Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוד השמש (שיש לו גם חמם) מפלה אותי (ואני לא שחור)

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 6331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למעלה ?

הטרמוסטט למטה (אצלי...)

עכשיו רק שמתי לב שכתבת, מה זאת אומרת הטרמוסטט למטה?!?

הטרמוסטט אמור להיות מולבש על הפלאנג' של גוף החימום.

ארז, אני לא יודע אם היתכוונת אלי, אבל אצלי התרמוסטט נכנס באותו פאלנג' של החמם.

מה יש לך להגיד להגנתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הדודו עומד, הפלאנג' מורכב מלמטה.

באותו כיוון הטרמוסטט

יוצא שהחמם+ הטרמוסטת נימצאים בתחתית הדוד אך מופנים למעלה.

למעלה בדוד אין כלום חוץ מהצינור של הקולטים.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. רק בשבוע שעבר ביצעתי פירוק משני למכונת הכביסה (הלך גוף חימום עקב אבנית וקורוזיה אחרי 4 שנים :-(.

קבל פטנט: תכבס במים קרים, הכביסה יוצאת נקייה באותה מידה (אלא אם אתה מלכלך את הבגדים בשמן/גריז). הסיבה היחידה להפעיל גוף חימום במכונת כביסה היא לצורך הרתחה של כביסה לבנה

אגב - אם אתם חושבים שמכונות כביסה צרפתיות בנויות פחות מסובך ממכוניות צרפתיות - תשכחו מזה), הדוד לא מחמם כתמול שלשום (מלא אבנית אחרי פחות משנתיים), הקומקום צורך "סיליט" כמעט ביחס של 1:1 עם המים שהוא מחמם, הדגים באק' כמעט הפכו למאובנים, ובקרוב נעבור לשחק בבית "5 אבנים" - מייד לאחר הניתוחים הדרושים.

קבל פטנט (2): בקומקום זרוק כף מלח לימון. זה עושה את העבודה אותו דבר בצורה קצת יותר בריאה מסיליט.

יש מספיק מקומות בארץ בהם מסנן טוב הוא MUST.

ועוד דבר, שמר, תיגמל מצרפתיות, הן מקצרות את חייך (למרות שאתה לומד על הדרך הנדסה צרפתית :cry: )

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מלח לימון, חשוב מאוד לסמן איכשהו שיש מלח לימון בקומקום. יצא לי כבר לשתות שוקו עם מלח לימון ותה עם מלח לימון.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.tami4.co.il/catalog.asp

יש לתמי 4 ב200 שקל

קודם כל, עם כל הכבוד, אין להשוות בכלל. אני מדבר על מוצר איכותי בהרבה. דבר שני, כמה עולה חוזה שירות שלהם (שאני מעריך שחייבים כמו עם מכשיר התמי 4 כדי להחליף את המסנן כל חצי שנה) ?

במסנן שאני מדבר עליו שעולה כ 700 ש"ח בחנות, אין צורך להחליף מסנן אלא פשוט לשטוף אותו כל תקופה מסויימת.

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?pi=1HV2020

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...