Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישנים ושיפורים

שימו לב! השרשור הזה בן 6288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חבריי הפורום קוראים לי כפיר ואני גר בכרמיאל אני נוסע בגאווה ביונדאי 95 (כי אין ברירה $$$$) כששאלתי את המוסכניק שלי לגביי החלפת חוטיי ההצתה לבעליי מוליכות גבוהה יותר או להחלפת פילטר האויר לפילטר מיסוג פתוח הוא אמר לי שאים לדוגמה אני אחליף את הפילטר חיישן החמצן יקבל יותר מידיי אויר ולא יעבוד כראוי לגביי החלפת חוטיי ההצתה הוא אמר לי שיכול להיות שחיישן ההצתה גם לא יעבוד טוב או עלול להישרף כעיקרון מה שהוא אמר נישמע לי הגיוני בכל אופן הוא מכונאי רכב ואני לא האם זה נכון אשמח לקבל תשובה מיקצועית

אין לי בעיה עם אלה שנוסעים לאט יש לי בעיה עם אלה שחושבים שהם יודעים לינסוע מהר

אין לי בעיה עם מי שנוסע לאט יש לי בעיה עם מי שחושב שהוא יודע לנסוע מהר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הניואנסים של הרכב הספציפי - אבל אני מנסה לחשוב בהיגיון:

איך בדיוק חיישן אוויר יקבל "יותר מדיי אוויר"?

האם הקתנת פילטר פתוח גורמת לכך שהמנוע יונק יותר אוויר?

נראה לי שלא.

לגבי חוטים - אני לא יודע.

רק תדאג שיהיו תקינים ובמצב טוב ולא ישנים ו-"מבושלים".

מה המטרה שלך בכלל?

האמת נראה קצת מיותר.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור האם חיישנים כלשהם יכולים להנזק ע"י שימוש בחלקים אחרים ?

אין לי בעיה עם מי שנוסע לאט יש לי בעיה עם מי שחושב שהוא יודע לנסוע מהר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע חיישן החמצן כן מקבל יותר אויר לפיכך חישוב תצרוכת הדלק תהיה אחרת במקצת.

לגבי חותי הצתה אז הם צריכים להתאים לרכבך ךפי פרמטרים של עובי, מוליכות.בקיצור צריך להתאים ועל זה צריך להתיעץ עם חשמלאי במכיר את רכבך וידע להמליץ ולא סתם לספר סיפורים.

בהחלפת פילטר אויר לפתוח אתה צריך לקחת בחשבון שכדי לקבל את מלוא הניצול שלו צריך להתקין קיט יניקה במקום הצנרת המקורית. חפש בפורום לגבי הנושא הנ"ל.

בברכה.

Seat Leon ST 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הכמה מאות שקלים שההחלפות האלה יעלו לך ולך תעשה קורס נהיגה מתקדמת.

זה יהיה הרבה יותר מועיל !

גלעד

בדיוק !!!!!!

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הרכבתי לפני כחודש פילטר פתוח במאזדה 323f שנת 94(המנוע היה סטנדרטי בלי שום שיפור),באמת שהשיפור הורגש לא ממש אבל עדיין נהיה שיפור רציני בסלד גבוהה ובפתיחות.

לאחר מכן לפני כשבועיים שמתי דוד פתוח,עכשיו באמת מרגשים בשיפור רציני מאודדד.

באמת שמאוד ממליץ.

תראה אם הפילטר הפתוח זה השיפור היחיד שאתה מתכוון לעשות אז באמת חבל על הכסף,אבל כשהשיפורים מתאספים זה באמת מורגש אחרת

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אני אישית הרכבתי לפני כחודש פילטר פתוח במאזדה 323f שנת 94(המנוע היה סטנדרטי בלי שום שיפור),באמת שהשיפור הורגש לא ממש אבל עדיין נהיה שיפור רציני בסלד גבוהה ובפתיחות.

לאחר מכן לפני כשבועיים שמתי דוד פתוח,עכשיו באמת מרגשים בשיפור רציני מאודדד.

באמת שמאוד ממליץ.

נו ברור, עכשיו אתה נוסע כמו אימפרזה טורבו ...

מתי תפנימו שפילטר ודוד פתוח לא נותנים כלום חוץ מחור בראש ובכיס.

ולפותח השרשור, חיישן MAF מד מסת אוויר אכן יכול להינזק כתוצאה משמוש בםילטר אויר לא מקורי שיכולת הסינון שלו נמוכה יותר,מה שגורם לחוט בסליל להשחק כמו בניקוי חול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...