לפני כמה שנים סופרליינר יפה, הוא בסוף מכר אותו למישהו מהצפון (והאוטו עובד עד היום עם הלובי ונראה מצויין!), כנראה שלא הייתה לו עבודה- ועכשיו הוא קנה את האוטו הזה שעמד כמה שנים באשדוד- כנראה שיש לו עבודה מזדמנת עכשיו...8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

attachment.php?attachmentid=294855&d=1341423929

שאלה למה הקאבינה שלה לא ממורכזת??? למה היא בהטיה?

ולא תגיד זה רק החלטה של איזה קצין חימוש בצה"ל - גם בNYPD זה ככה:

4106570149_12c95d3244_o.jpg

3560384952_e8d79e55e1_o.jpg

מהי טעמא???

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למה הקאבינה שלה לא ממורכזת??? למה היא בהטיה?

מהי טעמא???

אתה צודק, תא הנהג בדגמי מאק DM אינו סימטרי במרכז השילדה, הסיבה פשוטה - תא המנוע ארוך יותר, גם כדי לתת מקום למנוע גדול יותר מדגמי מאק בעלי אף קצר יותר כמו R600 שמוכר מאוד בארץ וגם כי אף ארוך פגע בשדה הראיה של הנהג, לכן, הקבינה הוזזה הצידה כדי ששדה הראיה של הנהג לא ייחסם בגלל אורך תא המנוע והמכסה שמעליו. מול הנהג נמצא החלק המשופע והנמוך של תא המנוע.

אז נכון, יש כאן שיקול הנדסי - שיהיה מקום למנוע גדול יותר וגם שיקול של הנדסת אנוש - שיפור שדה ראיה. עד כאן התאוריה. בפועל המנועים ב DM600 או DM800 לא היו גדולים משמעותית מאשר דגמי מאק האחרים, העיצוב נזנח אחר כך בדגמי הסופרליינר (שגנאדי מת לתפוס אחד כזה..) שהתאפיין בחרטום מרובע עצום שחסם אפשרות לדעת מה קורה במטרים הקרובים לחזית הרכב, בעצם תחילת הנסיעה הסתמכה על נבואה וניחוש. היה שם חתול? בעיה שלו ;-)

הסיבה למגה חרטום בסופרליינר היה רדיאטור עצום בחזית שהוא בתורו תוצר של מנוע גדול יותר- מאק E9 או קמינס N14 שחייב תוספת שטח קירור.

רק לציין לסיום- גם כיום תכנון מערכות הקירור במשאיות נמצא בעידן הניאנדרטלי, את כל הרדיאטורים צריך לפזר לאורך השילדה במקום בחזית הרכב. יש הרבה מה לשפר ומה לעשות, זה שוק שמרן שקשה לגרום ליצרן להחליף שייבה או קפיץ.

שבוע טוב

גיא א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף לא קיבלנו הסבר למה הקאכינה בצד?

(ידעתי פעם, אבל אני לא רוצה להגיד...)

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתם את הסרט בערוץ ההיסטוריה, על קו הייצור של המאק "טיטאן"?

שם למדתי למה הבולדוג שעל מכסה המנוע פגם כסוף ופעם מוזהב. מי יודע?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף לא קיבלנו הסבר למה הקאכינה בצד?

(ידעתי פעם, אבל אני לא רוצה להגיד...)

דב, כתבתי שהקבינה בצד, כדי לשפר שדה ראיה, אם יש עוד דעות, שתף אותנו בבקשה.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הפורום ראיתי מודעה מעניינת מכירת עיזבון כלי רכב בחדרה במודעות סוף השבוע

בינהם : של משהו שנפטר בחדרה

משאית מודל 1965 (טטרה?) רוסית 6*6 עם מיכל זפת

משאית פורד 1974

טרקטורים ישנים

דודג דארט 1974

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?!?! אתה בטוח שזו מודעה עדכנית- כי ממה שאני יודע הכל נמכר מזמן! אני השתתפתי במכרז על הטאטרה ולא זכיתי... :-( וזה היה משהו כמו לפני שנה לדעתי!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב, כתבתי שהקבינה בצד, כדי לשפר שדה ראיה, אם יש עוד דעות, שתף אותנו בבקשה.. :)

א. מאיך שכתבת, זה נראה כאילו אתה חושב שיש עוד סיבה/ות

ב. בכל זאת מאק הם לא היצרנים היחידים שנדרשו לרדיאטורים גדולים, אבל רק הם (אם אני לא טועה) הצחעו משאיות כאלה מיצור סדרתי... - ולא כולן עם רדיאטור גדול.

ואני לא זוכר אם אכן יש עוד סיבות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי משאית D-400 מתחילת שנות הששים, צבאית לשעבר, עם קבינה ישראלית ודלתות של "ויליס".

ראה את כל הסיפור באתר המרתק של יוחאי שנער - http://israelmotorindustry.org/dodge-d400-israel-1960/

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?!?! אתה בטוח שזו מודעה עדכנית- כי ממה שאני יודע הכל נמכר מזמן! אני השתתפתי במכרז על הטאטרה ולא זכיתי... :-( וזה היה משהו כמו לפני שנה לדעתי!

מודעה חדשה מהשבת האחרונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיין יש כמה פריטים בחצר של עמוס.

אנסה לעבור שם היום.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...