Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לסאב וופר, והסבר על מפריד ערוצים...

Mazda323F
שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לפני כחודש קניתי רכב חדש מזדה 323F, ואיתה קניתי ציוד סטריאו.

בין שאר הדברים שיש לי, יש לי שני מגברים, עם סאבוופר, ומפריד ערוצים.

השאלה שלי היא, האם משהו כאם יודע בדיוק למה משמש מפריד ערוצים זה (תמונה מצורפת) במה הוא תורם למערך המערכת שיש לי?

ושאלה נוספת,

האם יתכן שהסאב שלי מחמם לי בצורה ניכרת את תא המטען? מכיוון והיה לי איזו חולצה בתא המטען ואחרי נסיעה לא ארוכה במיוחד הייתה מאוד חמה... שנגעתי בסאב לראות האם ז הממנו, הוא היה חם, אבל לא במיוחד. יתכן וישנו איזה עומס על הסאב והוא מתחמם מאוד? האם זה נורמלי שסאב מתחמם? או שזה כבר מסוכן לפעילותו של הסאב?

תודה רבה לכם מראש,

ובמידה ותרצו לראות עוד תמונות, אתם מוזמנים להיכנס לכאן, וכמובן להצביע... :D

http://www.cardomain.com/member_pages/view_page.pl?page_id=312352&cat=25&val=1

תודה :wink:

15.jpg

13.jpg

11.jpg

לתמונות של המזדה 323F שלי תלחצו כאן >> http://www.cardomain.com/id/marco_michieli

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח לגבי מפריד הערוצים כי התמונה לא הכי ברורה, אם תוכל לתת שם דגם או כל פרט מזהה אחר..

לגבי הסאב, איך אתה שומע אותו? האם נשמעים עיוותים בווליומים גבוהים או בבאסים בולטים במיוחד? מה בדיוק חם? התיבה או הרמקול עצמו? האם בקרבת הסאב ישנם מגברים או שהם צמודים עליו?

או שהאם במקרה עמדת הרהב זמן בשמש והבגאז' כולו היה חם? :wink:

בקיצור - פרטים.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על החידוד..!

זהו קרוס אובר אקטיבי. למה אקטיבי? תכף.

הדבר הזה אמור להפריד תדרים. כמו שאתה לא רוצה שהסאב שלך יתחיל להשמיע לך תדרים גבוהים ככה את גם לא רוצה שהטוויטר יתחיל לנגן לך תדרים נמוכים. וכאן נכנס הקרוס אובר, הוא מפריד את התדרים ומחלק אותם לרמקולים הנכונים. הגבוהים לטוויטר, המיד למיד והנמוכים לסאב. ככה כל רמקול מבצע את התדרים שהכי יעילים לגביו. והכל מתחבר לחבילה אחת של כל התדרים ואתה מקבל במה טובה!

למה אקטיבי? כי אתה יכול לשלוט בתדר החיתוך. אתה יכול לחתוך מתי שהאון שלך מרגישה לנכון. אבל לצערי לא שמעתי על הקרוס הזה דברים טובים..

בכל מקרה זה צעצוע חמוד מאד שאם תדע איך להשתמש בו נכון, זה יכול להביא לשיפור התוצאות.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח לגבי מפריד הערוצים כי התמונה לא הכי ברורה, אם תוכל לתת שם דגם או כל פרט מזהה אחר..

לגבי הסאב, איך אתה שומע אותו? האם נשמעים עיוותים בווליומים גבוהים או בבאסים בולטים במיוחד? מה בדיוק חם? התיבה או הרמקול עצמו? האם בקרבת הסאב ישנם מגברים או שהם צמודים עליו?

בקיצור - פרטים.

ראלימן

קודם כל תודה על התגובה.

בקשר לסאב, הסאב עצמו לא חם, חפצים בקירבתו חמים. האם זה נובע ממנו, או שזה נובע אולי מהמגברים (2) שנמצאים סביבו? או בקירבתו....

בסאב שומעים מצויין, אין שום בעיה מצידו, הצליל נקי ונעים, רק שהמטען חם, ואני מפחד שאולי משהו לא תקין, או מתחמם מידי, אז אני מברר.

בהתחלה חשבתי שזה מהחום, אבל מהר מאוד הבנתי שזה לא מזה.... כאשר החנתי בחניות תת קרקעי :D

אני אשמח לשמוע עוד השערות. :shock:

לתמונות של המזדה 323F שלי תלחצו כאן >> http://www.cardomain.com/id/marco_michieli

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור - פרטים.

ראלימן

קודם כל תודה על התגובה.

בקשר לסאב, הסאב עצמו לא חם, חפצים בקירבתו חמים. האם זה נובע ממנו, או שזה נובע אולי מהמגברים (2) שנמצאים סביבו? או בקירבתו....

בסאב שומעים מצויין, אין שום בעיה מצידו, הצליל נקי ונעים, רק שהמטען חם, ואני מפחד שאולי משהו לא תקין, או מתחמם מידי, אז אני מברר.

בהתחלה חשבתי שזה מהחום, אבל מהר מאוד הבנתי שזה לא מזה.... כאשר החנתי בחניות תת קרקעי :D

אני אשמח לשמוע עוד השערות. :shock:

סביר להניח שמהמגברים..

ברוב המגברים ישנם יחידות שמונעות התחממות יתר של המגבר..

אבל אם זה ציוד סיני זול (למרות שאני בספק..) זה יתחמם וישרף.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...