Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארטינג הרצליה- יום שישי

Daniel83
שימו לב! השרשור הזה בן 7540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי...יום שישי ב12 בלילה?

יום שישי זה ראש השנה.גפילטעפיש של סבתא שלי (עם גזר מגעיל) שאני הנכד היחיד שיש לו ביצים להגיד שזה מגעיל ושיש סיני בקייטרינג שההורים שלי הזמינו- אבל אסור להעליב את סבתא (זה בסדר.סבתא שלי טוענת שאני הנכד הכי לא שיגרתי שלה ושהיא יודעת שיצא ממני משהו מיוחד-גם אם אין לי כוונה להתחתן בקרוב ולעשות אותה מאושרת.....),שנה טובות,דמי חג,יינות,בשרים,עוד דמי חג (יש 2 סבתות).

ואח"כ...

מסיבות!!!!!!!!!!!!!!

מי לעזאזל הולך ב12 בלילה לקארטינג?!?!?

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר...יום שישי ב12 בלילה?

יום שישי זה ראש השנה.גפילטעפיש של סבתא שלי (עם גזר מגעיל) שאני הנכד היחיד שיש לו ביצים להגיד שזה מגעיל ושיש סיני בקייטרינג שההורים שלי הזמינו- אבל אסור להעליב את סבתא (זה בסדר.סבתא שלי טוענת שאני הנכד הכי לא שיגרתי שלה ושהיא יודעת שיצא ממני משהו מיוחד-גם אם אין לי כוונה להתחתן בקרוב ולעשות אותה מאושרת.....),שנה טובות,דמי חג,יינות,בשרים,עוד דמי חג (יש 2 סבתות).

ואח"כ...

מסיבות!!!!!!!!!!!!!!

מי לעזאזל הולך ב12 בלילה לקארטינג?!?!?

אם היית קורא טוב אז היית רואה שכתבתי שזה פתוח עד 12 בלילה

(זה פתוח עד 12 בלילה...)

אני אישית לא מתכוון ללכת לשם ב12 בלילה(יש לי דברים הרבה יותר מעניינים ב12 בלילה)

אני מעדיף משהו בין הבוקר לצוהרים!

יש מעוניינים?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...