Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד 37 - התקדמות השיפוץ ובניית ההוטרוד

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליאור (שם האמן), אתה (גוף שני יחיד) מתכוון ( כוונה) לתעל ( לזרוק לתעלה) את השלדה (המרכיב, מהשורש ר.כ.ב את הגוף), או (מילת ברירה) שתשאיר (להשאיר) אותה (גוף שני יחיד נקבה) בגובה (גובה-ס"מ) הנוכחי (העכשיוי, הזה)?

מה לא ברור?-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור (שם האמן), אתה (גוף שני יחיד) מתכוון ( כוונה) לתעל ( לזרוק לתעלה) את השלדה (המרכיב, מהשורש ר.כ.ב את הגוף), או (מילת ברירה) שתשאיר (להשאיר) אותה (גוף שני יחיד נקבה) בגובה (גובה-ס"מ) הנוכחי (העכשיוי, הזה)?

מה לא ברור?-רן

לא חושב שזה היתה הכוונה שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא ברור?-רן

ראה תשובה בהודעתי הקודמת :roll:

אבל בכל מקרה, לשאלתך לימים רגילים, הפיקאפ יאבד סנטימטרים רבים מגובהו, זאת בשלב שדרוג המתלה למתלה חדיש ובטוח יותר, בהתאם למותר בחוק ;-)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"ה התמונות יהפכו למציאות.. , אגב , מי שבונה את ההוא שבתמונות עושה עבודה ממש איכותית.. , אני בטוח שאתה תעשה עוד יותר איכותי.

אהבתי את הרעיון של 1 באפריל..

נ.ב.: איך אתה מתכוון לאשר צמיג 315 מאחורה??

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אני מעריך שלא כולם נפלו בפח....תראה לי מוסך נקי כל כך בארץ 8).

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא ברור?-רן

רן, הרגת אותי! :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אני מעריך שלא כולם נפלו בפח....תראה לי מוסך נקי כל כך בארץ 8).

שלום.

לגבי מוסך נקי בארץ אתה מוזמן אלי :lol: .

זה שלא האמנתי לרגע אין ספק!!! אם כול הכבוד לליאור יקח לו הרבה מאוד שנים להגיעה לרמה מיקצועית כמו בתמונות שהציג.

חוץ מיזה הרכב בתמונות כבר משודרג בפעם השניה איך זה?

ממתי יש לטנדרים הישנים האלה צלחות בלימה מקדימה?

אז גם אם אחד באפריל צריך לשים לב לפרטים, לא כולם אוכלים את מה שמוכרים להם כגון המיסגרות של הפנסים של הפרינץ!!!

לפחות היתה מצלם מיסגרות זהות ולא שונות בפרופיל שלהם.

בברכה בני ל.

.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובזה סכמנו את יום השוטים, להזכירכם הרעיון ביום הזה להצחיק ולגרום הנאה, הירידות הקטנות ממש לא במקום, נסו להנות ולצחוק ולא לעקוץ אחד את השנייה, בני ל כולה מתיחה נסחפת!!!

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...