Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצוצים מהמנוע ועשן לבן מהאגזוז בקסארה דיזל 99

צביקי
שימו לב! השרשור הזה בן 5988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר בירור נוסף עם אבי:

ברגע שהוא הגיע למוסך, בעל המוסך אמר: הרעש הזה לא נשמע טוב, צריך לפרק את כל המנוע, להפשיט אותו ולהכין כמה אלפים טובים. כשאבי שאל כמה? הוא אמר שהוא לא יכול עדיין לדעת, אבל להתכונן גם ל10+. אבא שלי אמר שבסכום הזה עדיף שלא יגע, ושאל כמה עולה רק בדיקה. הוא ענה לו שאין כזה דבר רק בדיקה.

כרגע זה המצב. הרכב נוסע. המוסך מעצבן אותי (להזכירכם, מוסך יבואן).

ההחלטה כרגע היא, שמאחר ושופצה כבר משאבת סולר וקלאץ', ייתכן ששווה להשקיע עוד כ - 20K בטורבו ומנוע, ולדעת שכעת יש רכב במצב טוב לעוד מס' שנים. האם דרך חשיבה זו נשמעת הגיונית?

(האופציה השניה היא לקנות רכב חדש סביב 50K) . ההורים מרוצים סהכ מהרכב מבחינת הנסיעה, הנוחות ותחושת הבטיחות.

לגבי המוסך - ממליץ להתרחק, ולו בגלל השירות המגעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי דחף לך תמחירים האלה? אתם נורמלים? 20K למנוע של קסארה?

טלפון למוסך רמר באשקלון (חפש בדפי זהב) בקשר לדבר עם עמי- יעשו לך את הכל במוסך מורשה + אחריות בפחות מ 10.

יש מקומות שיעשו את זה גם ב 7000. או ב 6000. המנועים האלה אומנם לא נפוצים (כולם היו מוניות . עם 5000000000000000000000 קמ.) אבל יש אפשרות להשיג גם מיבוא.

תבררו קצת את מיבאי מנועים. ותמיד יש את אחינו הערבים.

זה בקשר למנוע

מה שמפליא אותי שזה קרה לך ב 380K בלבד. זה לא מתאים לאוטו הזה ולא למנוע הזה. האם התעללתם ברכב? שמתם שמן לא מתאים? כיבתם מנוע בלי להמתין כדקה בסרק? . בכל אופן - מניסוני האישי בלבד. ומתוך כך שאני מכיר את זה - כנס למוסך , לדיזל דרומית ובקש בדיקת תזמון הזרקה עם שעון מהבחור המבוגר ביותר שם. (הוא ידע על מה אתה מדבר) יתכן ששיפצו לא טוב את המשאבה. גם לי היה משהו דומה - עשן לבן, רעש מגעיל מהמנוע - התברר שהחגורה של המשאבת הזרקה לא היתה מכוונת. (אחרי שיפוץ משאבה) . גש אליהם. תסביר לו אפילו לפני שאתה קובע תור בטלפון שיש לך קסארה טורבו דיזל שנת 2000 משאבה מכנית של לוקאס, ושיש לך עשן לבן ופיצוצים (אגב אורן אני מתפלא עליך. אתם לא יודעים מה זה בקפיירים? זה הכל ההזרקה) והאוטו לא נשמע טוב ואתה חושב שצריך לכוון את המשאבת הזרקה עם שעון (אל תשכח את העם שעון!!! שלא יעשו לך בלי זה שווה לת***)

אני מקווה שתסתדר, אם לא צור איתי קשר בהפ , אני ישתדל לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לשפץ לך את המנוע ב 15K, מתאים 5K הנחה? - סכומים מטורפים שאתה מדבר עליהם ואינם קשורים למציאות.

אם אתה רוצה אני יכול לעזור לך עם מנוע מפירוק ב 5000 ש"ח.

בכל מקרה לא נראה לי שבגלל קצת עשן ובקפיירים צריך לפרק את כל המנוע - מוסכים מורשים נוטים לפעמים להגזים בעלויות הטיפולים והתיקונים גם כי הם משתמשים במחיר המחירון ובחלקים מקוריים (בד"כ) וגם כי הם יכולים (משל הכלב והביצים..).

בכל מקרה, עדיין לא הבנתי מה בעצם מקור התקלה..

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - תודה רבה על ההתייחסות.

הבהרה קטנה - הסכומים שהמוסך דיבר עליהם הם סביב ה10K. אני שאלתי, האם לא עדיף, להיות מוכן נניח להשקעה של 10K נוספים, ולהישאר עם הרכב במקום להשקיע סכום כפול ברכב חדש. כלומר, האם ברכב מודל 2000 עם קילומטרז גבוה אך מכלולים עיקריים משופצים \ חדשים, ניתן לצפות לנסוע עוד 150K ללא תקלות יוצאות דופן?

לגבי הסיבה - נראה לי שעומרי העלה כיוון הגיוני, הבעיה היא שזה מאוד רחוק עבורנו. מישהו מכיר מקצוענים שיכולים לעשות את הכיוון הנ"ל באזור ירושלים \ עפולה \ טבריה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך שפעם היה מורשה לסיטרואן ועכשיו הוא מורשה מאזדה, מוסך עדנאן.

יש לו 'עדת מעריצים' שנוסעת אליו מכל רחבי הארץ עם הסיטרואנים שלהם. אני טיפלתי שם ב 5 רכבים וברוב המוחלט של הפעמים יצאתי מרוצה. בכל פעם שאני נתקל במשהו מעט מסובך בשבילי לטיפול אני מגיע אליו. אני גם קונה ממנו חלקים מפירוק כשאני צריך ואין לו בעיה עם זה.

יש לו את השטויות שלו (כמו לדוגמה אורך הרוח שיכול לשגע פילים וגם לגרום לך לשבת במוסך חצי יום) אבל שווה להגיע אליו, הוא (עדנאן בעצמו) יודע את העבודה, מכיר את המנועים ואת המכוניות מצויין.

בכל מקרה, הוא מאבחן תקלות לא רע בכלל לדעתי ואם הוא לא יודע לעשות עבודה הוא יגיד לך ולא ימציא סיבות.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...