Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שייבה נחושת לאגן שמן, המלצות לשיחזור לניתקעים בלי..

chemla-
שימו לב! השרשור הזה בן 6566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באותו נושא,

למה השייבא עם הגומי הקטן הזה באמצע עולה מעל 10 ש"ח?!

או שזה רק ג'אן שכבר רגיל לפתוח לי את הארנק?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במורשים השייבה עולה בסביבות 10 ש"ח.
לא יודע אם אנחנו מדברים על אותה שייבה אבל אם אתה מדבר על שייבת נחושת של הקרטר אני יודע שזה עולה רק שקל במוסך סיטרואן (אחד מיני רבים )בירושלים

הכונו לביאת המשיח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצ'מפיון הטבעת עולה בדיוק 3.5 שקל לפני מע"מ ואפשר לשלם בכרטיס אשראי.

בגולף דור 4 הטבעת היא יחידה אינטגרלית של הבורג לכן זה קצת יותר יקר 8.70 שקל לפני מע"מ.

A6110125629OEA.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נב:אני אעדקן אתכם בתוצאות הטיפול +תמונות מייד כשאני מסיים.

אז כמו שהבטחתי אתמול עשיתי את הטיפול (בפעם הראשונה לבד)לפי הסדר הבא ותקנו אותי להבא אם יש צורך בכך

1 הרמתי את הרכב על בוקים די גבוהה (ד"א כשהרכב היה בגובע נזל ממנו שמן אבל זה לא היה שמן מנוע שמן בהיר לא שחור לא יודע למה זה נזל כי אין לי שום נזילות ברכב ומיד כשהורדתי את הרכב חזרה כבר לא נזל אשמח להסבר התופעה)

2 פתחתי את מכסה השמן מהמנוע ואח"כ פתחתי את הקרטר נזל שפע של שמן הישר לתוך גיגית 3 פתחתי את מסנן השמן גם משם נזל קצת שמן

4 בינתיים כשהשמן נזל החלפתי פילטר אוויר

5 החלפתי את פילטר השמן וכן סגרתי חזרה את הקרטר (ד"א והכי חשוב לשרשור זה השייבה שקניתי היית מתאימה ז"א שלרנו קליאו צריך את השייבה הגדולה)

6 מילאתי שמן חדש דנדש elf 10 -15 חצי סינטטי

אני מאוד מודה לכם על העזרה והתמיכה

ישראל

הכונו לביאת המשיח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לפני הרכבת פילטר השמן יש למרוח שכבה דקה של שמן מנוע על האטם ולסגור בכוח היד בלבד (ברוב הפילטרים מומלץ לבדוק בספרות או שזה כתוב על הפילטר).

לפני הרכבת פילטר אוויר חדש יש לנקות היטב את בית הפילטר .

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לפני הרכבת פילטר השמן יש למרוח שכבה דקה של שמן מנוע על האטם ולסגור בכוח היד בלבד (ברוב הפילטרים מומלץ לבדוק בספרות או שזה כתוב על הפילטר) .

את זה עשיתי למדו אותי בשרשורים קודמים מי יודע אולי אתה!

אבל לא ניקיתי את בית הפילטר אוויר ואיך עושים זאת?

תודה רבה

ישראל

הכונו לביאת המשיח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אתמול עשיתי טיפול וישלי מין תכונה כזאת של לוודא ולבדוק את החלקים היוצאים ואת החלקים החדשים שנכנסים.

בקיצור הפילטר שמן (אני שם רק מקורי של מאזדה) שנגעתי על הגומיית אטימה שלו אז הגומייה הייתה מאוד שמנונית. עד כדי כך שעל האצבע אפילו נשארה שכבה של שומן שקוף כזה.

זה לא נראה לי משהו שיש בפילטרים סיניים ב 10 שקל! זה רק מוכיח ומראה על האיכות ועל הרמה של חלקים מקוריים.

בכל מקרה מרחתי שכבה דקיקה של שמן מנוע, ניקיתי טוב טוב את הידיים ואת הפילטר (שלא יהיה שומני) וסגרתי עם כח היד.

זאת הייתה סתם הרחבה וידע להעשרה בתוספת למה שמרק10 הצדיק רשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 הרמתי את הרכב על בוקים די גבוהה (ד"א כשהרכב היה בגובע נזל ממנו שמן אבל זה לא היה שמן מנוע שמן בהיר לא שחור לא יודע למה זה נזל כי אין לי שום נזילות ברכב ומיד כשהורדתי את הרכב חזרה כבר לא נזל אשמח להסבר התופעה)

משהוא יודע מה זה??

הכונו לביאת המשיח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעלה תמונה מחר אבל זה לא פעם ראשונה שאני רואה שכשה מעלים את הרכב על ג'ק גבוה נוזל שמן זה נראה כמו שמן גיר יכל ליהיות?1

הכונו לביאת המשיח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...