Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדפס ושמור - כללים לאחר שנתפסתם בממל"ז

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.mikud.net/pnay/realorno.shtml

אם עוצר אתכם שוטר על מהירות, אתם צריכים לבקש שהוא ירשום את הפרטים הבאים בדו"ח:

1. האם יש לו רשיון "לירות" ברובה לייזר (הרבה פעמים שוטרים ללא רשיון יורים, ואז הדו"ח מבוטל).

2. האם המכשיר כויל באותו יום? תבקשו לראות את המכשיר. אי כיול המכשיר גורם לכך שגם דברים שלא זזים, כמו בנינים, ירשמו במכשיר כבעלי מהירות של 40 קמ"ש, דבר שפוגם באמינות הדו"ח, וניתן לבטלו.

3. האם היד של השוטר היתה מקובעת או לא. לפי תקנות הבטיחות של המשטרה, כדי למנוע פגיעה באזרחים, (לייזר של המכשיר הוא מסוג Class 2 אשר התמקדות שלו למשך זמן פוגעת בעיניים, כאשר היד באוויר היא כל הזמן זזה), אסור ליד של השוטר להיות מקובעת. לכן היד חייבת להיות באוויר. אם היד היתה על רכב או על חלון פתוח הדו"ח מבוטל.

4. האם היה רכב לידכם בעת שהוא תפס אתכם? אפשר לערער את הדו"ח בטענה שאין לדעת האם הלייזר היה מכוון למכוניתך או למכונית שליד. וגם אז הדו"ח מבוטל.

למה אנחנו מפיצים את זה? משום שהשוטרים שתופסים אתכם על מהירות של 106 קמ"ש במקום 90, לא באמת נשלחו להילחם בתאונות הדרכים, אלא נשלחו כדי למצוא דרכים לאזן את הגירעון בתקציב המדינה. לכן - הדפיסו מדריך זה, שימו אותו באוטו צמוד לרשיון הרכב, ובמקרה הצורך תגידו להם שיילכו לחפש את הכסף במקום אחר, ולא אצלכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אורן ....

רק אני רוצה להוסיף לאת כל זה להגיד להם אחרי שהוא מתחיל לרשום את הדו"ח כי אם אתה אומר לו את זה לפני והוא עשה הכל "כמו בספר" אז אין סיכוי שהוא יוותר לך על הדו"ח.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אורן ....

רק אני רוצה להוסיף לאת כל זה להגיד להם אחרי שהוא מתחיל לרשום את הדו"ח כי אם אתה אומר לו את זה לפני והוא עשה הכל "כמו בספר" אז אין סיכוי שהוא יוותר לך על הדו"ח.

אבל אם הוא התחיל לרשום , הוא לא יכול לבטל, לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אורן ....

אבל אם הוא התחיל לרשום , הוא לא יכול לבטל, לא ?

לפי הכללים הנ"ל הוא לא יכול לבטל אלא בית המשפט.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לו רישיון, נראה לכם שהוא ירשום את זה בדו"ח? וירשיע את עצמו?

כנ"ל לגבי השאר...

מה זה? ממש תמימים...

עדיף שירשמו דו"ח, ואחר כך יגלו שהוא לא מורשה, לא? :shock:

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לו רישיון, נראה לכם שהוא ירשום את זה בדו"ח? וירשיע את עצמו?

כנ"ל לגבי השאר...

מה זה? ממש תמימים...

עדיף שירשמו דו"ח, ואחר כך יגלו שהוא לא מורשה, לא? :shock:

הוא חייב לרשום כל מה שאתה אומר בדו"ח ,במידה ולא רשם, תגיד לו ואז הוא ירשום :)

בבית המשפט ידעו אם היה לו רישיון או לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה חשובה מאודדדדדדדדדדדדדדד:

נאמר במקס טיונינג שאם נתפסתי בירידה \ עליה זוהי עילה לאי דיוק ופסילת הדו"ח,

מישהו יכול לאמת את הדברים הנ"ל ? (נתפסתי כאשר הייתי בנתיב שמאל בירידה דיי חדה בכניסה לטבריה (גם סיבוב וגם ירידה))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקר לשאלה שהעלת, אין שום סיבה לא לאכוף מהירות בירידה. שיפוע הוא לא תירוץ, יש המצאה שנקרית בלמים.

לא מדובר על תרוץ , אלא על סיבה שהמדידה לא תהיה נכונה.. אין תרוץ על המהירות שנסעתי זאת אני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקר לשאלה שהעלת, אין שום סיבה לא לאכוף מהירות בירידה. שיפוע הוא לא תירוץ, יש המצאה שנקרית בלמים.

לא מדובר על תרוץ , אלא על סיבה שהמדידה לא תהיה נכונה.. אין תרוץ על המהירות שנסעתי זאת אני יודע.

כל עוד הרכב והממל"ז על אותו מישור אין שום בעיה, מבחינת אופן הפעולה של הממל"ז הקרן תחזור באותו אופן.

אני לא משוכנע לגבי זה. בזמן תנועה בעליה או בירידה, המישור היחיד ברכב (לוחית רישוי) לא תהיה ב 90 מעלות לאספלת עקב העברות משקל הרכב (קדימה בירידה ואחורה בעליה).

לפי כך קיים סיכוי שחלק מההחזר של הלייזר הולך למעלה או למטה - לאיבוד...

מתי - אלפא 90 3.0 V6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המדידה לא תהיה נכונה, אבל השגיאה תהיה לטות הנהג הממהר, כלומר המדידה תהיה פחותה מהמהירות האמיתית של הרכב בגלל הזוית היחסית בין הקו של הקרן לקו הנסיעה של האוטו.

יהיה קצת מגוחך להגיע לבית משפט בטענה שהממל"ז לא מדייק, כאשר אי הדיוק פועל לטובתך......

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למדוד אותי גם באור וגם בחושך? (אני מדבר על שעות הלילה)

ואם אפשר טיפים יותר פרקטים מה בדיוק לעשות.

שמגיע אלי השוטר לשאול אותו אם יש לו רשיון לממל"ז? הוא בכלל צריך להגיד לי אם כן או לא? זה יכול יותר לעצבן אותו ואז הוא יחפש אותי על דברים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...